Tanie loty Polska - Luanda od 3 806 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Luanda-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Luanda
Najkrótszy czas lotu22h 05minNajszybszy lot Polska-Luanda zajmuje 22h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Luanda. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Luanda 4 de Fevereiro i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Luanda 4 de Fevereiro.
Luanda — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Luanda: Luanda 4 de Fevereiro (LAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Luanda?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Luanda?

KLM

Air France, Emirates i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Luanda.

Która trasa podróży Polska – Luanda jest najtańsza?

Kraków Balice - Luanda 4 de Fevereiro

Wybierz trasę Kraków Balice - Luanda 4 de Fevereiro, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Luanda.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Luanda

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Luanda, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK09:20Kraków Balice
22h 05min
2 przesiadki
LAD07:25Luanda 4 de Fevereiro
23 sty
LAD18:55Luanda 4 de Fevereiro
21h 20min
2 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
3 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK06:00Kraków Balice
25h 25min
3 przesiadki
LAD07:25Luanda 4 de Fevereiro
23 sty
LAD18:55Luanda 4 de Fevereiro
21h 20min
2 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
3 902 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
24h 05min
1 przesiadka
LAD01:25Luanda 4 de Fevereiro
23 sty
LAD18:55Luanda 4 de Fevereiro
22h 05min
2 przesiadki
KRK17:00Kraków Balice
4 629 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK17:50Kraków Balice
44h 20min
3 przesiadki
LAD14:10Luanda 4 de Fevereiro
23 sty
LAD15:10Luanda 4 de Fevereiro
25h 55min
3 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
4 816 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luanda

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luanda z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 458 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Air France
CenaOd 2 554 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 2 715 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Emirates
CenaOd 3 513 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Lufthansa
CenaOd 3 551 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Luanda 4 de Fevereiro oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Luanda 4 de Fevereiro, takie jak KLM i Brussels Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Luanda

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Luanda
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena3 806 zł

Podobne loty: Polska – Luanda

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Luanda