Cheap flights z Rzymu do Lotnisko Newark-Liberty from 1 736 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Liberty-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Lotnisko Newark-Liberty

Najkrótszy czas lotu

9h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Rzym-Lotnisko Newark-Liberty zajmuje 9h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Rzym-Lotnisko Newark-Liberty. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Newark-Liberty.

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym - Lotnisko Newark-Liberty?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Rzym – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Rzym - Lotnisko Newark-Liberty to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Rzym – Lotnisko Newark-Liberty?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Rzym - Lotnisko Newark-Liberty to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzym - Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Lotnisko Newark-Liberty, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
10 lis
FCO07:05Rzym-Fiumicino
16h 05min
1 przesiadka
EWR23:10Newark-Liberty
25 lis
EWR12:40Newark-Liberty
11h 35min
1 przesiadka
FCO00:15Rzym-Fiumicino
1 855 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
20 wrz
FCO16:30Rzym-Fiumicino
22h 25min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
17 paź
EWR13:20Newark-Liberty
20h 20min
1 przesiadka
FCO09:40Rzym-Fiumicino
1 900 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lis
FCO09:50Rzym-Fiumicino
11h 35min
1 przesiadka
EWR21:25Newark-Liberty
29 lis
EWR12:55Newark-Liberty
8h 10min
FCO21:05Rzym-Fiumicino
2 056 zł
Znajdź podobne
British Airways
14 gru
FCO06:40Rzym-Fiumicino
14h 00min
1 przesiadka
EWR20:40Newark-Liberty
15 sty
EWR13:25Newark-Liberty
12h 40min
1 przesiadka
FCO02:05Rzym-Fiumicino
2 060 zł
Znajdź podobne
SWISS
2 lis
FCO16:05Rzym-Fiumicino
30h 20min
1 przesiadka
EWR22:25Newark-Liberty
9 lis
EWR17:05Newark-Liberty
15h 15min
1 przesiadka
FCO08:20Rzym-Fiumicino
2 065 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 paź
FCO06:05Rzym-Fiumicino
11h 50min
1 przesiadka
EWR17:55Newark-Liberty
1 gru
EWR12:45Newark-Liberty
8h 20min
FCO21:05Rzym-Fiumicino
2 079 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzym - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzym – Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
10 gru
FCO03:40Rzym-Fiumicino
18h 20min
1 przesiadka
EWR22:00Newark-Liberty
1 736 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
21 paź
FCO02:55Rzym-Fiumicino
21h 25min
1 przesiadka
EWR00:20Newark-Liberty
1 932 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
22 wrz
FCO02:05Rzym-Fiumicino
15h 10min
1 przesiadka
EWR17:15Newark-Liberty
2 302 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rzym – Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rzym – Lotnisko Newark-Liberty
British Airways
17 sie
FCO08:50Rzym-Fiumicino
14h 10min
1 przesiadka
EWR23:00Newark-Liberty
25 sie
EWR09:52Newark-Liberty
23h 28min
2 przesiadki
FCO09:20Rzym-Fiumicino
4 015 zł
Znajdź podobne
United Airlines
17 sie
FCO07:00Rzym-Fiumicino
9h 30min
EWR16:30Newark-Liberty
14 paź
EWR11:40Newark-Liberty
11h 45min
1 przesiadka
FCO23:25Rzym-Fiumicino
4 153 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
21 sie
FCO07:25Rzym-Fiumicino
15h 40min
1 przesiadka
EWR23:05Newark-Liberty
4 wrz
EWR13:20Newark-Liberty
21h 20min
1 przesiadka
FCO10:40Rzym-Fiumicino
4 207 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
FCO07:00Rzym-Fiumicino
9h 30min
EWR16:30Newark-Liberty
7 lis
EWR12:55Newark-Liberty
8h 10min
FCO21:05Rzym-Fiumicino
4 655 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
FCO07:00Rzym-Fiumicino
9h 30min
EWR16:30Newark-Liberty
4 lis
EWR19:05Newark-Liberty
9h 55min
1 przesiadka
FCO05:00Rzym-Fiumicino
4 660 zł
Znajdź podobne
Delta
17 sie
FCO06:50Rzym-Fiumicino
14h 56min
1 przesiadka
EWR21:46Newark-Liberty
27 sie
EWR06:45Newark-Liberty
14h 45min
1 przesiadka
FCO21:30Rzym-Fiumicino
5 002 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Rzym – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Rzym – Lotnisko Newark-Liberty
Scandinavian Airlines
20 wrz
FCO16:30Rzym-Fiumicino
22h 25min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
17 paź
EWR13:20Newark-Liberty
20h 20min
1 przesiadka
FCO09:40Rzym-Fiumicino
1 900 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 wrz
FCO17:30Rzym-Fiumicino
21h 25min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
7 paź
EWR13:20Newark-Liberty
19h 25min
1 przesiadka
FCO08:45Rzym-Fiumicino
1 910 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
9 sty
FCO06:25Rzym-Fiumicino
15h 40min
1 przesiadka
EWR22:05Newark-Liberty
25 sty
EWR12:50Newark-Liberty
11h 35min
1 przesiadka
FCO00:25Rzym-Fiumicino
1 923 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Rzym – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Rzym – Lotnisko Newark-Liberty
Delta
17 sie
FCO06:50Rzym-Fiumicino
14h 56min
1 przesiadka
EWR21:46Newark-Liberty
27 sie
EWR06:45Newark-Liberty
14h 45min
1 przesiadka
FCO21:30Rzym-Fiumicino
5 002 zł
Znajdź podobne
Delta
18 sie
FCO06:50Rzym-Fiumicino
12h 24min
1 przesiadka
EWR19:14Newark-Liberty
28 sie
EWR10:45Newark-Liberty
10h 45min
1 przesiadka
FCO21:30Rzym-Fiumicino
5 107 zł
Znajdź podobne
Delta
17 sie
FCO06:50Rzym-Fiumicino
14h 56min
1 przesiadka
EWR21:46Newark-Liberty
24 sie
EWR10:45Newark-Liberty
10h 25min
1 przesiadka
FCO21:10Rzym-Fiumicino
5 167 zł
Znajdź podobne

  • Rzym – Newark-Liberty – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Rzym – Newark-Liberty – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 6897,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 9h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Rzym-Lotnisko Newark-Liberty

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena4 527 zł

Loty podobne do tych na trasie Rzym – Lotnisko Newark-Liberty

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rzym – Lotnisko Newark-Liberty

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Nowy Jork jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Rzym – Nowy Jork i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Rzym – Nowy Jork, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Rzym – Nowy Jork.

Ceny lotów Rzym – Nowy Jork można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.