Tanie loty na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty od 416 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Liberty-Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Chicago-O’Hare-Lotnisko Newark-Liberty

Znaleziono najlepszą cenę

416 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

pon, śr, czw, pt, sob i ndz
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 416 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 5 434 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Chicago-O’Hare-Lotnisko Newark-Liberty zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Chicago-O’Hare-Lotnisko Newark-Liberty – poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty to Sierpień. Najdroższa pora to Listopad.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty, zmieniając zakładki
United Airlines
18 sie
ORD03:15Chicago-O’Hare
2h 14min
EWR05:29Newark-Liberty
21 sie
EWR01:00Newark-Liberty
2h 29min
ORD03:29Chicago-O’Hare
Delta
7 wrz
ORD05:30Chicago-O’Hare
4h 43min
1 przesiadka
EWR10:13Newark-Liberty
12 wrz
EWR02:00Newark-Liberty
4h 19min
1 przesiadka
ORD06:19Chicago-O’Hare
American Airlines
19 wrz
ORD16:45Chicago-O’Hare
2h 08min
EWR18:53Newark-Liberty
21 wrz
EWR13:39Newark-Liberty
2h 38min
ORD16:17Chicago-O’Hare
1 010 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
29 wrz
ORD16:55Chicago-O’Hare
12h 43min
1 przesiadka
EWR05:38Newark-Liberty
2 paź
EWR07:35Newark-Liberty
7h 31min
1 przesiadka
ORD15:06Chicago-O’Hare
1 151 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
1 lip
ORD07:05Chicago-O’Hare
5h 05min
1 przesiadka
EWR12:10Newark-Liberty
5 lip
EWR05:28Newark-Liberty
8h 12min
1 przesiadka
ORD13:40Chicago-O’Hare
1 209 zł
Znajdź podobne
United Airlines
23 sie
ORD17:29Chicago-O’Hare
2h 16min
EWR19:45Newark-Liberty
1 wrz
EWR02:00Newark-Liberty
4h 55min
1 przesiadka
ORD06:55Chicago-O’Hare

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, American Airlines i Delta.
United Airlines
10 sie
ORD03:15Chicago-O’Hare
2h 14min
EWR05:29Newark-Liberty
Delta
2 sie
ORD14:01Chicago-O’Hare
5h 48min
1 przesiadka
EWR19:49Newark-Liberty
American Airlines
8 wrz
ORD03:07Chicago-O’Hare
2h 01min
EWR05:08Newark-Liberty

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty
United Airlines
23 maj
ORD02:01Chicago-O’Hare
2h 05min
EWR04:06Newark-Liberty
7 cze
EWR01:00Newark-Liberty
2h 25min
ORD03:25Chicago-O’Hare
1 147 zł
Znajdź podobne
Delta
27 maj
ORD15:32Chicago-O’Hare
3h 52min
1 przesiadka
EWR19:24Newark-Liberty
29 maj
EWR05:30Newark-Liberty
4h 21min
1 przesiadka
ORD09:51Chicago-O’Hare
1 227 zł
Znajdź podobne
JetBlue
26 maj
ORD04:27Chicago-O’Hare
2h 08min
EWR06:35Newark-Liberty
29 maj
EWR08:15Newark-Liberty
2h 40min
ORD10:55Chicago-O’Hare
1 404 zł
Znajdź podobne
United Airlines
26 maj
ORD09:12Chicago-O’Hare
2h 18min
EWR11:30Newark-Liberty
2 cze
EWR01:00Newark-Liberty
2h 30min
ORD03:30Chicago-O’Hare
1 249 zł
Znajdź podobne
United Airlines
25 maj
ORD06:35Chicago-O’Hare
8h 19min
1 przesiadka
EWR14:54Newark-Liberty
31 maj
EWR01:00Newark-Liberty
2h 30min
ORD03:30Chicago-O’Hare
1 262 zł
Znajdź podobne
Delta
26 maj
ORD03:05Chicago-O’Hare
3h 53min
1 przesiadka
EWR06:58Newark-Liberty
29 maj
EWR05:30Newark-Liberty
4h 21min
1 przesiadka
ORD09:51Chicago-O’Hare
1 395 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty
Delta
7 wrz
ORD05:30Chicago-O’Hare
4h 43min
1 przesiadka
EWR10:13Newark-Liberty
12 wrz
EWR02:00Newark-Liberty
4h 19min
1 przesiadka
ORD06:19Chicago-O’Hare
Delta
24 wrz
ORD13:55Chicago-O’Hare
5h 48min
1 przesiadka
EWR19:43Newark-Liberty
25 wrz
EWR02:00Newark-Liberty
4h 19min
1 przesiadka
ORD06:19Chicago-O’Hare
1 050 zł
Znajdź podobne
Delta
1 cze
ORD05:37Chicago-O’Hare
5h 08min
1 przesiadka
EWR10:45Newark-Liberty
4 cze
EWR02:05Newark-Liberty
3h 47min
1 przesiadka
ORD05:52Chicago-O’Hare
1 116 zł
Znajdź podobne

Loty Spirit Airlines: Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Spirit Airlines na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty
Spirit Airlines
1 lip
ORD07:05Chicago-O’Hare
5h 05min
1 przesiadka
EWR12:10Newark-Liberty
5 lip
EWR05:28Newark-Liberty
8h 12min
1 przesiadka
ORD13:40Chicago-O’Hare
1 209 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
6 cze
ORD13:50Chicago-O’Hare
13h 34min
1 przesiadka
EWR03:24Newark-Liberty
23 cze
EWR05:28Newark-Liberty
8h 12min
1 przesiadka
ORD13:40Chicago-O’Hare
1 253 zł
Znajdź podobne

  • Chicago-O’Hare – Newark-Liberty – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Newark-Liberty i Chicago-O’Hare są od siebie oddalone o 1153,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 02min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Lotnisko Chicago-O’Hare-Lotnisko Newark-Liberty

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu3h 52min
Najniższa cena647 zł
Loty Chicago - New Windsor
Najkrótszy czas lotu3h 37min
Najniższa cena647 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Chicago-O’Hare – Lotnisko Newark-Liberty

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Nowy Jork jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Chicago – Nowy Jork i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Chicago – Nowy Jork na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Chicago – Nowy Jork momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Chicago – Nowy Jork, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.