Tanie loty Polska - Kalkuta od 1 572 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kalkuta-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kalkuta
Najkrótszy czas lotu12h 45minNajszybszy lot Polska-Kalkuta zajmuje 12h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kalkuta. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kalkuta Netaji S. Chandra.
Kalkuta — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kalkuta: Kalkuta Netaji S. Chandra (CCU)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kalkuta?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kalkuta?

Qatar Airways

Emirates i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kalkuta.

Która trasa podróży Polska – Kalkuta jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Kalkuta Netaji S. Chandra

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kalkuta Netaji S. Chandra, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kalkuta.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kalkuta

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kalkuta, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 mar
WAW10:20Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
CCU23:05Kalkuta Netaji S. Chandra
16 mar
CCU21:15Kalkuta Netaji S. Chandra
16h 40min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 685 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
24 mar
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
29h 45min
1 przesiadka
CCU17:30Kalkuta Netaji S. Chandra
7 kwi
CCU23:40Kalkuta Netaji S. Chandra
13h 00min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
4 005 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lut
WAW10:20Warszawa Lotnisko Chopina
13h 45min
1 przesiadka
CCU00:05Kalkuta Netaji S. Chandra
2 mar
CCU20:15Kalkuta Netaji S. Chandra
16h 40min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 689 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lut
WAW10:20Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
CCU23:05Kalkuta Netaji S. Chandra
3 mar
CCU05:15Kalkuta Netaji S. Chandra
31h 40min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 937 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 mar
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
13h 45min
1 przesiadka
CCU01:05Kalkuta Netaji S. Chandra
8 kwi
CCU03:10Kalkuta Netaji S. Chandra
11h 40min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 941 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 mar
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
39h 20min
2 przesiadki
CCU23:05Kalkuta Netaji S. Chandra
17 mar
CCU10:10Kalkuta Netaji S. Chandra
26h 25min
2 przesiadki
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 953 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kalkuta w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kalkuta w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
53h 25min
3 przesiadki
CCU15:05Kalkuta Netaji S. Chandra
1 572 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 mar
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
29h 45min
1 przesiadka
CCU17:30Kalkuta Netaji S. Chandra
2 185 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 mar
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
28h 40min
3 przesiadki
CCU08:25Kalkuta Netaji S. Chandra
1 600 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kalkuta

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kalkuta z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar Airways
CenaOd 3 093 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3
Emirates
CenaOd 3 345 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kalkuta Netaji S. Chandra oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kalkuta Netaji S. Chandra, takie jak Qatar Airways i Emirates, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kalkuta

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kalkuta
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena2 937 zł

Podobne loty: Polska – Kalkuta

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Kalkuta