Tanie loty Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo od 38 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 29.11
pon 6.12

Informacje o trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Znaleziono najlepszą cenę159 złNajlepsza cena za lot Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 159 zł
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Wenecja-Marco Polo.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to Listopad. Najdroższa pora to Luty.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo?

52 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to 52 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo, zmieniając zakładki
Ryanair
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
27h 50min
2 przesiadki
VCE05:55Wenecja-Marco Polo
9 gru
VCE09:50Wenecja-Marco Polo
28h 30min
2 przesiadki
POZ14:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
25h 35min
2 przesiadki
VCE03:40Wenecja-Marco Polo
9 gru
VCE07:00Wenecja-Marco Polo
34h 35min
2 przesiadki
POZ17:35Poznań Ławica
LOT
26 sty
POZ00:35Poznań Ławica
13h 05min
1 przesiadka
VCE13:40Wenecja-Marco Polo
29 sty
VCE07:00Wenecja-Marco Polo
5h 20min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Ryanair
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
25h 35min
2 przesiadki
VCE03:40Wenecja-Marco Polo
6 gru
VCE14:45Wenecja-Marco Polo
25h 30min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
25h 35min
2 przesiadki
VCE03:40Wenecja-Marco Polo
9 gru
VCE07:00Wenecja-Marco Polo
34h 35min
2 przesiadki
POZ17:35Poznań Ławica
KLM
5 gru
POZ09:20Poznań Ławica
26h 55min
1 przesiadka
VCE12:15Wenecja-Marco Polo
9 gru
VCE12:55Wenecja-Marco Polo
19h 55min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
12 gru
POZ16:35Poznań Ławica
48h 20min
3 przesiadki
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
Ryanair
12 gru
POZ02:05Poznań Ławica
36h 15min
2 przesiadki
VCE14:20Wenecja-Marco Polo
Ryanair
12 gru
POZ16:35Poznań Ławica
35h 05min
2 przesiadki
VCE03:40Wenecja-Marco Polo

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Ryanair
30 lis
POZ16:40Poznań Ławica
13h 40min
2 przesiadki
VCE06:20Wenecja-Marco Polo
2 gru
VCE16:40Wenecja-Marco Polo
21h 40min
2 przesiadki
POZ14:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
1 gru
POZ06:45Poznań Ławica
33h 30min
2 przesiadki
VCE16:15Wenecja-Marco Polo
3 gru
VCE12:55Wenecja-Marco Polo
29h 35min
2 przesiadki
POZ18:30Poznań Ławica
KLM
29 lis
POZ09:20Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
VCE17:15Wenecja-Marco Polo
2 gru
VCE12:55Wenecja-Marco Polo
19h 55min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
Lufthansa
4 gru
POZ08:20Poznań Ławica
9h 25min
1 przesiadka
VCE17:45Wenecja-Marco Polo
5 gru
VCE09:55Wenecja-Marco Polo
7h 35min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
Ryanair
30 lis
POZ16:40Poznań Ławica
14h 55min
2 przesiadki
VCE07:35Wenecja-Marco Polo
1 gru
VCE11:40Wenecja-Marco Polo
23h 50min
2 przesiadki
POZ11:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 lis
POZ02:00Poznań Ławica
24h 35min
2 przesiadki
VCE02:35Wenecja-Marco Polo
30 lis
VCE09:50Wenecja-Marco Polo
20h 40min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 513 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 523 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Wenecja-Marco Polo oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Wenecja-Marco Polo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Wenecja-Marco Polo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wenecja-Marco Polo i Poznań Ławica są od siebie oddalone o 836,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 5h 45min.


Alternatywne trasy Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena121 zł
Loty Kraków - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Poznań - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena38 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena159 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena121 zł
Loty Katowice - Lotnisko Wenecja-Marco Polo
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena159 zł
Loty Katowice - Lotnisko Wenecja Treviso
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena167 zł

Podobne loty: Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Lotnisko Wenecja-Marco Polo