Moskwa – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Najtańsze loty do miasta Moskwa

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Moskwa
Warszawa
Lotnisko Moskwa Domodedovo

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Moskwa

Warszawa (WAW) - Lotnisko Moskwa Domodedovo (DME)

Ceny lotów Warszawa - Moskwa są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Moskwa Domodedovo. Średnia cena wynosi 628 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOSKWAlistopad18% tańszyLoty Warszawa - Moskwa kosztują średnio 607 zł w miesiącu listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOSKWAwrzesień9% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Moskwa to 805 zł w miesiącu wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - MOSKWAgrudzień294% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Moskwa w miesiącu grudzień

Moskwa — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Niedostępna metropolia skuta lodem? Nic bardziej mylnego! Owszem – północne położenie Moskwy decyduje o długich, mroźnych zimach, lecz równie pięknej zimy nie znajdziesz na całym świecie. Feeria barw i świateł w białej, śnieżnej oprawie to widok, który zapadnie Ci w pamięć na zawsze, a łyżwiarskie szaleństwo na Placu Czerwonym skutecznie rozgrzeje Cię od środka.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty? W zimie kupisz najtańsze bilety lotnicze do Moskwy, a w luksusowej stolicy Rosji przyda Ci się każdy zaoszczędzony rubel. Jeśli nie lubisz marznąć i nie dasz się namówić na zimową wycieczkę do Moskwy, miasto czeka na Ciebie w cieplejszych porach roku.

Wiosna zaczyna się tu nieco później, niż w Polsce, a najładniejszej pogody w Moskwie możesz spodziewać się w maju i czerwcu. Letnie dni wydają się nie mieć końca: w lipcu zmierzch zapada tu dopiero po 22. Każdego dnia zyskasz więc kilka bonusowych godzin na zwiedzanie Moskwy i wypoczynek w rozległych miejskich parkach.

 • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Moskwa?

  W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Moskwa nawet za 251 zł za osobę. To cena o 71% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

 • W którym miesiącu polecę do miasta Moskwa najtaniej?

  Zazwyczaj listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Moskwa. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 607 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na listopad, marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Moskwa. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 614 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Moskwa?

  Lot do tego kraju warto rezerwować 33 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 737 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Moskwa można znaleźć również w innym przedziale czasowym. Użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Moskwa już od 498 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Moskwa są najtańsze?

  Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Moskwa jest środa. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 756 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Moskwa wynosi wtedy 844 zł.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Moskwa są najtańsze?

  Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Moskwa. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Moskwa, zaczynają się wtedy od 629 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Moskwa to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 799 zł.

 • Czy w pobliżu miasta Moskwa znajdują się inne lotniska?

  Podróżujący wybierający się do miasta Moskwa mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo (28 km od centrum), Lotnisko Moskwa Żukowskij (40 km od centrum) lub Lotnisko Moskwa Domodedovo (41 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

 • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Moskwa?

  Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 563 zł, Lotnisko Moskwa-Wnukowo jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Moskwa. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Moskwa — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Moskwa znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
9 wrz
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 00min
2 przesiadki
VKO07:40Moskwa-Wnukowo
17 wrz
VKO09:20Moskwa-Wnukowo
10h 35min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
27 paź
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
5h 40min
1 przesiadka
DME08:10Moskwa Domodedovo
7 lis
DME10:35Moskwa Domodedovo
5h 45min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
2 lis
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 15min
1 przesiadka
DME09:15Moskwa Domodedovo
6 lis
DME05:05Moskwa Domodedovo
6h 50min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 paź
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
5h 40min
1 przesiadka
DME08:10Moskwa Domodedovo
25 paź
DME10:35Moskwa Domodedovo
5h 45min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
8 lis
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
DME19:20Moskwa Domodedovo
14 lis
DME04:05Moskwa Domodedovo
25h 55min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
18 wrz
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
1 przesiadka
DME08:45Moskwa Domodedovo
1 paź
DME02:45Moskwa Domodedovo
27h 45min
1 przesiadka
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina

Moskwa – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Moskwa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Air France i Finnair.
Kilka linii lotniczych
16 paź
KRK13:45Kraków Balice
17h 55min
1 przesiadka
VKO07:40Moskwa-Wnukowo
Kilka linii lotniczych
9 wrz
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 00min
2 przesiadki
VKO07:40Moskwa-Wnukowo
Kilka linii lotniczych
11 wrz
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
27h 05min
2 przesiadki
VKO04:55Moskwa-Wnukowo

Które linie latają do miasta Moskwa?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Moskwa

Bezpośrednie loty do Moskwy z Polski realizują narodowe linie lotnicze: polski LOT i rosyjski Aeroflot. Obaj przewoźnicy lądują na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo. Lot do Moskwy z Warszawy zajmie ci około 2 godzin.

