Tanie loty Polska - San Juan od 2 542 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie San Juan-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-San Juan
Najkrótszy czas lotu22h 15minNajszybszy lot Polska-San Juan zajmuje 22h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-San Juan. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko San Juan Luis Muñoz Marín, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko San Juan Luis Muñoz Marín i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko San Juan Luis Muñoz Marín.
San Juan — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu San Juan: San Juan Isla Grande (SIG), San Juan Luis Muñoz Marín (SJU)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - San Juan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – San Juan?

KLM

American Airlines, British Airways i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-San Juan.

Która trasa podróży Polska – San Juan jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - San Juan Luis Muñoz Marín

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - San Juan Luis Muñoz Marín, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - San Juan.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - San Juan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - San Juan, zmieniając zakładki
American Airlines
17 lut
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
31h 15min
2 przesiadki
SJU11:10San Juan Luis Muñoz Marín
24 lut
SJU02:39San Juan Luis Muñoz Marín
22h 56min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 542 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
29 sty
SJU10:10San Juan Luis Muñoz Marín
38h 25min
2 przesiadki
KRK00:35Kraków Balice
2 559 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 sty
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 36min
2 przesiadki
SJU23:46San Juan Luis Muñoz Marín
1 mar
SJU02:39San Juan Luis Muñoz Marín
23h 11min
2 przesiadki
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 584 zł
Znajdź podobne
Air Canada
11 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
57h 55min
2 przesiadki
SJU14:15San Juan Luis Muñoz Marín
20 lut
SJU10:10San Juan Luis Muñoz Marín
41h 45min
2 przesiadki
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 642 zł
Znajdź podobne
United Airlines
11 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
42h 52min
2 przesiadki
SJU20:52San Juan Luis Muñoz Marín
19 lut
SJU21:05San Juan Luis Muñoz Marín
35h 10min
2 przesiadki
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 713 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
29 sty
SJU10:10San Juan Luis Muñoz Marín
38h 25min
2 przesiadki
KRK00:35Kraków Balice
2 580 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - San Juan w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – San Juan w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France.
Air France
24 gru
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
34h 35min
2 przesiadki
SJU22:55San Juan Luis Muñoz Marín
2 559 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 gru
GDN11:05Gdańsk Rębiechowo
41h 03min
3 przesiadki
SJU04:08San Juan Luis Muñoz Marín
3 251 zł
Znajdź podobne
Air France
21 gru
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
34h 36min
2 przesiadki
SJU22:56San Juan Luis Muñoz Marín
3 026 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – San Juan

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – San Juan
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
38h 39min
2 przesiadki
SJU02:19San Juan Luis Muñoz Marín
4 gru
SJU23:33San Juan Luis Muñoz Marín
29h 07min
2 przesiadki
WAW04:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 584 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 35min
2 przesiadki
SJU23:20San Juan Luis Muñoz Marín
5 gru
SJU03:00San Juan Luis Muñoz Marín
27h 25min
2 przesiadki
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 130 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW16:10Warszawa Lotnisko Chopina
34h 11min
2 przesiadki
SJU02:21San Juan Luis Muñoz Marín
5 gru
SJU04:00San Juan Luis Muñoz Marín
22h 50min
3 przesiadki
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
5 935 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 00min
3 przesiadki
SJU14:10San Juan Luis Muñoz Marín
4 gru
SJU22:21San Juan Luis Muñoz Marín
38h 24min
3 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 014 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
31h 37min
2 przesiadki
SJU18:57San Juan Luis Muñoz Marín
4 gru
SJU22:21San Juan Luis Muñoz Marín
38h 24min
3 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 097 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
44h 56min
3 przesiadki
SJU02:21San Juan Luis Muñoz Marín
5 gru
SJU04:00San Juan Luis Muñoz Marín
22h 50min
3 przesiadki
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
6 526 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – San Juan

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – San Juan z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British Airways
CenaOd 2 113 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
KLM
CenaOd 2 477 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
American Airlines
CenaOd 2 564 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – San Juan oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – San Juan, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: American Airlines, KLM, i British Airways.


Alternatywne trasy Polska-San Juan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - San Juan
Najkrótszy czas lotu22h 15min
Najniższa cena2 542 zł
Loty Kraków - San Juan
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena2 584 zł
Loty Gdańsk - San Juan
Najkrótszy czas lotu26h 20min
Najniższa cena4 897 zł

Podobne loty: Polska – San Juan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – San Juan