Tanie loty na trasie Berlin – Larnaka od 310 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Larnaka-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Larnaka

Znaleziono najlepszą cenę

310 zł

Najkrótszy czas lotu

17h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Larnaka — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Larnaka w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 310 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Larnaka w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 922 zł.
Najszybszy lot Berlin-Larnaka zajmuje 17h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Larnaka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Larnaka.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Larnaka: Larnaka (LCA)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Larnaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Larnaka są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Larnaka to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Larnaka są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Larnaka są najtańsze?

w południe

Loty Berlin - Larnaka są około 29% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Larnaka?

easyJet

Austrian Airlines i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Larnaka.

Która trasa podróży Berlin – Larnaka jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Larnaka

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Larnaka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Larnaka.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Larnaka?

27 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Larnaka to 27 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Larnaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Larnaka, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 cze
BER12:50Berlin Brandenburg
17h 20min
1 przesiadka
LCA06:10Larnaka
20 cze
LCA06:40Larnaka
36h 20min
2 przesiadki
BER19:00Berlin Brandenburg
easyJet
15 wrz
BER03:50Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:35Larnaka
22 wrz
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
16 cze
BER12:50Berlin Brandenburg
17h 20min
1 przesiadka
LCA06:10Larnaka
20 cze
LCA06:40Larnaka
22h 05min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
9 cze
BER02:30Berlin Brandenburg
14h 10min
2 przesiadki
LCA16:40Larnaka
14 cze
LCA17:55Larnaka
18h 45min
2 przesiadki
BER12:40Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
16 cze
BER02:30Berlin Brandenburg
14h 10min
2 przesiadki
LCA16:40Larnaka
20 cze
LCA06:40Larnaka
36h 20min
2 przesiadki
BER19:00Berlin Brandenburg
easyJet
13 wrz
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka
22 wrz
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Larnaka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Larnaka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i easyJet.
Kilka linii lotniczych
31 maj
BER06:55Berlin Brandenburg
38h 15min
3 przesiadki
LCA21:10Larnaka
Aegean Airlines
24 paź
BER13:15Berlin Brandenburg
15h 20min
1 przesiadka
LCA04:35Larnaka
easyJet
28 cze
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Larnaka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Larnaka
Kilka linii lotniczych
26 maj
BER15:45Berlin Brandenburg
5h 35min
1 przesiadka
LCA21:20Larnaka
4 cze
LCA02:25Larnaka
5h 05min
1 przesiadka
BER07:30Berlin Brandenburg
1 143 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
26 maj
BER15:40Berlin Brandenburg
28h 00min
1 przesiadka
LCA19:40Larnaka
5 cze
LCA02:25Larnaka
13h 30min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
1 258 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 maj
BER03:15Berlin Brandenburg
6h 35min
1 przesiadka
LCA09:50Larnaka
2 cze
LCA23:20Larnaka
6h 35min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
1 306 zł
Znajdź podobne
easyJet
24 maj
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka
26 maj
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg
1 337 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka
26 maj
LCA12:05Larnaka
16h 40min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
1 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
BER02:30Berlin Brandenburg
32h 00min
2 przesiadki
LCA10:30Larnaka
26 maj
LCA06:20Larnaka
32h 05min
2 przesiadki
BER14:25Berlin Brandenburg
1 205 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Larnaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Larnaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 373 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet
Austrian AirlinesCenaOd 1 020 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty easyJet: Berlin – Larnaka

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Larnaka
easyJet
15 wrz
BER03:50Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:35Larnaka
22 wrz
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg
easyJet
13 wrz
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka
22 wrz
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg
easyJet
24 maj
BER03:30Berlin Brandenburg
3h 45min
LCA07:15Larnaka
26 maj
LCA09:20Larnaka
4h 05min
BER13:25Berlin Brandenburg
1 337 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Berlin – Larnaka

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Larnaka
Lufthansa
27 maj
BER03:15Berlin Brandenburg
6h 35min
1 przesiadka
LCA09:50Larnaka
2 cze
LCA23:20Larnaka
6h 35min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
1 306 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 maj
BER15:45Berlin Brandenburg
5h 35min
1 przesiadka
LCA21:20Larnaka
2 cze
LCA23:20Larnaka
6h 35min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
1 333 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 maj
BER15:45Berlin Brandenburg
5h 35min
1 przesiadka
LCA21:20Larnaka
3 cze
LCA13:25Larnaka
5h 50min
1 przesiadka
BER19:15Berlin Brandenburg
1 771 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Larnaka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Larnaka, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet i Austrian Airlines.

  • Berlin Brandenburg – Larnaka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Larnaka wynosi 2525,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 3h 45min.



Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.