Tanie loty na trasie Polska – Winnipeg od 1 678 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Winnipeg-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Winnipeg
Najkrótszy czas lotu19h 23minNajszybszy lot Polska-Winnipeg zajmuje 19h 23min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Winnipeg. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Winnipeg, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Winnipeg i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Winnipeg.
Winnipeg — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Winnipeg: Winnipeg (YWG)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Winnipeg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Winnipeg?

Lufthansa

Air Canada, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Winnipeg.

Która trasa podróży Polska – Winnipeg jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Winnipeg

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Winnipeg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Winnipeg.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Winnipeg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Winnipeg, zmieniając zakładki
KLM
8 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 23min
2 przesiadki
YWG21:23Winnipeg
18 kwi
YWG06:55Winnipeg
22h 30min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 352 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 03min
1 przesiadka
YWG03:08Winnipeg
18 kwi
YWG06:55Winnipeg
18h 45min
1 przesiadka
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 102 zł
Znajdź podobne
KLM
8 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 08min
3 przesiadki
YWG23:08Winnipeg
18 kwi
YWG06:55Winnipeg
17h 45min
2 przesiadki
WAW00:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 511 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
28h 00min
1 przesiadka
YWG17:05Winnipeg
18 kwi
YWG11:15Winnipeg
37h 25min
2 przesiadki
WAW00:40Warszawa Lotnisko Chopina
5 982 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Winnipeg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Winnipeg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
3 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
57h 52min
2 przesiadki
YWG23:52Winnipeg
1 678 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
2 przesiadki
YWG20:25Winnipeg
2 809 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
46h 00min
2 przesiadki
YWG12:00Winnipeg
1 714 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Winnipeg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Winnipeg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 074 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 2 246 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Air Canada
CenaOd 2 249 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

Loty KLM: Polska – Winnipeg

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Winnipeg
KLM
8 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 23min
2 przesiadki
YWG21:23Winnipeg
18 kwi
YWG06:55Winnipeg
22h 30min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 352 zł
Znajdź podobne
KLM
8 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 08min
3 przesiadki
YWG23:08Winnipeg
18 kwi
YWG06:55Winnipeg
17h 45min
2 przesiadki
WAW00:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 511 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Winnipeg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Winnipeg, takie jak Air Canada, Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Winnipeg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Winnipeg
Najkrótszy czas lotu29h 45min
Najniższa cena2 396 zł
Loty Warszawa - Winnipeg
Najkrótszy czas lotu19h 23min
Najniższa cena2 352 zł
Loty Gdańsk - Winnipeg
Najkrótszy czas lotu19h 24min
Najniższa cena3 658 zł
Loty Wrocław - Winnipeg
Najkrótszy czas lotu37h 00min
Najniższa cena3 305 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Winnipeg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Winnipeg