Cheap flights z Warszawy do Lotnisko Bruksela Bruxelles-National from 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 13.8
sob. 20.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Znaleziono najlepszą cenę

190 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

pt. i ndz.
Najlepsza oferta na lot Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 190 zł. Najlepsza oferta na lot Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 365 zł.
Najszybszy lot Warszawa-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National zajmuje 2h 10min.
Bezpośrednie loty Warszawa-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National to Marzec. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

Ryanair

Austrian Airlines, Brussels Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National, zmieniając zakładki
Lufthansa
26 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
BRU06:15Bruksela Bruxelles-National
30 paź
BRU15:05Bruksela Bruxelles-National
3h 30min
1 przesiadka
WAW18:35Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
23 wrz
WAW04:25Warszawa Chopina
5h 35min
1 przesiadka
BRU10:00Bruksela Bruxelles-National
26 wrz
BRU12:45Bruksela Bruxelles-National
5h 05min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
LOT
10 sty
WAW11:30Warszawa Chopina
2h 10min
BRU13:40Bruksela Bruxelles-National
18 sty
BRU05:25Bruksela Bruxelles-National
2h 05min
WAW07:30Warszawa Chopina
Austrian Airlines
4 wrz
WAW04:25Warszawa Chopina
5h 35min
1 przesiadka
BRU10:00Bruksela Bruxelles-National
16 wrz
BRU10:45Bruksela Bruxelles-National
3h 50min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
KLM
3 wrz
WAW16:05Warszawa Chopina
11h 25min
1 przesiadka
BRU03:30Bruksela Bruxelles-National
4 wrz
BRU06:35Bruksela Bruxelles-National
11h 35min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
Ryanair
24 wrz
WMI09:50Warszawa Modlin
8h 10min
1 przesiadka
BRU18:00Bruksela Bruxelles-National
27 wrz
BRU06:00Bruksela Bruxelles-National
9h 40min
1 przesiadka
WMI15:40Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines, LOT i Ryanair.
Ryanair
23 wrz
WMI14:10Warszawa Modlin
14h 50min
2 przesiadki
BRU05:00Bruksela Bruxelles-National
Kilka linii lotniczych
10 wrz
WMI14:35Warszawa Modlin
24h 50min
1 przesiadka
BRU15:25Bruksela Bruxelles-National
Austrian Airlines
30 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
BRU15:15Bruksela Bruxelles-National

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Austrian Airlines
16 sie
WAW15:20Warszawa Chopina
13h 45min
1 przesiadka
BRU05:05Bruksela Bruxelles-National
31 sie
BRU13:45Bruksela Bruxelles-National
4h 55min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
Lufthansa
18 sie
WAW02:00Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
BRU06:15Bruksela Bruxelles-National
23 sie
BRU14:05Bruksela Bruxelles-National
4h 10min
1 przesiadka
WAW18:15Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
15 sie
WAW12:55Warszawa Chopina
19h 55min
1 przesiadka
BRU08:50Bruksela Bruxelles-National
22 sie
BRU05:50Bruksela Bruxelles-National
8h 45min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
KLM
16 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
BRU03:30Bruksela Bruxelles-National
20 sie
BRU11:00Bruksela Bruxelles-National
7h 10min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
1 068 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
15 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
26h 15min
1 przesiadka
BRU05:05Bruksela Bruxelles-National
22 sie
BRU16:00Bruksela Bruxelles-National
11h 45min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina
Austrian Airlines
14 sie
WAW15:20Warszawa Chopina
13h 45min
1 przesiadka
BRU05:05Bruksela Bruxelles-National
24 sie
BRU13:45Bruksela Bruxelles-National
4h 55min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 46 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,6

Załoga

6,6

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

miła obsługa

1 / 6
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 64 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Brussels AirlinesCenaOd 270 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Brussels Airlines
LOTCenaOd 452 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 574 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
SWISSCenaOd 667 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,7

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Austrian AirlinesCenaOd 679 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
KLMCenaOd 869 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,1

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM

Loty Ryanair: Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Ryanair
24 wrz
WMI09:50Warszawa Modlin
8h 10min
1 przesiadka
BRU18:00Bruksela Bruxelles-National
27 wrz
BRU06:00Bruksela Bruxelles-National
9h 40min
1 przesiadka
WMI15:40Warszawa Modlin
Ryanair
5 wrz
WMI09:55Warszawa Modlin
8h 30min
1 przesiadka
BRU18:25Bruksela Bruxelles-National
10 wrz
BRU06:05Bruksela Bruxelles-National
11h 30min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
1 419 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Austrian Airlines
4 wrz
WAW04:25Warszawa Chopina
5h 35min
1 przesiadka
BRU10:00Bruksela Bruxelles-National
16 wrz
BRU10:45Bruksela Bruxelles-National
3h 50min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
Austrian Airlines
15 wrz
WAW15:20Warszawa Chopina
4h 05min
1 przesiadka
BRU19:25Bruksela Bruxelles-National
17 wrz
BRU02:50Bruksela Bruxelles-National
7h 25min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
Austrian Airlines
2 wrz
WAW04:25Warszawa Chopina
8h 35min
1 przesiadka
BRU13:00Bruksela Bruxelles-National
9 wrz
BRU16:00Bruksela Bruxelles-National
11h 45min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Bruksela Bruxelles-National oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Bruksela Bruxelles-National, takie jak Ryanair, Wizz Air i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Bruksela Bruxelles-National – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Warszawa – Bruksela Bruxelles-National – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1148,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 10min.



Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena88 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena79 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena92 zł
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena88 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena92 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena458 zł
Loty Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena74 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena458 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Belgia - loty na inne lotniska

Belgia - sprawdź loty na inne lotniska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Warszawa – Bruksela. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Warszawa – Bruksela tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Warszawa – Bruksela dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Warszawa – Bruksela, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Bruksela) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.