Znaleziono najlepszą cenę | 179 zł |
---|---|
Najkrótszy czas lotu | 1h 40min |
Loty bezpośrednie | Brak |
Październik
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to Październik. Najdroższa pora to Czerwiec.
Ryanair
LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Wenecja-Marco Polo.
12 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Lotnisko Wenecja-Marco Polo to 12 dni przed wylotem.
Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Wenecja-Marco Polo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.
Miejsca takie jak Wenecja-Marco Polo i Poznań Ławica są od siebie oddalone o 836,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 30min.
Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Poznań – Wenecja według Twoich preferencji.
momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Poznań – Wenecja, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.
momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Poznań – Wenecja dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.
Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Poznań – Wenecja.