Tanie loty na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK od 970 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Lotnisko Nowy Jork-JFK-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu10h 00minNajszybszy lot Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lotnisko Nowy Jork-JFK zajmuje 10h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lotnisko Nowy Jork-JFK. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK?

27 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK to 27 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
28 lut
FCO07:05Rzym-Fiumicino
13h 55min
1 przesiadka
JFK21:00Nowy Jork-JFK
14 mar
JFK19:00Nowy Jork-JFK
13h 00min
1 przesiadka
FCO08:00Rzym-Fiumicino
1 126 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 kwi
FCO05:55Rzym-Fiumicino
15h 30min
1 przesiadka
JFK21:25Nowy Jork-JFK
10 maj
JFK18:00Nowy Jork-JFK
19h 55min
1 przesiadka
FCO13:55Rzym-Fiumicino
1 242 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 maj
FCO06:30Rzym-Fiumicino
9h 40min
JFK16:10Nowy Jork-JFK
20 maj
JFK19:00Nowy Jork-JFK
11h 10min
1 przesiadka
FCO06:10Rzym-Fiumicino
1 450 zł
Znajdź podobne
Finnair
17 kwi
FCO06:30Rzym-Fiumicino
9h 40min
JFK16:10Nowy Jork-JFK
23 kwi
JFK12:45Nowy Jork-JFK
8h 30min
FCO21:15Rzym-Fiumicino
1 474 zł
Znajdź podobne
Delta
8 lut
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
15 lut
JFK11:30Nowy Jork-JFK
16h 30min
1 przesiadka
FCO04:00Rzym-Fiumicino
1 493 zł
Znajdź podobne
SWISS
2 mar
FCO04:40Rzym-Fiumicino
33h 20min
1 przesiadka
JFK14:00Nowy Jork-JFK
12 mar
JFK11:25Nowy Jork-JFK
20h 45min
1 przesiadka
FCO09:10Rzym-Fiumicino
1 501 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Iberia i Ukraine International Airlines.
Kilka linii lotniczych
12 cze
FCO03:00Rzym-Fiumicino
18h 25min
1 przesiadka
JFK21:25Nowy Jork-JFK
Iberia
11 maj
FCO03:00Rzym-Fiumicino
18h 25min
1 przesiadka
JFK21:25Nowy Jork-JFK
1 262 zł
Znajdź podobne
Ukraine International Airlines
4 cze
FCO14:30Rzym-Fiumicino
24h 25min
1 przesiadka
JFK14:55Nowy Jork-JFK
1 310 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK
TAP AIR PORTUGAL
29 sty
FCO07:05Rzym-Fiumicino
13h 55min
1 przesiadka
JFK21:00Nowy Jork-JFK
11 lut
JFK17:00Nowy Jork-JFK
13h 00min
1 przesiadka
FCO06:00Rzym-Fiumicino
1 358 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
FCO01:35Rzym-Fiumicino
15h 15min
1 przesiadka
JFK16:50Nowy Jork-JFK
5 lut
JFK16:00Nowy Jork-JFK
14h 30min
1 przesiadka
FCO06:30Rzym-Fiumicino
1 466 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
29 sty
FCO05:00Rzym-Fiumicino
10h 00min
JFK15:00Nowy Jork-JFK
5 lut
JFK14:30Nowy Jork-JFK
8h 35min
FCO23:05Rzym-Fiumicino
1 493 zł
Znajdź podobne
Delta
29 sty
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
3 lut
JFK13:30Nowy Jork-JFK
13h 30min
1 przesiadka
FCO03:00Rzym-Fiumicino
1 545 zł
Znajdź podobne
KLM
29 sty
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
5 lut
JFK01:30Nowy Jork-JFK
22h 30min
1 przesiadka
FCO00:00Rzym-Fiumicino
1 565 zł
Znajdź podobne
American Airlines
29 sty
FCO06:55Rzym-Fiumicino
28h 50min
2 przesiadki
JFK11:45Nowy Jork-JFK
5 lut
JFK12:29Nowy Jork-JFK
21h 31min
2 przesiadki
FCO10:00Rzym-Fiumicino
1 649 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK
British Airways
2 maj
FCO06:30Rzym-Fiumicino
9h 40min
JFK16:10Nowy Jork-JFK
20 maj
JFK19:00Nowy Jork-JFK
11h 10min
1 przesiadka
FCO06:10Rzym-Fiumicino
1 450 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 maj
FCO06:30Rzym-Fiumicino
9h 40min
JFK16:10Nowy Jork-JFK
14 maj
JFK18:35Nowy Jork-JFK
11h 20min
1 przesiadka
FCO05:55Rzym-Fiumicino
1 454 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 maj
FCO06:30Rzym-Fiumicino
9h 40min
JFK16:10Nowy Jork-JFK
14 maj
JFK16:10Nowy Jork-JFK
10h 55min
1 przesiadka
FCO03:05Rzym-Fiumicino
1 497 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK
Delta
8 lut
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
15 lut
JFK11:30Nowy Jork-JFK
16h 30min
1 przesiadka
FCO04:00Rzym-Fiumicino
1 493 zł
Znajdź podobne
Delta
2 mar
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
9 mar
JFK11:55Nowy Jork-JFK
8h 20min
FCO20:15Rzym-Fiumicino
1 509 zł
Znajdź podobne
Delta
8 lut
FCO01:10Rzym-Fiumicino
18h 35min
2 przesiadki
JFK19:45Nowy Jork-JFK
16 lut
JFK13:30Nowy Jork-JFK
13h 10min
1 przesiadka
FCO02:40Rzym-Fiumicino
1 513 zł
Znajdź podobne

  • Rzym-Fiumicino – Nowy Jork-JFK – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Rzym-Fiumicino i Nowy Jork-JFK dzieli dystans 6862,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 9h 40min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino-Lotnisko Nowy Jork-JFK

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena1 521 zł
Loty Rzym - Lotnisko Newark
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 442 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino – Lotnisko Nowy Jork-JFK