Tanie loty Poznań - Cork od 175 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Cork-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Cork
Znaleziono najlepszą cenę746 złNajlepsza cena za lot Poznań – Cork znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 746 zł
Najkrótszy czas lotu2h 50minNajszybszy lot Poznań-Cork zajmuje 2h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Cork. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Cork.
Cork — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Cork: Cork (ORK)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Cork?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Cork są najtańsze?

Grudzień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Cork to Grudzień. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Cork są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Poznań – Cork są najtańsze?

rano

Loty Poznań - Cork są około 18% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Cork?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Cork.

Która trasa podróży Poznań – Cork jest najtańsza?

Poznań Ławica - Cork

Wybierz trasę Poznań Ławica - Cork, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Cork.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Cork

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Cork, zmieniając zakładki
Ryanair
26 gru
POZ15:50Poznań Ławica
2h 50min
ORK18:40Cork
30 gru
ORK08:15Cork
2h 30min
POZ10:45Poznań Ławica
Ryanair
26 gru
POZ15:50Poznań Ławica
2h 50min
ORK18:40Cork
30 gru
ORK08:15Cork
2h 30min
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
23 gru
POZ12:10Poznań Ławica
2h 50min
ORK15:00Cork
26 gru
ORK12:35Cork
26h 40min
2 przesiadki
POZ15:15Poznań Ławica
Ryanair
26 gru
POZ06:45Poznań Ławica
10h 55min
1 przesiadka
ORK17:40Cork
30 gru
ORK08:15Cork
2h 30min
POZ10:45Poznań Ławica
Ryanair
23 gru
POZ12:10Poznań Ławica
2h 50min
ORK15:00Cork
26 gru
ORK11:55Cork
2h 30min
POZ14:25Poznań Ławica
Ryanair
30 gru
POZ12:10Poznań Ławica
2h 50min
ORK15:00Cork
6 sty
ORK08:15Cork
2h 30min
POZ10:45Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Cork w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Cork w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
17 lut
POZ12:10Poznań Ławica
2h 50min
ORK15:00Cork
Kilka linii lotniczych
17 lut
POZ03:30Poznań Ławica
12h 20min
2 przesiadki
ORK15:50Cork
Ryanair
17 lut
POZ07:00Poznań Ławica
11h 00min
1 przesiadka
ORK18:00Cork

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Cork

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Cork z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 94 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!

1 / 7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Cork oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Cork, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Cork – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Cork wynosi ok. 1723,7 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 50min.


Alternatywne trasy Poznań-Cork

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena92 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena188 zł
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena192 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena121 zł
Loty Poznań - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena150 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena179 zł
Loty Wrocław - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena183 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena200 zł
Loty Łódź - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena242 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena142 zł
Loty Warszawa - Cork
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena317 zł
Loty Warszawa - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena263 zł

Podobne loty: Poznań – Cork

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Cork

Loty do innych miast: Irlandia

Cork to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju