Tanie loty na trasie Polska – Porto Alegre od 4 079 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Porto Alegre-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Porto Alegre

Najkrótszy czas lotu

30h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Porto Alegre — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Porto Alegre zajmuje 30h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Porto Alegre. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Porto Alegre-Salgado Filho i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Porto Alegre-Salgado Filho.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Porto Alegre: Porto Alegre-Salgado Filho (POA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Porto Alegre?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Polska – Porto Alegre jest najtańsza?

Kraków Balice - Porto Alegre-Salgado Filho

Wybierz trasę Kraków Balice - Porto Alegre-Salgado Filho, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Porto Alegre.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Porto Alegre

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Porto Alegre, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lip
KRK02:05Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
27 wrz
POA01:50Porto Alegre-Salgado Filho
36h 55min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
4 973 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
11 lip
KRK02:00Kraków Balice
24h 35min
3 przesiadki
POA02:35Porto Alegre-Salgado Filho
28 wrz
POA15:20Porto Alegre-Salgado Filho
23h 25min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
5 531 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 lip
KRK15:05Kraków Balice
19h 10min
2 przesiadki
POA10:15Porto Alegre-Salgado Filho
10 sie
POA10:40Porto Alegre-Salgado Filho
17h 50min
2 przesiadki
KRK04:30Kraków Balice
7 865 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lip
KRK12:45Kraków Balice
36h 00min
2 przesiadki
POA00:45Porto Alegre-Salgado Filho
27 wrz
POA08:40Porto Alegre-Salgado Filho
28h 45min
2 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
7 901 zł
Znajdź podobne
Emirates
17 lip
KRK08:35Kraków Balice
51h 35min
2 przesiadki
POA12:10Porto Alegre-Salgado Filho
15 sie
POA08:40Porto Alegre-Salgado Filho
41h 55min
2 przesiadki
KRK02:35Kraków Balice
9 242 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KRK10:25Kraków Balice
27h 10min
2 przesiadki
POA13:35Porto Alegre-Salgado Filho
28 wrz
POA15:20Porto Alegre-Salgado Filho
23h 25min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
5 049 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Porto Alegre w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 sie
KRK02:15Kraków Balice
46h 30min
3 przesiadki
POA00:45Porto Alegre-Salgado Filho
4 079 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 sie
KRK02:00Kraków Balice
32h 10min
2 przesiadki
POA10:10Porto Alegre-Salgado Filho
4 579 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 lip
KRK11:50Kraków Balice
33h 05min
3 przesiadki
POA20:55Porto Alegre-Salgado Filho
4 809 zł
Znajdź podobne

Loty LATAM Airlines: Polska – Porto Alegre

Nasze najlepsze oferty LATAM Airlines na lot Polska – Porto Alegre
LATAM Airlines
11 lip
KRK02:00Kraków Balice
24h 35min
3 przesiadki
POA02:35Porto Alegre-Salgado Filho
28 wrz
POA15:20Porto Alegre-Salgado Filho
23h 25min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
5 531 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
12 lip
KRK12:35Kraków Balice
32h 45min
3 przesiadki
POA21:20Porto Alegre-Salgado Filho
26 wrz
POA16:15Porto Alegre-Salgado Filho
21h 10min
3 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
5 832 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
11 lip
KRK17:25Kraków Balice
31h 30min
3 przesiadki
POA00:55Porto Alegre-Salgado Filho
28 wrz
POA15:20Porto Alegre-Salgado Filho
22h 05min
3 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
6 142 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Polska – Porto Alegre

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Porto Alegre
KLM
17 lip
KRK12:45Kraków Balice
36h 00min
2 przesiadki
POA00:45Porto Alegre-Salgado Filho
27 wrz
POA08:40Porto Alegre-Salgado Filho
28h 45min
2 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
7 901 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lip
KRK12:45Kraków Balice
36h 00min
2 przesiadki
POA00:45Porto Alegre-Salgado Filho
29 wrz
POA08:40Porto Alegre-Salgado Filho
23h 30min
2 przesiadki
KRK08:10Kraków Balice
8 166 zł
Znajdź podobne
KLM
14 lip
KRK02:35Kraków Balice
22h 10min
2 przesiadki
POA00:45Porto Alegre-Salgado Filho
14 sie
POA08:40Porto Alegre-Salgado Filho
22h 35min
2 przesiadki
KRK07:15Kraków Balice
8 662 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Polska-Porto Alegre

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Porto Alegre
Najkrótszy czas lotu30h 45min
Najniższa cena4 973 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Porto Alegre

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Porto Alegre

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Porto Alegre według Twoich preferencji.

Loty na trasie Polska – Porto Alegre z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Porto Alegre.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Porto Alegre.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.