Tanie loty na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty od 1 207 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Liberty-Lotnisko Oslo-Gardermoen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Newark-Liberty

Znaleziono najlepszą cenę

1 207 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 05min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 207 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 193 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Newark-Liberty zajmuje 8h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Newark-Liberty. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty, zmieniając zakładki
Lufthansa
20 sie
OSL07:35Oslo-Gardermoen
13h 35min
1 przesiadka
EWR21:10Newark-Liberty
29 sie
EWR13:30Newark-Liberty
11h 20min
1 przesiadka
OSL00:50Oslo-Gardermoen
1 733 zł
Znajdź podobne
Air Canada
24 wrz
OSL02:40Oslo-Gardermoen
19h 33min
2 przesiadki
EWR22:13Newark-Liberty
29 wrz
EWR10:25Newark-Liberty
15h 50min
2 przesiadki
OSL02:15Oslo-Gardermoen
1 738 zł
Znajdź podobne
American Airlines
15 wrz
OSL03:10Oslo-Gardermoen
18h 20min
1 przesiadka
EWR21:30Newark-Liberty
26 wrz
EWR14:05Newark-Liberty
10h 55min
1 przesiadka
OSL01:00Oslo-Gardermoen
1 769 zł
Znajdź podobne
Delta
15 wrz
OSL07:50Oslo-Gardermoen
17h 20min
2 przesiadki
EWR01:10Newark-Liberty
24 wrz
EWR06:45Newark-Liberty
16h 00min
2 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
1 777 zł
Znajdź podobne
British Airways
9 wrz
OSL03:10Oslo-Gardermoen
12h 35min
1 przesiadka
EWR15:45Newark-Liberty
19 wrz
EWR14:05Newark-Liberty
10h 55min
1 przesiadka
OSL01:00Oslo-Gardermoen
1 813 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 wrz
OSL07:10Oslo-Gardermoen
8h 05min
EWR15:15Newark-Liberty
3 paź
EWR14:55Newark-Liberty
7h 20min
OSL22:15Oslo-Gardermoen
1 853 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Icelandair i LOT.
Kilka linii lotniczych
18 cze
OSL05:00Oslo-Gardermoen
20h 58min
1 przesiadka
EWR01:58Newark-Liberty
1 207 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
12 wrz
OSL08:50Oslo-Gardermoen
14h 40min
1 przesiadka
EWR23:30Newark-Liberty
1 517 zł
Znajdź podobne
Icelandair
7 paź
OSL09:45Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
EWR21:10Newark-Liberty
1 831 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty
Delta
28 maj
OSL02:30Oslo-Gardermoen
15h 15min
2 przesiadki
EWR17:45Newark-Liberty
4 cze
EWR06:50Newark-Liberty
15h 55min
2 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
1 937 zł
Znajdź podobne
British Airways
25 maj
OSL04:45Oslo-Gardermoen
18h 22min
2 przesiadki
EWR23:07Newark-Liberty
12 cze
EWR03:55Newark-Liberty
20h 50min
1 przesiadka
OSL00:45Oslo-Gardermoen
2 427 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 maj
OSL10:25Oslo-Gardermoen
28h 30min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
30 maj
EWR19:30Newark-Liberty
28h 55min
1 przesiadka
OSL00:25Oslo-Gardermoen
2 551 zł
Znajdź podobne
Icelandair
29 maj
OSL09:45Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
EWR21:10Newark-Liberty
24 cze
EWR16:30Newark-Liberty
10h 05min
1 przesiadka
OSL02:35Oslo-Gardermoen
3 069 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
OSL05:55Oslo-Gardermoen
15h 59min
2 przesiadki
EWR21:54Newark-Liberty
30 maj
EWR14:55Newark-Liberty
7h 20min
OSL22:15Oslo-Gardermoen
3 551 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 maj
OSL07:35Oslo-Gardermoen
13h 20min
1 przesiadka
EWR20:55Newark-Liberty
29 cze
EWR16:40Newark-Liberty
11h 20min
1 przesiadka
OSL04:00Oslo-Gardermoen
3 590 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty
Lufthansa
20 sie
OSL07:35Oslo-Gardermoen
13h 35min
1 przesiadka
EWR21:10Newark-Liberty
29 sie
EWR13:30Newark-Liberty
11h 20min
1 przesiadka
OSL00:50Oslo-Gardermoen
1 733 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 maj
OSL07:35Oslo-Gardermoen
13h 20min
1 przesiadka
EWR20:55Newark-Liberty
29 cze
EWR16:40Newark-Liberty
11h 20min
1 przesiadka
OSL04:00Oslo-Gardermoen
3 590 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty
American Airlines
15 wrz
OSL03:10Oslo-Gardermoen
18h 20min
1 przesiadka
EWR21:30Newark-Liberty
26 wrz
EWR14:05Newark-Liberty
10h 55min
1 przesiadka
OSL01:00Oslo-Gardermoen
1 769 zł
Znajdź podobne
American Airlines
22 wrz
OSL07:35Oslo-Gardermoen
13h 55min
1 przesiadka
EWR21:30Newark-Liberty
29 wrz
EWR17:35Newark-Liberty
12h 40min
1 przesiadka
OSL06:15Oslo-Gardermoen
1 782 zł
Znajdź podobne
American Airlines
20 sie
OSL04:45Oslo-Gardermoen
17h 40min
2 przesiadki
EWR22:25Newark-Liberty
31 sie
EWR03:55Newark-Liberty
26h 20min
1 przesiadka
OSL06:15Oslo-Gardermoen
1 791 zł
Znajdź podobne

  • Oslo-Gardermoen – Newark-Liberty – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Oslo-Gardermoen – Newark-Liberty wynosi ok. 5928,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 05min.



Alternatywne trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Newark-Liberty

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu14h 47min
Najniższa cena1 623 zł
Loty Oslo - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena1 751 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Newark-Liberty

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Nowy Jork jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Oslo – Nowy Jork i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Oslo – Nowy Jork na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Oslo – Nowy Jork, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Oslo – Nowy Jork, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Nowy Jork) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.