Znajdź tanie loty do Moskwy

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Moskwa

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Moskwa
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Moskwa

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Moskwa (MOW)

Ceny lotów Warszawa - Moskwa są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Moskwa. Średnia cena wynosi 959 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MOSKWAMaj10% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Moskwa kosztują średnio 862 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MOSKWAMarzec7% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Moskwa to 1 029 zł w miesiącu Marzec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MOSKWAGrudzień361% więcej wyszukiwańW miesiącu Grudzień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Moskwa.

Moskwa — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Niedostępna metropolia skuta lodem? Nic bardziej mylnego! Owszem – północne położenie Moskwy decyduje o długich, mroźnych zimach, lecz równie pięknej zimy nie znajdziesz na całym świecie. Feeria barw i świateł w białej, śnieżnej oprawie to widok, który zapadnie Ci w pamięć na zawsze, a łyżwiarskie szaleństwo na Placu Czerwonym skutecznie rozgrzeje Cię od środka.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty? W zimie kupisz najtańsze bilety lotnicze do Moskwy, a w luksusowej stolicy Rosji przyda Ci się każdy zaoszczędzony rubel. Jeśli nie lubisz marznąć i nie dasz się namówić na zimową wycieczkę do Moskwy, miasto czeka na Ciebie w cieplejszych porach roku.

Wiosna zaczyna się tu nieco później, niż w Polsce, a najładniejszej pogody w Moskwie możesz spodziewać się w maju i czerwcu. Letnie dni wydają się nie mieć końca: w lipcu zmierzch zapada tu dopiero po 22. Każdego dnia zyskasz więc kilka bonusowych godzin na zwiedzanie Moskwy i wypoczynek w rozległych miejskich parkach.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na naszej stronie znaleziono loty do miasta Moskwa nawet za 610 zł za osobę. To cena o 17% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

Zazwyczaj Maj to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Moskwa. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 862 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Styczeń to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Moskwa. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 898 zł.

Lot do tego kraju warto rezerwować 60 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 959 zł.

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Moskwa jest środa. Osoby korzystające z momondo, które decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 881 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Moskwa wynosi wtedy 984 zł.

Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Moskwa. Najtańsze bilety na lot Polska – Moskwa znalezione na momondo zaczynają się wtedy od 733 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Moskwa to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 932 zł.

Podróżujący wybierający się do miasta Moskwa mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo (28 km od centrum), Lotnisko Moskwa Żukowskij (40 km od centrum) lub Lotnisko Moskwa Domodedovo (41 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 737 zł, Lotnisko Moskwa Domodedovo jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Moskwa. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Tak, Północno-wschodni okręg administracyjny Moskwy znajduje się w odległości 19,5 km od lotniska Moskwa-Szeremietiewo w mieście Moskwa.

Plac Puszkina znajduje się w odległości 26,1 km od najbliższego lotniska w mieście Moskwa, którym jest Moskwa-Szeremietiewo.Moskwa — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Moskwa znalezione na momondo.
Belavia
WAWWarszawa Chopina
2h 10min
SVOMoskwa-Szeremietiewo
LOT
WAWWarszawa Chopina
7h 45min
VKOMoskwa-Wnukowo
Belavia
WAWWarszawa Chopina
4h 40min
DMEMoskwa Domodedovo
LOT
WROWrocław-Strachowice
3h 50min
SVOMoskwa-Szeremietiewo
Lufthansa
POZPoznań Ławica
12h 25min
DMEMoskwa Domodedovo

Moskwa – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Moskwa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Belavia i LOT.
Belavia
WAWWarszawa Chopina
2h 10min
SVOMoskwa-Szeremietiewo
LOT
WAWWarszawa Chopina
7h 45min
VKOMoskwa-Wnukowo
Belavia
WAWWarszawa Chopina
4h 40min
DMEMoskwa Domodedovo

Które linie latają do miasta Moskwa?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Moskwa

Które linie latają do miasta Moskwa?

Szukając ofert lotów Polska – Moskwa, większość osób korzystających z momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak LOT, Aeroflot, Brussels Airlines i Belavia. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Aeroflot do miasta Moskwa

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Moskwa są Aeroflot. Oferują one 312 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo – Moskwa, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 903 zł (Warszawa Chopina – Moskwa w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie Aeroflot na 6,9 (66 opinii).

