Cheap flights z Poznań do Lotnisko Rzym-Fiumicino from 224 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 12.12
pon. 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znaleziono najlepszą cenę

224 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 224 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 746 zł.
Najszybszy lot Poznań-Lotnisko Rzym-Fiumicino zajmuje 4h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lotnisko Rzym-Fiumicino. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Rzym-Fiumicino.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino to Luty. Najdroższa pora to Listopad.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino?

Ryanair. Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Rzym-Fiumicino.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino?

20 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino to 20 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 sty
POZ03:30Poznań Ławica
11h 35min
1 przesiadka
FCO15:05Rzym-Fiumicino
12 sty
FCO02:25Rzym-Fiumicino
14h 10min
1 przesiadka
POZ16:35Poznań Ławica
Ryanair
10 sty
POZ03:30Poznań Ławica
11h 35min
1 przesiadka
FCO15:05Rzym-Fiumicino
12 sty
FCO16:05Rzym-Fiumicino
24h 40min
2 przesiadki
POZ16:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
18 sty
POZ15:40Poznań Ławica
16h 45min
1 przesiadka
FCO08:25Rzym-Fiumicino
21 sty
FCO01:55Rzym-Fiumicino
14h 50min
1 przesiadka
POZ16:45Poznań Ławica
Ryanair
10 sty
POZ16:30Poznań Ławica
21h 25min
2 przesiadki
FCO13:55Rzym-Fiumicino
17 sty
FCO16:30Rzym-Fiumicino
22h 45min
2 przesiadki
POZ15:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
20 sty
POZ17:05Poznań Ławica
15h 30min
1 przesiadka
FCO08:35Rzym-Fiumicino
23 sty
FCO07:15Rzym-Fiumicino
19h 50min
2 przesiadki
POZ03:05Poznań Ławica
Ryanair
19 sty
POZ17:00Poznań Ławica
19h 20min
2 przesiadki
FCO12:20Rzym-Fiumicino
23 sty
FCO07:15Rzym-Fiumicino
19h 50min
2 przesiadki
POZ03:05Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
13 lut
POZ01:20Poznań Ławica
7h 10min
1 przesiadka
FCO08:30Rzym-Fiumicino
Ryanair
14 sty
POZ17:10Poznań Ławica
20h 35min
2 przesiadki
FCO13:45Rzym-Fiumicino
KLM
22 maj
POZ10:15Poznań Ławica
8h 30min
1 przesiadka
FCO18:45Rzym-Fiumicino

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino
Ryanair
14 gru
POZ08:55Poznań Ławica
19h 30min
2 przesiadki
FCO04:25Rzym-Fiumicino
17 gru
FCO13:55Rzym-Fiumicino
26h 55min
2 przesiadki
POZ16:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 gru
POZ17:15Poznań Ławica
25h 20min
3 przesiadki
FCO18:35Rzym-Fiumicino
9 sty
FCO01:55Rzym-Fiumicino
14h 40min
1 przesiadka
POZ16:35Poznań Ławica
KLM
15 gru
POZ10:15Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
FCO18:10Rzym-Fiumicino
25 gru
FCO16:00Rzym-Fiumicino
17h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
Ryanair
13 gru
POZ17:15Poznań Ławica
15h 20min
2 przesiadki
FCO08:35Rzym-Fiumicino
17 gru
FCO13:55Rzym-Fiumicino
26h 55min
2 przesiadki
POZ16:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 gru
POZ05:15Poznań Ławica
22h 40min
2 przesiadki
FCO03:55Rzym-Fiumicino
17 gru
FCO13:55Rzym-Fiumicino
26h 55min
2 przesiadki
POZ16:50Poznań Ławica
Lufthansa
15 gru
POZ01:05Poznań Ławica
4h 05min
1 przesiadka
FCO05:10Rzym-Fiumicino
21 gru
FCO14:45Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica
1 402 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 143 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 655 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino
Ryanair
10 sty
POZ03:30Poznań Ławica
11h 35min
1 przesiadka
FCO15:05Rzym-Fiumicino
12 sty
FCO16:05Rzym-Fiumicino
24h 40min
2 przesiadki
POZ16:45Poznań Ławica
Ryanair
10 sty
POZ16:30Poznań Ławica
21h 25min
2 przesiadki
FCO13:55Rzym-Fiumicino
17 sty
FCO16:30Rzym-Fiumicino
22h 45min
2 przesiadki
POZ15:15Poznań Ławica
Ryanair
19 sty
POZ17:00Poznań Ławica
19h 20min
2 przesiadki
FCO12:20Rzym-Fiumicino
23 sty
FCO07:15Rzym-Fiumicino
19h 50min
2 przesiadki
POZ03:05Poznań Ławica

Loty KLM: Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino
KLM
15 gru
POZ10:15Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
FCO18:10Rzym-Fiumicino
25 gru
FCO16:00Rzym-Fiumicino
17h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
KLM
11 gru
POZ10:05Poznań Ławica
18h 05min
1 przesiadka
FCO04:10Rzym-Fiumicino
18 gru
FCO16:00Rzym-Fiumicino
17h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
KLM
11 gru
POZ10:05Poznań Ławica
18h 05min
1 przesiadka
FCO04:10Rzym-Fiumicino
18 gru
FCO08:55Rzym-Fiumicino
24h 50min
2 przesiadki
POZ09:45Poznań Ławica
1 437 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Rzym-Fiumicino oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Rzym-Fiumicino, takie jak Lufthansa i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Rzym-Fiumicino – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Poznań Ławica – Rzym-Fiumicino – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1230,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 5h 25min.


Alternatywne trasy Poznań-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena282 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena188 zł
Loty Kraków - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena224 zł
Loty Kraków - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena273 zł
Loty Katowice - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena228 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena148 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena394 zł
Loty Poznań - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena134 zł
Loty Katowice - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena282 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena372 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena264 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena631 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Lotnisko Rzym-Fiumicino

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Poznań – Rzym.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Poznań – Rzym z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Poznań – Rzym.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Poznań – Rzym. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.