Tanie loty na trasie Poznań – Manila od 2 581 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Manila-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Manila

Najkrótszy czas lotu

22h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Manila — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Poznań-Manila zajmuje 22h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Manila. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Manila.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Manila: Manila (MNL)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Manila?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Manila są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Manila to Wrzesień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Manila są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Poznań – Manila są najtańsze?

wieczorem

Loty Poznań - Manila są około 35% droższe rano niż wieczorem.

Która trasa podróży Poznań – Manila jest najtańsza?

Poznań Ławica - Manila

Wybierz trasę Poznań Ławica - Manila, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Manila.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Manila

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Manila, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 sie
POZ14:05Poznań Ławica
40h 25min
2 przesiadki
MNL06:30Manila
7 sie
MNL14:35Manila
28h 55min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
6 650 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lip
POZ01:40Poznań Ławica
35h 05min
2 przesiadki
MNL12:45Manila
1 sie
MNL14:35Manila
28h 55min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
7 838 zł
Znajdź podobne
KLM
12 wrz
POZ10:20Poznań Ławica
22h 25min
2 przesiadki
MNL08:45Manila
18 wrz
MNL16:00Manila
23h 50min
2 przesiadki
POZ15:50Poznań Ławica
16 007 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lip
POZ10:50Poznań Ławica
25h 55min
2 przesiadki
MNL12:45Manila
30 lip
MNL20:15Manila
23h 15min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
8 385 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 sie
POZ14:05Poznań Ławica
40h 25min
2 przesiadki
MNL06:30Manila
7 sie
MNL10:35Manila
39h 05min
3 przesiadki
POZ01:40Poznań Ławica
10 114 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lip
POZ02:25Poznań Ławica
24h 30min
3 przesiadki
MNL02:55Manila
1 sie
MNL01:30Manila
24h 05min
3 przesiadki
POZ01:35Poznań Ławica
10 760 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Manila w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Manila w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ01:40Poznań Ławica
29h 15min
3 przesiadki
MNL06:55Manila
2 581 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ11:00Poznań Ławica
25h 15min
2 przesiadki
MNL12:15Manila
2 586 zł
Znajdź podobne
KLM
18 lip
POZ11:05Poznań Ławica
21h 40min
2 przesiadki
MNL08:45Manila
6 095 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Poznań – Manila

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Manila
KLM
12 wrz
POZ10:20Poznań Ławica
22h 25min
2 przesiadki
MNL08:45Manila
18 wrz
MNL16:00Manila
23h 50min
2 przesiadki
POZ15:50Poznań Ławica
16 007 zł
Znajdź podobne
KLM
26 wrz
POZ10:20Poznań Ławica
22h 25min
2 przesiadki
MNL08:45Manila
2 paź
MNL16:00Manila
23h 50min
2 przesiadki
POZ15:50Poznań Ławica
16 025 zł
Znajdź podobne

  • Poznań Ławica – Manila – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Manila dzieli dystans 9641,4 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 22h 25min.



Alternatywne trasy Poznań-Manila

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Manila
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena3 262 zł
Loty Wrocław - Manila
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena3 581 zł
Loty Kraków - Manila
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena3 446 zł
Loty Gdańsk - Manila
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena4 020 zł
Loty Katowice - Manila
Najkrótszy czas lotu18h 30min
Najniższa cena3 576 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Manila

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Manila

Loty do innych miast: Filipiny

Manila to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Poznań – Manila według Twoich preferencji.

Loty na trasie Poznań – Manila z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Poznań – Manila, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Poznań – Manila można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.