Tanie loty Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 22.10
pt 29.10

Informacje o trasie Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Znaleziono najlepszą cenę839 złNajlepsza cena za lot Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 839 zł
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Wrocław-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino, zmieniając zakładki
Ryanair
30 paź
WRO13:35Wrocław-Strachowice
1h 55min
CIA15:30Rzym Rzym-Ciampino
1 lis
CIA16:15Rzym Rzym-Ciampino
20h 15min
1 przesiadka
WRO12:30Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
31 paź
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA10:05Rzym Rzym-Ciampino
3 lis
CIA03:35Rzym Rzym-Ciampino
31h 20min
2 przesiadki
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
31 paź
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA10:05Rzym Rzym-Ciampino
7 lis
CIA09:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
WRO11:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
1 gru
WRO15:20Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA17:20Rzym Rzym-Ciampino
19 gru
CIA09:30Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
WRO11:35Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
31 paź
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA10:05Rzym Rzym-Ciampino
3 lis
CIA15:10Rzym Rzym-Ciampino
20h 10min
2 przesiadki
WRO11:20Wrocław-Strachowice
Ryanair
31 paź
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA10:05Rzym Rzym-Ciampino
4 lis
CIA03:40Rzym Rzym-Ciampino
27h 35min
1 przesiadka
WRO07:15Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
31 paź
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 00min
CIA10:05Rzym Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
9 lis
WRO06:20Wrocław-Strachowice
20h 35min
2 przesiadki
CIA02:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
15 lis
WRO01:45Wrocław-Strachowice
27h 10min
1 przesiadka
CIA04:55Rzym Rzym-Ciampino

Znajdź oferty lotu last-minute Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
26 paź
WRO02:45Wrocław-Strachowice
38h 40min
2 przesiadki
CIA17:25Rzym Rzym-Ciampino
28 paź
CIA17:00Rzym Rzym-Ciampino
13h 55min
1 przesiadka
WRO06:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
26 paź
WRO02:45Wrocław-Strachowice
38h 40min
2 przesiadki
CIA17:25Rzym Rzym-Ciampino
28 paź
CIA13:15Rzym Rzym-Ciampino
31h 35min
2 przesiadki
WRO20:50Wrocław-Strachowice
Ryanair
26 paź
WRO02:10Wrocław-Strachowice
1h 55min
CIA04:05Rzym Rzym-Ciampino
28 paź
CIA17:00Rzym Rzym-Ciampino
13h 55min
1 przesiadka
WRO06:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
25 paź
WRO08:55Wrocław-Strachowice
20h 50min
2 przesiadki
CIA05:45Rzym Rzym-Ciampino
28 paź
CIA17:00Rzym Rzym-Ciampino
13h 55min
1 przesiadka
WRO06:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
25 paź
WRO16:25Wrocław-Strachowice
14h 25min
1 przesiadka
CIA06:50Rzym Rzym-Ciampino
28 paź
CIA17:00Rzym Rzym-Ciampino
13h 55min
1 przesiadka
WRO06:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
26 paź
WRO02:10Wrocław-Strachowice
1h 55min
CIA04:05Rzym Rzym-Ciampino
27 paź
CIA10:55Rzym Rzym-Ciampino
28h 30min
2 przesiadki
WRO15:25Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 155 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Lufthansa
CenaOd 587 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Rzym Rzym-Ciampino oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Rzym Rzym-Ciampino, takie jak Ryanair i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wrocław-Strachowice – Rzym Rzym-Ciampino – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Rzym Rzym-Ciampino i Wrocław-Strachowice są od siebie oddalone o 1088,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 55min.


Alternatywne trasy Wrocław-Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena165 zł
Loty Kraków - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena201 zł
Loty Katowice - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena205 zł
Loty Katowice - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena256 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena260 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena276 zł
Loty Poznań - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena280 zł
Loty Poznań - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena295 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena315 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena354 zł
Loty Szczecin - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena370 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Rzym-Fiumicino
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena473 zł

Podobne loty: Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Wrocław – Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino