Tanie loty na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok od 1 358 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 9.7
sob 16.7

Informacje o trasie Bangkok-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym-Fiumicino-Bangkok

Najkrótszy czas lotu

22h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Bangkok — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Lotnisko Rzym-Fiumicino-Bangkok zajmuje 22h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino-Bangkok. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi.
Są 2 lotniska w pobliżu Bangkok: Bangkok Suvarnabhumi (BKK), Bangkok-Don Muang (DMK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok?

23 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok to 23 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lis
FCO09:10Rzym-Fiumicino
19h 35min
1 przesiadka
BKK04:45Bangkok Suvarnabhumi
29 lis
BKK08:05Bangkok Suvarnabhumi
27h 35min
1 przesiadka
FCO11:40Rzym-Fiumicino
2 459 zł
Znajdź podobne
SWISS
8 lis
FCO14:55Rzym-Fiumicino
32h 25min
1 przesiadka
BKK23:20Bangkok Suvarnabhumi
18 lis
BKK08:05Bangkok Suvarnabhumi
36h 05min
1 przesiadka
FCO20:10Rzym-Fiumicino
2 464 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 lis
FCO14:30Rzym-Fiumicino
29h 55min
1 przesiadka
BKK20:25Bangkok Suvarnabhumi
21 lis
BKK04:05Bangkok Suvarnabhumi
31h 05min
1 przesiadka
FCO11:10Rzym-Fiumicino
2 639 zł
Znajdź podobne
Gulf Air
5 paź
FCO07:55Rzym-Fiumicino
16h 35min
1 przesiadka
BKK00:30Bangkok Suvarnabhumi
4 lis
BKK07:00Bangkok Suvarnabhumi
24h 50min
1 przesiadka
FCO07:50Rzym-Fiumicino
2 805 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
27 wrz
FCO06:20Rzym-Fiumicino
16h 45min
1 przesiadka
BKK23:05Bangkok Suvarnabhumi
24 paź
BKK13:00Bangkok Suvarnabhumi
17h 50min
2 przesiadki
FCO06:50Rzym-Fiumicino
2 837 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
13 lis
FCO05:50Rzym-Fiumicino
24h 10min
1 przesiadka
BKK06:00Bangkok Suvarnabhumi
26 lis
BKK15:00Bangkok Suvarnabhumi
18h 10min
1 przesiadka
FCO09:10Rzym-Fiumicino
2 846 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Bangkok w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways i Singapore Airlines.
Kilka linii lotniczych
1 wrz
FCO20:35Rzym-Fiumicino
33h 05min
3 przesiadki
BKK05:40Bangkok Suvarnabhumi
1 358 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
15 lis
FCO05:50Rzym-Fiumicino
25h 55min
1 przesiadka
BKK07:45Bangkok Suvarnabhumi
1 726 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 wrz
FCO05:40Rzym-Fiumicino
18h 45min
1 przesiadka
BKK00:25Bangkok Suvarnabhumi
1 938 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok
Kilka linii lotniczych
12 lip
FCO13:50Rzym-Fiumicino
24h 20min
1 przesiadka
BKK14:10Bangkok Suvarnabhumi
17 sie
BKK21:10Bangkok Suvarnabhumi
36h 05min
2 przesiadki
FCO09:15Rzym-Fiumicino
8 465 zł
Znajdź podobne
SWISS
14 lip
FCO16:05Rzym-Fiumicino
27h 55min
1 przesiadka
BKK20:00Bangkok Suvarnabhumi
2 sie
BKK09:05Bangkok Suvarnabhumi
24h 45min
1 przesiadka
FCO09:50Rzym-Fiumicino
8 888 zł
Znajdź podobne
Asiana Airlines
12 lip
FCO13:50Rzym-Fiumicino
20h 55min
1 przesiadka
BKK10:45Bangkok Suvarnabhumi
22 lip
BKK17:15Bangkok Suvarnabhumi
24h 05min
1 przesiadka
FCO17:20Rzym-Fiumicino
9 261 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
9 lip
FCO18:40Rzym-Fiumicino
33h 50min
1 przesiadka
BKK04:30Bangkok Suvarnabhumi
14 lip
BKK21:50Bangkok Suvarnabhumi
32h 15min
1 przesiadka
FCO06:05Rzym-Fiumicino
9 351 zł
Znajdź podobne
SWISS
14 lip
FCO11:05Rzym-Fiumicino
32h 55min
1 przesiadka
BKK20:00Bangkok Suvarnabhumi
4 sie
BKK09:05Bangkok Suvarnabhumi
24h 45min
1 przesiadka
FCO09:50Rzym-Fiumicino
8 897 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
FCO15:15Rzym-Fiumicino
13h 55min
1 przesiadka
BKK05:10Bangkok Suvarnabhumi
13 sie
BKK09:05Bangkok Suvarnabhumi
24h 45min
1 przesiadka
FCO09:50Rzym-Fiumicino
8 919 zł
Znajdź podobne

Loty Etihad Airways: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok

Nasze najlepsze oferty Etihad Airways na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok
Etihad Airways
27 wrz
FCO06:20Rzym-Fiumicino
16h 45min
1 przesiadka
BKK23:05Bangkok Suvarnabhumi
24 paź
BKK13:00Bangkok Suvarnabhumi
17h 50min
2 przesiadki
FCO06:50Rzym-Fiumicino
2 837 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
27 wrz
FCO06:20Rzym-Fiumicino
21h 50min
2 przesiadki
BKK04:10Bangkok Suvarnabhumi
24 paź
BKK13:00Bangkok Suvarnabhumi
17h 50min
2 przesiadki
FCO06:50Rzym-Fiumicino
2 976 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
5 paź
FCO06:20Rzym-Fiumicino
16h 45min
1 przesiadka
BKK23:05Bangkok Suvarnabhumi
3 lis
BKK17:05Bangkok Suvarnabhumi
14h 45min
1 przesiadka
FCO07:50Rzym-Fiumicino
3 030 zł
Znajdź podobne

Loty Singapore Airlines: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok

Nasze najlepsze oferty Singapore Airlines na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok
Singapore Airlines
13 lis
FCO05:50Rzym-Fiumicino
24h 10min
1 przesiadka
BKK06:00Bangkok Suvarnabhumi
26 lis
BKK15:00Bangkok Suvarnabhumi
18h 10min
1 przesiadka
FCO09:10Rzym-Fiumicino
2 846 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
13 lis
FCO05:50Rzym-Fiumicino
24h 10min
1 przesiadka
BKK06:00Bangkok Suvarnabhumi
26 lis
BKK15:00Bangkok Suvarnabhumi
18h 10min
1 przesiadka
FCO09:10Rzym-Fiumicino
2 990 zł
Znajdź podobne

  • Rzym-Fiumicino – Bangkok – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Rzym-Fiumicino – Bangkok wynosi ok. 8846,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 15h 40min.



Alternatywne trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino-Bangkok

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Bangkok
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena3 115 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino – Bangkok

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Bangkok jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Rzym – Bangkok i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Rzym – Bangkok z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Rzym – Bangkok. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Rzym – Bangkok można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.