Jeśli masz więcej czasu na podróż, szukaj tanich lotów do Moskwy wśród połączeń transferowych, realizowanych przez linie Belavia, Air Baltic, Brussels Airlines, KLM, Air Berlin, Air Moldova i inne.


Moskwa: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Moskwa

Moskwa ma 3 główne lotniska: Szeremietiewo, Domodiedowo i Wnukowo. Najwygodniejszy sposób dojazdu z Szeremietiewa do centrum Moskwy to pociąg Aeroexpress z końcowym przystankiem na Dworcu Białoruskim. Pociągi kursują co pół godziny, między 05:00 a 00:30.

Z lotniska odjeżdżają także liczne autobusy miejskie. Dojedziesz nimi do stacji metra: Riecznoj wokzał lub Płaniernaja. Jak dojechać z Domodiedowa do centrum Moskwy? Mikrobusy i autobusy co kilka minut krążą między lotniskiem i stacją metra Domodiedowskaja. Pociągi zielonej linii metra zabiorą Cię w okolice Placu Czerwonego i Dworca Białoruskiego.

Z lotniska kursuje także bezpośredni pociąg Aeroexpress na Dworzec Pawielecki. Przejazd do centrum miasta zabierze Ci około 40-50 minut. Lotnisko Wnukowo ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Dworcem Kijowskim. To najszybszy sposób dojazdu z Wnukowa do centrum Moskwy: na miejscu znajdziesz się już po około 35 minutach. Tańszy, lecz dłuższy transfer zapewnią Ci 2 linie autobusowe do stacji metra Jugo-Zapadnaja, połączonej bezpośrednio ze ścisłym centrum miasta.


Moskwa — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Moskwa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena498 zł
Loty Kraków - Moskwa
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena634 zł
Loty Gdańsk - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena770 zł
Loty Poznań - Moskwa
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena848 zł
Loty Warszawa - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena855 zł
Loty Wrocław - Moskwa
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena887 zł
Loty Katowice - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena1 046 zł
Loty Szczecin - Moskwa
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena1 135 zł
Loty Rzeszów - Moskwa
Najkrótszy czas lotu27h 20min
Najniższa cena1 703 zł

Jak poruszać się po Moskwie?

Każda podróż po Moskwie zaczyna się od metra. To znacznie więcej, niż niezawodny środek transportu: stacje metra oszałamiają przepychem i rozmachem aranżacji, a każdy kolejny przystanek jest małym dziełem sztuki! Zwiedzanie stacji metra w Moskwie mogłoby zająć Ci całą wycieczkę, lecz nad ziemią czeka na Ciebie równie wiele atrakcji, a metro sprawnie dowiezie Cię do każdej z nich.

12 linii metra działa między 06:00 a 01:00; przejazd między przeciwległymi stronami miasta zajmie Ci najwyżej 75 minut. Naziemny system komunikacji miejskiej w Moskwie jest równie mocno rozbudowany. Możesz poruszać się tu tramwajami, autobusami lub trolejbusami, a także słynnymi marszrutkami – niewielkimi busami z przystankami na żądanie w najbardziej obleganych punktach miasta. Tramwaje i autobusy w Moskwie kursują w godzinach 5:30-01:00, miasto posiada także sieć autobusów nocnych.

Bilety metra w Moskwie dostępne są w automatach i kasach na stacjach. Bilety mają formę kart magnetycznych z zakodowaną liczbą przejazdów. Najtańsza karta 1-przejazdowa kosztuje 50 RUR (3,50 PLN). Bilety na pozostałe środki transportu dostępne są w kioskach, kasach metra i u kierowców autobusów. Jednorazowy bilet autobusowy w Moskwie kosztuje zaledwie 32 RUR (2 PLN), bilet 90-minutowy – 49 RUR (3,50 PLN). Postaraj się zużyć wszystkie kupione bilety przed wyjazdem: ich wzory wymieniane są co kwartał i bardzo możliwe, że nie zdążysz wykorzystać ich na kolejnej wycieczce.


Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Moskwy?

Jeśli podróżujesz do Moskwy w celach turystycznych, a czas Twojego pobytu nie przekracza 30 dni, musisz posiadać turystyczną wizę do Rosji oraz paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia kraju.

Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Moskwa