Cheap flights z Berlin do Figari from 1 127 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 1.12
czw. 8.12

Informacje o trasie Figari-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Figari

Najkrótszy czas lotu

20h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Figari — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Berlin-Figari zajmuje 20h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Figari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Figari-Korsyka Południowa.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Figari: Figari-Korsyka Południowa (FSC)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Figari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Figari są najtańsze?

Kwiecień. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Figari to Kwiecień. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Figari są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Berlin – Figari są najtańsze?

rano. Loty Berlin - Figari są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Berlin – Figari jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Figari-Korsyka Południowa. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Figari-Korsyka Południowa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Figari.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Figari

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Figari, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 mar
BER09:35Berlin Brandenburg
20h 35min
1 przesiadka
FSC06:10Figari-Korsyka Południowa
7 mar
FSC07:25Figari-Korsyka Południowa
19h 30min
1 przesiadka
BER02:55Berlin Brandenburg
1 127 zł
Znajdź podobne
Air France
5 kwi
BER02:15Berlin Brandenburg
11h 10min
2 przesiadki
FSC13:25Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 672 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
BER02:30Berlin Brandenburg
11h 25min
1 przesiadka
FSC13:55Figari-Korsyka Południowa
14 kwi
FSC08:45Figari-Korsyka Południowa
5h 20min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
1 316 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
BER02:00Berlin Brandenburg
7h 45min
1 przesiadka
FSC09:45Figari-Korsyka Południowa
14 kwi
FSC08:45Figari-Korsyka Południowa
5h 20min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
1 424 zł
Znajdź podobne
Air France
4 kwi
BER08:10Berlin Brandenburg
9h 50min
2 przesiadki
FSC18:00Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 677 zł
Znajdź podobne
Air France
6 kwi
BER02:15Berlin Brandenburg
11h 10min
2 przesiadki
FSC13:25Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 794 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Berlin – Figari

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Berlin – Figari
Air France
5 kwi
BER02:15Berlin Brandenburg
11h 10min
2 przesiadki
FSC13:25Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 672 zł
Znajdź podobne
Air France
4 kwi
BER08:10Berlin Brandenburg
9h 50min
2 przesiadki
FSC18:00Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 677 zł
Znajdź podobne
Air France
6 kwi
BER02:15Berlin Brandenburg
11h 10min
2 przesiadki
FSC13:25Figari-Korsyka Południowa
12 kwi
FSC09:15Figari-Korsyka Południowa
9h 25min
2 przesiadki
BER18:40Berlin Brandenburg
1 794 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Figari-Korsyka Południowa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Figari-Korsyka Południowa, takie jak Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Figari-Korsyka Południowa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Figari-Korsyka Południowa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1267,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Berlin-Figari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu18h 50min
Najniższa cena1 974 zł
Loty Berlin - Bastia
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena1 677 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Figari

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Figari

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Berlin – Figari. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Berlin – Figari z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Figari dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Berlin – Figari.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.