Tanie loty Polska - Koszyce od 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Koszyce-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Koszyce
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Polska-Koszyce zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Koszyce. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Koszyce Barca i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Koszyce Barca.
Koszyce — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Koszyce: Koszyce Barca (KSC)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Koszyce?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Koszyce?

Austrian Airlines

Austrian Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Koszyce.

Która trasa podróży Polska – Koszyce jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Koszyce Barca

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Koszyce Barca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Koszyce.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Koszyce

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Koszyce, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
31h 20min
2 przesiadki
KSC08:20Koszyce Barca
12 gru
KSC09:05Koszyce Barca
27h 05min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
31h 20min
2 przesiadki
KSC08:20Koszyce Barca
12 gru
KSC09:05Koszyce Barca
7h 30min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
9 gru
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 20min
1 przesiadka
KSC09:25Koszyce Barca
12 gru
KSC10:05Koszyce Barca
18h 30min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 150 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
17h 15min
1 przesiadka
KSC08:20Koszyce Barca
12 gru
KSC09:05Koszyce Barca
7h 30min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 059 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Koszyce w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Koszyce w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
25 gru
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
25h 25min
1 przesiadka
KSC06:50Koszyce Barca
Ryanair
12 gru
KRK06:55Kraków Balice
20h 45min
2 przesiadki
KSC03:40Koszyce Barca
Ryanair
12 gru
KRK11:40Kraków Balice
20h 55min
1 przesiadka
KSC08:35Koszyce Barca

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Koszyce

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Koszyce z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 295 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Austrian Airlines
CenaOd 498 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Koszyce Barca oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Koszyce Barca, takie jak LOT i Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Koszyce

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bratysława
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena200 zł
Loty Kraków - Bratysława
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena167 zł
Loty Gdańsk - Bratysława
Najkrótszy czas lotu27h 10min
Najniższa cena208 zł
Loty Warszawa - Koszyce
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena171 zł
Loty Kraków - Koszyce
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena413 zł

Podobne loty: Polska – Koszyce

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Koszyce

Loty do innych miast: Słowacja

Koszyce to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju