Loty Europa Hiszpania Kantabria Santander Katowice - Santander

Tanie loty Katowice - Santander

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Santander

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Santander, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
22 wrz
KTW
13:05
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 00min
1 przesiadka
00:05
+1
SDR
Lotnisko Santander
Ryanair
24 wrz
SDR
00:10
Lotnisko Santander
16h 25min
1 przesiadka
16:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
378 PLN
Wizz Air
Wizz Air
03 sie
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
17:40
SDR
Lotnisko Santander
Wizz Air
17 sie
SDR
18:10
Lotnisko Santander
3h 00min
21:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
499 PLN
Wizz Air
Wizz Air
30 lip
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
17:40
SDR
Lotnisko Santander
Wizz Air
06 sie
SDR
18:10
Lotnisko Santander
3h 00min
21:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
560 PLN
Wizz Air
Wizz Air
03 sie
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
17:40
SDR
Lotnisko Santander
Wizz Air
17 sie
SDR
18:10
Lotnisko Santander
3h 00min
21:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
499 PLN
Wizz Air
Wizz Air
30 lip
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
17:40
SDR
Lotnisko Santander
Wizz Air
06 sie
SDR
18:10
Lotnisko Santander
3h 00min
21:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
560 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 lip
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 05min
17:40
SDR
Lotnisko Santander
Wizz Air
20 lip
SDR
18:10
Lotnisko Santander
3h 00min
21:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
583 PLN

Informacje o trasie Santander-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Santander
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 5 min Najszybszy lot Katowice-Santander zajmuje 3 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Wt i So Bezpośrednie loty Katowice-Santander – wtorek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Santander 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Santander: Santander (SDR)

Alternatywne trasy Katowice-Santander

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Bilbao
Najkrótszy czas lotu
4h 40min
Najniższa cena
522 PLN
Wrocław - Bilbao
Najkrótszy czas lotu
4h 40min
Najniższa cena
602 PLN
Katowice - Bilbao
Najkrótszy czas lotu
4h 45min
Najniższa cena
655 PLN

Katowice - loty do:

Santander - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Santander to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Kantabria Santander Katowice - Santander