Tanie loty na trasie Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem od 88 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Frankfurt nad Menem-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Frankfurt nad Menem
Znaleziono najlepszą cenę767 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 767 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 88 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Warszawa-Lotnisko Frankfurt nad Menem zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, czw, pt i sobBezpośrednie loty Warszawa-Lotnisko Frankfurt nad Menem – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ethiopian Air i Aegean Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem to Maj. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Ryanair

Austrian Airlines, Brussels Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 45min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
5h 25min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
18 mar
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 35min
1 przesiadka
FRA17:35Frankfurt nad Menem
22 mar
FRA16:45Frankfurt nad Menem
26h 25min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:30Frankfurt nad Menem
4h 50min
1 przesiadka
WMI18:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
16h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 mar
WMI02:00Warszawa Modlin
10h 35min
1 przesiadka
FRA12:35Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 30min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
9 mar
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
Ryanair
2 lut
WMI13:50Warszawa Modlin
18h 05min
1 przesiadka
FRA07:55Frankfurt nad Menem
Ryanair
1 lut
WMI13:20Warszawa Modlin
14h 35min
1 przesiadka
FRA03:55Frankfurt nad Menem

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 45min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
5h 25min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
16h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
21h 55min
2 przesiadki
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 45min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 10min
2 przesiadki
FRA05:05Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:30Frankfurt nad Menem
4h 50min
1 przesiadka
WMI18:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 55min
1 przesiadka
FRA15:25Frankfurt nad Menem
6 lut
FRA06:00Frankfurt nad Menem
36h 10min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 212 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
LOT
CenaOd 486 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 522 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Brussels Airlines
CenaOd 781 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Ukraine International Airlines
CenaOd 784 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Austrian Airlines
CenaOd 868 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Ryanair: Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
5h 25min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
Ryanair
2 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA13:30Frankfurt nad Menem
4h 50min
1 przesiadka
WMI18:20Warszawa Modlin
Ryanair
2 mar
WMI02:00Warszawa Modlin
10h 35min
1 przesiadka
FRA12:35Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 30min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin

Loty LOT: Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem
LOT
2 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
FRA05:10Frankfurt nad Menem
7 lut
FRA14:50Frankfurt nad Menem
1h 45min
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
2 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
FRA05:10Frankfurt nad Menem
14 lut
FRA14:20Frankfurt nad Menem
1h 45min
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
2 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
FRA05:10Frankfurt nad Menem
15 lut
FRA05:55Frankfurt nad Menem
1h 50min
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Frankfurt nad Menem oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Frankfurt nad Menem, takie jak Lufthansa, LOT i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Frankfurt nad Menem – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Warszawa – Frankfurt nad Menem zajmuje ok. 900,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 55min.


Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Frankfurt nad Menem

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena248 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena64 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena296 zł
Loty Katowice - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena216 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena176 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena260 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena224 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu24h 10min
Najniższa cena323 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena611 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Niemcy - loty na inne lotniska

Niemcy - sprawdź loty na inne lotniska