Tanie loty na trasie Lublin – Tel Awiw od 664 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 23.5
pon 30.5

Informacje o trasie Tel Awiw-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Tel Awiw

Najkrótszy czas lotu

26h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Tel Awiw — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Lublin-Tel Awiw zajmuje 26h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Tel Awiw. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Tel Awiw: Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Tel Awiw?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lublin – Tel Awiw są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Lublin - Tel Awiw to Luty. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Lublin – Tel Awiw są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Która trasa podróży Lublin – Tel Awiw jest najtańsza?

Lublin - Tel Awiw-Ben Gurion

Wybierz trasę Lublin - Tel Awiw-Ben Gurion, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Tel Awiw.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Tel Awiw

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Tel Awiw, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ08:25Lublin
32h 30min
2 przesiadki
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
13 cze
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
16h 35min
2 przesiadki
LUZ11:20Lublin
LOT
9 cze
LUZ10:55Lublin
11h 50min
1 przesiadka
TLV22:45Tel Awiw-Ben Gurion
13 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
19h 40min
1 przesiadka
LUZ20:45Lublin
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ01:35Lublin
28h 30min
1 przesiadka
TLV06:05Tel Awiw-Ben Gurion
13 cze
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
16h 35min
2 przesiadki
LUZ11:20Lublin
LOT
6 cze
LUZ10:55Lublin
27h 55min
1 przesiadka
TLV14:50Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
10h 15min
1 przesiadka
LUZ11:20Lublin
Kilka linii lotniczych
6 cze
LUZ05:55Lublin
34h 20min
2 przesiadki
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
16h 35min
2 przesiadki
LUZ11:20Lublin
LOT
6 cze
LUZ10:55Lublin
27h 55min
1 przesiadka
TLV14:50Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
10h 15min
1 przesiadka
LUZ11:20Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Tel Awiw w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Tel Awiw w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
LOT
25 maj
LUZ10:55Lublin
13h 10min
2 przesiadki
TLV00:05Tel Awiw-Ben Gurion
Kilka linii lotniczych
25 maj
LUZ17:30Lublin
34h 20min
3 przesiadki
TLV03:50Tel Awiw-Ben Gurion
1 067 zł
Znajdź podobne
LOT
25 maj
LUZ10:55Lublin
13h 10min
2 przesiadki
TLV00:05Tel Awiw-Ben Gurion

Loty LOT: Lublin – Tel Awiw

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Tel Awiw
LOT
9 cze
LUZ10:55Lublin
11h 50min
1 przesiadka
TLV22:45Tel Awiw-Ben Gurion
13 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
19h 40min
1 przesiadka
LUZ20:45Lublin
LOT
6 cze
LUZ10:55Lublin
27h 55min
1 przesiadka
TLV14:50Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
10h 15min
1 przesiadka
LUZ11:20Lublin
LOT
6 cze
LUZ10:55Lublin
27h 55min
1 przesiadka
TLV14:50Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV01:05Tel Awiw-Ben Gurion
10h 15min
1 przesiadka
LUZ11:20Lublin

  • Lublin – Tel Awiw-Ben Gurion – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Tel Awiw-Ben Gurion i Lublin są od siebie oddalone o 2351,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 11h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Lublin-Tel Awiw

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena421 zł
Loty Kraków - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena407 zł
Loty Poznań - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena660 zł
Loty Katowice - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena319 zł
Loty Wrocław - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena576 zł
Loty Gdańsk - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena598 zł
Loty Bydgoszcz - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena895 zł
Loty Rzeszów - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena642 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Tel Awiw

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Tel Awiw

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Tel Awiw jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Lublin – Tel Awiw i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Lublin – Tel Awiw tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublin – Tel Awiw. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Lublin – Tel Awiw, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.