Tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa od 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa-Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Mediolan-Malpensa
Znaleziono najlepszą cenę1 039 złNajlepsza cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 039 zł
Najkrótszy czas lotu2h 15minNajszybszy lot Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Mediolan-Malpensa zajmuje 2h 15min.
Loty bezpośredniepon, wt, czw i ptBezpośrednie loty Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Mediolan-Malpensa – poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa to Lipiec. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa?

Ryanair

Austrian Airlines, Brussels Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Mediolan-Malpensa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
MXP15:05Mediolan-Malpensa
21 lis
MXP06:00Mediolan-Malpensa
30h 10min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
20 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
MXP15:05Mediolan-Malpensa
21 lis
MXP05:25Mediolan-Malpensa
25h 10min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
16 lis
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
MXP18:40Mediolan-Malpensa
18 lis
MXP05:25Mediolan-Malpensa
25h 20min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
28 lis
MXP06:00Mediolan-Malpensa
30h 10min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
28 lis
MXP05:25Mediolan-Malpensa
25h 10min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
28 lis
MXP02:05Mediolan-Malpensa
10h 05min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Mediolan-Malpensa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
25 paź
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
MXP21:00Mediolan-Malpensa
Wizz Air
30 lis
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
MXP09:35Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
30 lis
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
MXP18:40Mediolan-Malpensa

Znajdź oferty lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
25 paź
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
MXP21:00Mediolan-Malpensa
5 lis
MXP02:25Mediolan-Malpensa
40h 00min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
25 paź
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
MXP19:00Mediolan-Malpensa
26 paź
MXP02:20Mediolan-Malpensa
4h 55min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
28 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
9h 20min
1 przesiadka
MXP15:00Mediolan-Malpensa
1 lis
MXP11:20Mediolan-Malpensa
3h 50min
1 przesiadka
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
7h 25min
1 przesiadka
MXP20:05Mediolan-Malpensa
9 lis
MXP17:00Mediolan-Malpensa
13h 45min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
42h 30min
2 przesiadki
MXP20:25Mediolan-Malpensa
9 lis
MXP16:25Mediolan-Malpensa
14h 20min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
1 przesiadka
MXP06:55Mediolan-Malpensa
5 lis
MXP12:00Mediolan-Malpensa
30h 25min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 210 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Brussels Airlines
CenaOd 376 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
LOT
CenaOd 408 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
SWISS
CenaOd 474 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Lufthansa
CenaOd 495 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 592 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Mediolan-Malpensa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Lotnisko Chopina – Mediolan-Malpensa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Lufthansa, i SWISS.

  • Warszawa Lotnisko Chopina – Mediolan-Malpensa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Warszawa Lotnisko Chopina – Mediolan-Malpensa wynosi 1149,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 13h 20min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Podobne loty: Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Warszawa Lotnisko Chopina – Lotnisko Mediolan-Malpensa