Tanie loty na trasie Polska – Budapeszt od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Budapeszt-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 25minNajszybszy lot Polska-Budapeszt zajmuje 1h 25min.
Loty bezpośrednieponBezpośrednie loty Polska-Budapeszt – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Budapeszt — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Budapeszt: Budapeszt Budapest Liszt Ferenc (BUD)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Budapeszt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Budapeszt?

Ryanair

Austrian Airlines, Brussels Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Budapeszt.

Która trasa podróży Polska – Budapeszt jest najtańsza?

Poznań Ławica - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc

Wybierz trasę Poznań Ławica - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Budapeszt.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Budapeszt

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Budapeszt, zmieniając zakładki
Ryanair
4 lut
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
7 lut
BUD07:35Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK08:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 lut
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
7 lut
BUD14:50Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
19h 25min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
Ryanair
14 lut
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
18 lut
BUD01:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK02:30Kraków Balice
Ryanair
30 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
3 lut
BUD05:20Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 15min
POZ06:35Poznań Ławica
Ryanair
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
31 sty
BUD07:35Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK08:35Kraków Balice
Ryanair
30 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
31 sty
BUD16:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
23h 45min
1 przesiadka
POZ16:15Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Budapeszt w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Budapeszt w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Kilka linii lotniczych
20 lut
WMI02:05Warszawa Modlin
11h 00min
1 przesiadka
BUD13:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Budapeszt

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Budapeszt
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
27 sty
BUD05:20Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 15min
POZ06:35Poznań Ławica
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
27 sty
BUD05:20Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 15min
POZ06:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
31 sty
BUD14:50Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
19h 25min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
Ryanair
24 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
28 sty
BUD01:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK02:30Kraków Balice
Ryanair
24 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
28 sty
BUD01:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK02:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
26 sty
BUD01:15Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
11h 40min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Budapeszt

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Budapeszt z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 79 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 215 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 333 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 457 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 490 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Brussels Airlines
CenaOd 497 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
British Airways
CenaOd 1 233 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

Loty Ryanair: Polska – Budapeszt

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Budapeszt
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
27 sty
BUD05:20Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 15min
POZ06:35Poznań Ławica
Ryanair
23 sty
POZ16:50Poznań Ławica
1h 15min
BUD18:05Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
27 sty
BUD05:20Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 15min
POZ06:35Poznań Ławica
Ryanair
4 lut
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
7 lut
BUD07:35Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK08:35Kraków Balice

Loty LOT: Polska – Budapeszt

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Budapeszt
LOT
11 lut
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
BUD14:15Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
16 lut
BUD13:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 20min
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
10 lut
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
BUD12:25Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
12 lut
BUD13:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 20min
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
6 lut
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 25min
BUD06:25Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
11 lut
BUD07:15Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 20min
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Budapeszt Budapest Liszt Ferenc oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Budapeszt Budapest Liszt Ferenc, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air, LOT i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Budapeszt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena79 zł
Loty Poznań - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena52 zł
Loty Warszawa - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena147 zł
Loty Wrocław - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena186 zł
Loty Katowice - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena186 zł
Loty Gdańsk - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena190 zł
Loty Szczecin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena516 zł
Loty Rzeszów - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu28h 15min
Najniższa cena647 zł
Loty Lublin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena635 zł
Loty Bydgoszcz - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena417 zł
Loty Kraków - Debreczyn
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena333 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Budapeszt

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Budapeszt

Loty do innych miast: Węgry

Budapeszt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju