Tanie loty na trasie Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare od 1 694 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Lotnisko Chicago-O’Hare-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Lotnisko Chicago-O’Hare

Najkrótszy czas lotu

14h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Oslo-Lotnisko Chicago-O’Hare zajmuje 14h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oslo-Lotnisko Chicago-O’Hare. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Chicago-O’Hare i Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Chicago-O’Hare.

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare, zmieniając zakładki
Finnair
7 wrz
OSL04:45Oslo-Gardermoen
13h 35min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
26 wrz
ORD13:16Chicago-O’Hare
10h 44min
1 przesiadka
OSL00:00Oslo-Gardermoen
1 873 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 wrz
OSL04:45Oslo-Gardermoen
13h 35min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
23 wrz
ORD17:15Chicago-O’Hare
11h 55min
1 przesiadka
OSL05:10Oslo-Gardermoen
1 878 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lis
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
ORD16:40Chicago-O’Hare
16 lis
ORD11:30Chicago-O’Hare
14h 15min
1 przesiadka
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 949 zł
Znajdź podobne
Delta
9 lis
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
ORD16:40Chicago-O’Hare
16 lis
ORD05:40Chicago-O’Hare
20h 05min
2 przesiadki
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 954 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 wrz
OSL02:25Oslo-Gardermoen
16h 00min
1 przesiadka
ORD18:25Chicago-O’Hare
24 wrz
ORD13:12Chicago-O’Hare
13h 28min
2 przesiadki
OSL02:40Oslo-Gardermoen
2 173 zł
Znajdź podobne
Icelandair
5 sie
OSL12:40Oslo-Gardermoen
11h 55min
1 przesiadka
ORD00:35Chicago-O’Hare
22 sie
ORD15:25Chicago-O’Hare
10h 10min
1 przesiadka
OSL01:35Oslo-Gardermoen
2 725 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Lotnisko Chicago-O’Hare w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta i Finnair.
Kilka linii lotniczych
15 sie
OSL07:50Oslo-Gardermoen
27h 29min
1 przesiadka
ORD11:19Chicago-O’Hare
1 694 zł
Znajdź podobne
Delta
12 wrz
OSL02:30Oslo-Gardermoen
18h 24min
2 przesiadki
ORD20:54Chicago-O’Hare
2 263 zł
Znajdź podobne
Finnair
16 sie
OSL10:15Oslo-Gardermoen
27h 05min
1 przesiadka
ORD13:20Chicago-O’Hare
2 371 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare
Scandinavian Airlines
6 lip
OSL07:10Oslo-Gardermoen
16h 14min
1 przesiadka
ORD23:24Chicago-O’Hare
15 lip
ORD12:00Chicago-O’Hare
16h 10min
1 przesiadka
OSL04:10Oslo-Gardermoen
5 597 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lip
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
28h 50min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
16 lip
ORD12:05Chicago-O’Hare
16h 50min
1 przesiadka
TRF04:55Oslo Sandefjord-Torp
5 673 zł
Znajdź podobne
Icelandair
6 lip
OSL09:45Oslo-Gardermoen
11h 35min
1 przesiadka
ORD21:20Chicago-O’Hare
6 lip
ORD18:50Chicago-O’Hare
9h 50min
1 przesiadka
OSL04:40Oslo-Gardermoen
6 780 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
6 lip
OSL07:10Oslo-Gardermoen
12h 47min
1 przesiadka
ORD19:57Chicago-O’Hare
12 lip
ORD18:05Chicago-O’Hare
11h 30min
1 przesiadka
OSL05:35Oslo-Gardermoen
5 624 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lip
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
28h 50min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
16 lip
ORD11:50Chicago-O’Hare
17h 05min
2 przesiadki
TRF04:55Oslo Sandefjord-Torp
6 337 zł
Znajdź podobne
KLM
7 lip
TRF12:25Oslo Sandefjord-Torp
28h 50min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
17 lip
ORD12:05Chicago-O’Hare
16h 50min
1 przesiadka
TRF04:55Oslo Sandefjord-Torp
11 669 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare
KLM
9 lis
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
ORD16:40Chicago-O’Hare
16 lis
ORD11:30Chicago-O’Hare
14h 15min
1 przesiadka
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 949 zł
Znajdź podobne
KLM
8 wrz
OSL10:15Oslo-Gardermoen
31h 00min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
24 wrz
ORD13:12Chicago-O’Hare
13h 28min
2 przesiadki
OSL02:40Oslo-Gardermoen
2 160 zł
Znajdź podobne
KLM
8 wrz
OSL13:20Oslo-Gardermoen
27h 55min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
22 wrz
ORD09:49Chicago-O’Hare
14h 16min
2 przesiadki
OSL00:05Oslo-Gardermoen
2 303 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare
Delta
9 lis
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 20min
1 przesiadka
ORD16:40Chicago-O’Hare
16 lis
ORD05:40Chicago-O’Hare
20h 05min
2 przesiadki
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 954 zł
Znajdź podobne
Delta
10 wrz
OSL02:25Oslo-Gardermoen
16h 00min
1 przesiadka
ORD18:25Chicago-O’Hare
24 wrz
ORD13:12Chicago-O’Hare
13h 28min
2 przesiadki
OSL02:40Oslo-Gardermoen
2 411 zł
Znajdź podobne
Delta
10 wrz
OSL05:20Oslo-Gardermoen
19h 28min
2 przesiadki
ORD00:48Chicago-O’Hare
24 wrz
ORD13:12Chicago-O’Hare
13h 28min
2 przesiadki
OSL02:40Oslo-Gardermoen
2 572 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – Chicago-O’Hare – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Oslo – Chicago-O’Hare zajmuje ok. 6499,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 11h 05min.



Loty podobne do tych na trasie Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oslo – Lotnisko Chicago-O’Hare

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Oslo – Chicago.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Oslo – Chicago, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Oslo – Chicago momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Oslo – Chicago.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.