Loty Belavia do miasta Moskwa

Belavia (6,1/10, 10 opinii) jest inną popularną linią obsługującą kierunek Moskwa i oferującą loty Warszawa Chopina – Moskwa już od 911 zł w obie strony. Belavia oferuje 63 loty do tego miejsca w tygodniu, a ich ceny zależą od lotniska wylotu i dostępności.


Moskwa – jak dojechać do centrum z lotniska?

Moskwa ma 3 główne lotniska: Szeremietiewo, Domodiedowo i Wnukowo. Najwygodniejszy sposób dojazdu z Szeremietiewa do centrum Moskwy to pociąg Aeroexpress z końcowym przystankiem na Dworcu Białoruskim. Pociągi kursują co pół godziny, między 05:00 a 00:30.

Z lotniska odjeżdżają także liczne autobusy miejskie. Dojedziesz nimi do stacji metra: Riecznoj wokzał lub Płaniernaja. Jak dojechać z Domodiedowa do centrum Moskwy? Mikrobusy i autobusy co kilka minut krążą między lotniskiem i stacją metra Domodiedowskaja. Pociągi zielonej linii metra zabiorą Cię w okolice Placu Czerwonego i Dworca Białoruskiego.

Z lotniska kursuje także bezpośredni pociąg Aeroexpress na Dworzec Pawielecki. Przejazd do centrum miasta zabierze Ci około 40-50 minut. Lotnisko Wnukowo ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Dworcem Kijowskim. To najszybszy sposób dojazdu z Wnukowa do centrum Moskwy: na miejscu znajdziesz się już po około 35 minutach. Tańszy, lecz dłuższy transfer zapewnią Ci 2 linie autobusowe do stacji metra Jugo-Zapadnaja, połączonej bezpośrednio ze ścisłym centrum miasta.


Moskwa — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Moskwa
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena780 zł
Loty Wrocław - Moskwa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena1 052 zł
Loty Poznań - Moskwa
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena821 zł
Loty Szczecin - Moskwa
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena1 474 zł
Loty Kraków - Moskwa
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena757 zł
Loty Rzeszów - Moskwa
Najkrótszy czas lotu31h 05min
Najniższa cena3 029 zł
Loty Katowice - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena2 598 zł
Loty Gdańsk - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 048 zł

Moskwa – jak się poruszać?

Każda podróż po Moskwie zaczyna się od metra. To znacznie więcej, niż niezawodny środek transportu: stacje metra oszałamiają przepychem i rozmachem aranżacji, a każdy kolejny przystanek jest małym dziełem sztuki! Zwiedzanie stacji metra w Moskwie mogłoby zająć Ci całą wycieczkę, lecz nad ziemią czeka na Ciebie równie wiele atrakcji, a metro sprawnie dowiezie Cię do każdej z nich.

12 linii metra działa między 06:00 a 01:00; przejazd między przeciwległymi stronami miasta zajmie Ci najwyżej 75 minut. Naziemny system komunikacji miejskiej w Moskwie jest równie mocno rozbudowany. Możesz poruszać się tu tramwajami, autobusami lub trolejbusami, a także słynnymi marszrutkami – niewielkimi busami z przystankami na żądanie w najbardziej obleganych punktach miasta. Tramwaje i autobusy w Moskwie kursują w godzinach 5:30-01:00, miasto posiada także sieć autobusów nocnych.

Bilety metra w Moskwie dostępne są w automatach i kasach na stacjach. Bilety mają formę kart magnetycznych z zakodowaną liczbą przejazdów. Najtańsza karta 1-przejazdowa kosztuje 50 RUR (3,50 PLN). Bilety na pozostałe środki transportu dostępne są w kioskach, kasach metra i u kierowców autobusów. Jednorazowy bilet autobusowy w Moskwie kosztuje zaledwie 32 RUR (2 PLN), bilet 90-minutowy – 49 RUR (3,50 PLN). Postaraj się zużyć wszystkie kupione bilety przed wyjazdem: ich wzory wymieniane są co kwartał i bardzo możliwe, że nie zdążysz wykorzystać ich na kolejnej wycieczce.


Moskwa – wymagania wizowe

Jeśli podróżujesz do Moskwy w celach turystycznych, a czas Twojego pobytu nie przekracza 30 dni, musisz posiadać turystyczną wizę do Rosji oraz paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia kraju.

Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Moskwa


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Moskwa). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty do miasta Moskwa z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Moskwa dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Moskwa, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Inne klasy lotu dla lotów do miasta Moskwa

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Moskwa)

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.