Moskwa – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 1.11
pon 8.11

Najtańsze loty do miasta Moskwa

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Moskwa
Warszawa Lotnisko Chopina
Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Moskwa

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Lotnisko Moskwa Domodedovo (DME)

Ceny lotów Warszawa - Moskwa są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Moskwa Domodedovo. Średnia cena wynosi 641 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MOSKWAListopad18% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Moskwa kosztują średnio 620 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MOSKWAWrzesień9% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Moskwa to 822 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MOSKWAGrudzień294% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Moskwa w miesiącu Grudzień

Moskwa — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Niedostępna metropolia skuta lodem? Nic bardziej mylnego! Owszem – północne położenie Moskwy decyduje o długich, mroźnych zimach, lecz równie pięknej zimy nie znajdziesz na całym świecie. Feeria barw i świateł w białej, śnieżnej oprawie to widok, który zapadnie Ci w pamięć na zawsze, a łyżwiarskie szaleństwo na Placu Czerwonym skutecznie rozgrzeje Cię od środka.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty? W zimie kupisz najtańsze bilety lotnicze do Moskwy, a w luksusowej stolicy Rosji przyda Ci się każdy zaoszczędzony rubel. Jeśli nie lubisz marznąć i nie dasz się namówić na zimową wycieczkę do Moskwy, miasto czeka na Ciebie w cieplejszych porach roku.

Wiosna zaczyna się tu nieco później, niż w Polsce, a najładniejszej pogody w Moskwie możesz spodziewać się w maju i czerwcu. Letnie dni wydają się nie mieć końca: w lipcu zmierzch zapada tu dopiero po 22. Każdego dnia zyskasz więc kilka bonusowych godzin na zwiedzanie Moskwy i wypoczynek w rozległych miejskich parkach.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Moskwa?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Moskwa nawet za 534 zł za osobę. To cena o 17% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Moskwa najtaniej?

    Zazwyczaj Listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Moskwa. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 620 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Listopad, Marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Moskwa. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 628 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Moskwa?

    Lot do tego kraju warto rezerwować 33 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 753 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Moskwa można znaleźć również w innym przedziale czasowym. Użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Moskwa już od 461 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Moskwa są najtańsze?

    Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Moskwa jest środa. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 772 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Moskwa wynosi wtedy 862 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Moskwa są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Moskwa. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Moskwa, zaczynają się wtedy od 642 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Moskwa to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 816 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Moskwa znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Moskwa mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo (28 km od centrum), Lotnisko Moskwa Żukowskij (40 km od centrum) lub Lotnisko Moskwa Domodedovo (41 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Moskwa?

    Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 646 zł, Lotnisko Moskwa Domodedovo jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Moskwa. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Moskwa — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Moskwa znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
1 mar
KRK05:30Kraków Balice
25h 05min
1 przesiadka
VKO06:35Moskwa-Wnukowo
6 mar
VKO09:15Moskwa-Wnukowo
8h 30min
1 przesiadka
KRK17:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 gru
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
DME18:55Moskwa Domodedovo
17 mar
DME11:35Moskwa Domodedovo
5h 45min
1 przesiadka
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
12 lis
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
10h 35min
1 przesiadka
DME19:00Moskwa Domodedovo
19 lis
DME03:00Moskwa Domodedovo
27h 35min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK01:10Kraków Balice
26h 25min
2 przesiadki
VKO03:35Moskwa-Wnukowo
26 sty
VKO09:15Moskwa-Wnukowo
11h 30min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 lis
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
10h 35min
1 przesiadka
DME19:00Moskwa Domodedovo
19 lis
DME10:35Moskwa Domodedovo
20h 00min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
8 gru
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
DME18:55Moskwa Domodedovo
19 lut
DME01:05Moskwa Domodedovo
13h 00min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina

Moskwa – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Moskwa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Austrian Airlines, Finnair i SWISS.
Kilka linii lotniczych
15 gru
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 25min
1 przesiadka
VKO13:55Moskwa-Wnukowo
Kilka linii lotniczych
15 gru
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 25min
2 przesiadki
SVO15:15Moskwa-Szeremietiewo
Kilka linii lotniczych
15 gru
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
2 przesiadki
DME09:15Moskwa Domodedovo

Które linie latają do miasta Moskwa?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Moskwa
  • Które linie latają do miasta Moskwa?

