Tanie loty na trasie Kraków – Nur-Sułtan od 738 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Nur-Sułtan-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Nur-Sułtan

Najkrótszy czas lotu

12h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Nur-Sułtan — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Kraków-Nur-Sułtan zajmuje 12h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Nur-Sułtan. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl.
Są 2 lotniska w pobliżu Nur-Sułtan: Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl (NQZ), Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl (TSE)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Nur-Sułtan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Nur-Sułtan są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Nur-Sułtan są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Nur-Sułtan są około 28% droższe rano niż wieczorem.

Która trasa podróży Kraków – Nur-Sułtan jest najtańsza?

Kraków Balice - Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Nur-Sułtan.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Nur-Sułtan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Nur-Sułtan, zmieniając zakładki
LOT
13 sie
KRK11:05Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
9h 55min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
1 946 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lip
KRK13:10Kraków Balice
19h 50min
1 przesiadka
NQZ09:00Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 sie
NQZ12:25Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
12h 00min
1 przesiadka
KRK00:25Kraków Balice
2 534 zł
Znajdź podobne
LOT
13 sie
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 50min
1 przesiadka
KRK17:45Kraków Balice
1 950 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lip
KRK02:00Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
NQZ15:15Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
5 sie
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
13h 00min
2 przesiadki
KRK23:20Kraków Balice
4 550 zł
Znajdź podobne
LOT
13 sie
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
18 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
9h 55min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
2 180 zł
Znajdź podobne
flydubai
15 lip
KRK08:35Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
NQZ20:25Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
6 sie
NQZ01:25Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
34h 10min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
5 929 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Nur-Sułtan w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
7 lip
KRK08:05Kraków Balice
28h 55min
1 przesiadka
NQZ13:00Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
Kilka linii lotniczych
6 lip
KRK20:30Kraków Balice
40h 30min
2 przesiadki
NQZ13:00Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
1 039 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KRK16:10Kraków Balice
21h 40min
3 przesiadki
NQZ13:50Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
1 220 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Kraków – Nur-Sułtan

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Nur-Sułtan
LOT
13 sie
KRK11:05Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
9h 55min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
1 946 zł
Znajdź podobne
LOT
13 sie
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 50min
1 przesiadka
KRK17:45Kraków Balice
1 950 zł
Znajdź podobne
LOT
13 sie
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
18 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
9h 55min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
2 180 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Nur-Sułtan

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Nur-Sułtan
Lufthansa
18 lip
KRK02:00Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
NQZ15:15Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
5 sie
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
13h 00min
2 przesiadki
KRK23:20Kraków Balice
4 550 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 sie
KRK02:00Kraków Balice
13h 15min
2 przesiadki
NQZ15:15Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15 sie
NQZ00:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
17h 30min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
4 621 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lip
KRK02:00Kraków Balice
13h 15min
2 przesiadki
NQZ15:15Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
5 sie
NQZ00:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
12h 40min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
4 820 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Kraków Balice – Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl wynosi ok. 3559,0 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 7h 45min.



Alternatywne trasy Kraków-Nur-Sułtan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ałmaty
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 194 zł
Loty Warszawa - Nur-Sułtan
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena1 605 zł
Loty Kraków - Ałmaty
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 747 zł
Loty Katowice - Nur-Sułtan
Najkrótszy czas lotu27h 45min
Najniższa cena3 449 zł
Loty Wrocław - Nur-Sułtan
Najkrótszy czas lotu30h 15min
Najniższa cena3 971 zł
Loty Wrocław - Ałmaty
Najkrótszy czas lotu32h 40min
Najniższa cena2 856 zł
Loty Gdańsk - Ałmaty
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena2 834 zł
Loty Poznań - Nur-Sułtan
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena4 926 zł
Loty Poznań - Ałmaty
Najkrótszy czas lotu32h 25min
Najniższa cena3 153 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Nur-Sułtan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Nur-Sułtan

Loty do innych miast: Kazachstan

Nur-Sułtan to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Kraków – Nur-Sułtan.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Nur-Sułtan z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Nur-Sułtan.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kraków – Nur-Sułtan, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.