Tanie loty na trasie Kraków – Katmandu od 957 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Katmandu-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Katmandu
Najkrótszy czas lotu17h 25minNajszybszy lot Kraków-Katmandu zajmuje 17h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Katmandu. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Katmandu Tribhuvan.
Katmandu — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katmandu: Katmandu Tribhuvan (KTM)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Katmandu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Katmandu są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Katmandu to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Katmandu są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Katmandu są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Katmandu są około 2% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Katmandu?

flydubai

flydubai to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Katmandu.

Która trasa podróży Kraków – Katmandu jest najtańsza?

Kraków Balice - Katmandu Tribhuvan

Wybierz trasę Kraków Balice - Katmandu Tribhuvan, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Katmandu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Katmandu?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Katmandu to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Katmandu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Katmandu, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 lut
KRK05:40Kraków Balice
17h 25min
1 przesiadka
KTM23:05Katmandu Tribhuvan
25 lut
KTM04:50Katmandu Tribhuvan
17h 55min
1 przesiadka
KRK22:45Kraków Balice
2 515 zł
Znajdź podobne
flydubai
19 lut
KRK07:00Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
KTM04:15Katmandu Tribhuvan
26 lut
KTM10:00Katmandu Tribhuvan
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
2 910 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK04:50Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
KTM23:05Katmandu Tribhuvan
25 lut
KTM04:50Katmandu Tribhuvan
17h 55min
1 przesiadka
KRK22:45Kraków Balice
2 735 zł
Znajdź podobne
flydubai
12 lut
KRK07:00Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
KTM04:15Katmandu Tribhuvan
19 lut
KTM10:00Katmandu Tribhuvan
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
2 930 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK04:50Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
KTM23:05Katmandu Tribhuvan
28 lut
KTM04:50Katmandu Tribhuvan
17h 05min
1 przesiadka
KRK21:55Kraków Balice
2 810 zł
Znajdź podobne
flydubai
18 kwi
KRK08:35Kraków Balice
30h 15min
1 przesiadka
KTM14:50Katmandu Tribhuvan
2 maj
KTM19:35Katmandu Tribhuvan
15h 45min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
3 006 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Katmandu w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Katmandu w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK04:50Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
KTM23:05Katmandu Tribhuvan
flydubai
6 lut
KRK07:00Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
KTM04:15Katmandu Tribhuvan
1 953 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
KRK02:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
KTM23:05Katmandu Tribhuvan
1 060 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Katmandu

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Katmandu z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
flydubai
CenaOd 2 750 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,8

Loty flydubai: Kraków – Katmandu

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Kraków – Katmandu
flydubai
19 lut
KRK07:00Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
KTM04:15Katmandu Tribhuvan
26 lut
KTM10:00Katmandu Tribhuvan
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
2 910 zł
Znajdź podobne
flydubai
12 lut
KRK07:00Kraków Balice
21h 15min
1 przesiadka
KTM04:15Katmandu Tribhuvan
19 lut
KTM10:00Katmandu Tribhuvan
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
2 930 zł
Znajdź podobne
flydubai
18 kwi
KRK08:35Kraków Balice
30h 15min
1 przesiadka
KTM14:50Katmandu Tribhuvan
2 maj
KTM19:35Katmandu Tribhuvan
15h 45min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
3 006 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Katmandu Tribhuvan oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Katmandu Tribhuvan, takie jak flydubai i Emirates, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Katmandu Tribhuvan – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Katmandu Tribhuvan – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 5956,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 16h 05min.


Alternatywne trasy Kraków-Katmandu

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Katmandu
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena2 192 zł
Loty Gdańsk - Katmandu
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 388 zł
Loty Katowice - Katmandu
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena3 018 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Katmandu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Katmandu