    Szukając ofert lotów Polska – Moskwa, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Aeroflot, LOT, airBaltic i Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.


Moskwa – jak dojechać do centrum z lotniska?

Moskwa ma 3 główne lotniska: Szeremietiewo, Domodiedowo i Wnukowo. Najwygodniejszy sposób dojazdu z Szeremietiewa do centrum Moskwy to pociąg Aeroexpress z końcowym przystankiem na Dworcu Białoruskim. Pociągi kursują co pół godziny, między 05:00 a 00:30.

Z lotniska odjeżdżają także liczne autobusy miejskie. Dojedziesz nimi do stacji metra: Riecznoj wokzał lub Płaniernaja. Jak dojechać z Domodiedowa do centrum Moskwy? Mikrobusy i autobusy co kilka minut krążą między lotniskiem i stacją metra Domodiedowskaja. Pociągi zielonej linii metra zabiorą Cię w okolice Placu Czerwonego i Dworca Białoruskiego.

Z lotniska kursuje także bezpośredni pociąg Aeroexpress na Dworzec Pawielecki. Przejazd do centrum miasta zabierze Ci około 40-50 minut. Lotnisko Wnukowo ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Dworcem Kijowskim. To najszybszy sposób dojazdu z Wnukowa do centrum Moskwy: na miejscu znajdziesz się już po około 35 minutach. Tańszy, lecz dłuższy transfer zapewnią Ci 2 linie autobusowe do stacji metra Jugo-Zapadnaja, połączonej bezpośrednio ze ścisłym centrum miasta.


Moskwa — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Moskwa
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena453 zł
Loty Kraków - Moskwa
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena461 zł
Loty Katowice - Moskwa
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena520 zł
Loty Wrocław - Moskwa
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena624 zł
Loty Gdańsk - Moskwa
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena949 zł
Loty Rzeszów - Moskwa
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena1 382 zł
Loty Szczecin - Moskwa
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena1 799 zł

Moskwa – jak się poruszać?

Każda podróż po Moskwie zaczyna się od metra. To znacznie więcej, niż niezawodny środek transportu: stacje metra oszałamiają przepychem i rozmachem aranżacji, a każdy kolejny przystanek jest małym dziełem sztuki! Zwiedzanie stacji metra w Moskwie mogłoby zająć Ci całą wycieczkę, lecz nad ziemią czeka na Ciebie równie wiele atrakcji, a metro sprawnie dowiezie Cię do każdej z nich.

12 linii metra działa między 06:00 a 01:00; przejazd między przeciwległymi stronami miasta zajmie Ci najwyżej 75 minut. Naziemny system komunikacji miejskiej w Moskwie jest równie mocno rozbudowany. Możesz poruszać się tu tramwajami, autobusami lub trolejbusami, a także słynnymi marszrutkami – niewielkimi busami z przystankami na żądanie w najbardziej obleganych punktach miasta. Tramwaje i autobusy w Moskwie kursują w godzinach 5:30-01:00, miasto posiada także sieć autobusów nocnych.

Bilety metra w Moskwie dostępne są w automatach i kasach na stacjach. Bilety mają formę kart magnetycznych z zakodowaną liczbą przejazdów. Najtańsza karta 1-przejazdowa kosztuje 50 RUR (3,50 PLN). Bilety na pozostałe środki transportu dostępne są w kioskach, kasach metra i u kierowców autobusów. Jednorazowy bilet autobusowy w Moskwie kosztuje zaledwie 32 RUR (2 PLN), bilet 90-minutowy – 49 RUR (3,50 PLN). Postaraj się zużyć wszystkie kupione bilety przed wyjazdem: ich wzory wymieniane są co kwartał i bardzo możliwe, że nie zdążysz wykorzystać ich na kolejnej wycieczce.


Moskwa – wymagania wizowe

Jeśli podróżujesz do Moskwy w celach turystycznych, a czas Twojego pobytu nie przekracza 30 dni, musisz posiadać turystyczną wizę do Rosji oraz paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia kraju.

Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Moskwa