Tanie loty na trasie Berlin – Casablanca od 403 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Casablanca-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Casablanca
Najkrótszy czas lotu24h 10minNajszybszy lot Berlin-Casablanca zajmuje 24h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Casablanca. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Casablanca.
Casablanca — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Casablanca: Casablanca (CMN)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Casablanca?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Casablanca są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Casablanca to Marzec. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Casablanca są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Berlin – Casablanca są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Casablanca są około 23% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Casablanca?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Berlin-Casablanca.

Która trasa podróży Berlin – Casablanca jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Casablanca

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Casablanca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Casablanca.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Casablanca?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Casablanca to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Casablanca

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Casablanca, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 lut
BER08:00Berlin Brandenburg
31h 25min
2 przesiadki
CMN15:25Casablanca
27 lut
CMN07:30Casablanca
21h 20min
2 przesiadki
BER04:50Berlin Brandenburg
Lufthansa
28 kwi
BER09:45Berlin Brandenburg
13h 00min
1 przesiadka
CMN22:45Casablanca
6 maj
CMN21:40Casablanca
15h 15min
1 przesiadka
BER12:55Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
19 lut
BER12:20Berlin Brandenburg
18h 30min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
27 lut
CMN11:40Casablanca
19h 25min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg
Air France
16 lut
BER13:05Berlin Brandenburg
16h 15min
1 przesiadka
CMN05:20Casablanca
28 lut
CMN03:10Casablanca
10h 00min
1 przesiadka
BER13:10Berlin Brandenburg
1 054 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
BER01:00Berlin Brandenburg
33h 55min
2 przesiadki
CMN10:55Casablanca
7 lut
CMN11:40Casablanca
21h 25min
2 przesiadki
BER09:05Berlin Brandenburg
Lufthansa
28 kwi
BER15:45Berlin Brandenburg
7h 00min
1 przesiadka
CMN22:45Casablanca
8 maj
CMN21:40Casablanca
7h 15min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Casablanca w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Casablanca w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Iberia.
Iberia
1 lut
BER14:35Berlin Brandenburg
17h 40min
1 przesiadka
CMN08:15Casablanca

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Casablanca

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Casablanca z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 828 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Berlin – Casablanca

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Casablanca
Lufthansa
28 kwi
BER09:45Berlin Brandenburg
13h 00min
1 przesiadka
CMN22:45Casablanca
6 maj
CMN21:40Casablanca
15h 15min
1 przesiadka
BER12:55Berlin Brandenburg
Lufthansa
28 kwi
BER15:45Berlin Brandenburg
7h 00min
1 przesiadka
CMN22:45Casablanca
8 maj
CMN21:40Casablanca
7h 15min
1 przesiadka
BER04:55Berlin Brandenburg
Lufthansa
6 cze
BER15:45Berlin Brandenburg
6h 00min
1 przesiadka
CMN21:45Casablanca
11 cze
CMN21:40Casablanca
7h 25min
2 przesiadki
BER05:05Berlin Brandenburg

Loty TAP AIR PORTUGAL: Berlin – Casablanca

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Berlin – Casablanca
TAP AIR PORTUGAL
19 lut
BER12:20Berlin Brandenburg
18h 30min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
27 lut
CMN11:40Casablanca
19h 25min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
20 lut
BER01:00Berlin Brandenburg
5h 50min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
26 lut
CMN11:40Casablanca
6h 10min
1 przesiadka
BER17:50Berlin Brandenburg
TAP AIR PORTUGAL
21 lut
BER01:00Berlin Brandenburg
9h 55min
1 przesiadka
CMN10:55Casablanca
27 lut
CMN11:40Casablanca
19h 25min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Casablanca oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Casablanca, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Air France, i TAP AIR PORTUGAL.

  • Berlin Brandenburg – Casablanca – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Casablanca – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2688,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 5h 50min.


Alternatywne trasy Berlin-Casablanca

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena264 zł
Loty Berlin - Rabat
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena2 468 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Casablanca

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Casablanca

Loty do innych miast: Maroko

Casablanca to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju