Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Sztokholm-Arlanda

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Sztokholm-Arlanda i porównuj je.

Sztokholm, Szwecja - Sztokholm-Arlanda (ARN)
5 paź — 12 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Sztokholm, Szwecja - Sztokholm-Arlanda (ARN)
czw. 5.10
Południe
czw. 12.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Sztokholm-Arlanda

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe

181 zł - 436 zł

Wszystkie typy samochodów

188 zł - 579 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 181 zł. 181 zł za dzień to 38% mniej niż średnia roczna cena (291 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Sztokholm-Arlanda, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda to Lipiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 166 zł. 166 zł za dzień to 51% mniej niż średnia roczna cena (340 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda. Podczas gdy Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Sztokholm-Arlanda, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 298 zł. 298 zł za dzień to 49% mniej niż średnia roczna cena (590 zł) za samochód Duże z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Sztokholm-Arlanda, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Duże z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

8,2
Bardzo dobryNa podstawie 29 zweryfikowanych opinii gości
8,4Odbiór/Zwrot
8,2Jakość a cena
8,5Czystość
8,6Komfort


Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Sztokholm-Arlanda

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Sztokholm-Arlanda, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Sztokholm-Arlanda
Beta car park, Vingvägen 4
+46 8 594 002 50

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Sztokholm-Arlanda: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda?

Samochód typu Compact to najczęściej wybierane auto w Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda. Jednym z powodów jest jego cena wynajmu, wynosząca średnio 163 zł za dzień. 32% użytkowników momondo decyduje się na tę klasę, warto jednak pamiętać, aby odpowiednio dobrać typ samochodu do naszych potrzeb.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Sztokholm-Arlanda?

Oddział Sixt położony najbliżej lotniska lotnisko Sztokholm-Arlanda jest zlokalizowany pod tym adresem Beta car park, Vingvägen 4, a jego numer telefonu to +46 8 594 002 50.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Sztokholm-Arlanda (ARN)?

Tak, Sixt ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Sztokholm-Arlanda (ARN).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Sztokholmu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo