Cheap flights z Londynu do Kuala Lumpur from 2 187 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 13.12
wt. 20.12

Informacje o trasie Kuala Lumpur-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-Kuala Lumpur

Najkrótszy czas lotu

12h 50min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Kuala Lumpur — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Londyn-Kuala Lumpur zajmuje 12h 50min.
Bezpośrednie loty Londyn-Kuala Lumpur każdego dnia.
Są 2 lotniska w pobliżu Kuala Lumpur: Kuala Lumpur (KUL), Kuala Lumpur Subang (SZB)

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - Kuala Lumpur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Londyn – Kuala Lumpur są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Londyn - Kuala Lumpur to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Londyn – Kuala Lumpur jest najtańsza?

Londyn-Heathrow - Kuala Lumpur. Wybierz trasę Londyn-Heathrow - Kuala Lumpur, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - Kuala Lumpur.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Londyn – Kuala Lumpur?

41 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Londyn - Kuala Lumpur to 41 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Londyn - Kuala Lumpur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Londyn - Kuala Lumpur, zmieniając zakładki
SWISS
1 mar
LHR08:45Londyn-Heathrow
34h 25min
2 przesiadki
KUL19:10Kuala Lumpur
3 kwi
KUL07:10Kuala Lumpur
27h 45min
2 przesiadki
LHR10:55Londyn-Heathrow
3 456 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
20 mar
LHR07:35Londyn-Heathrow
16h 45min
1 przesiadka
KUL00:20Kuala Lumpur
4 kwi
KUL04:50Kuala Lumpur
20h 35min
1 przesiadka
LHR01:25Londyn-Heathrow
3 684 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
5 cze
LHR05:25Londyn-Heathrow
15h 45min
1 przesiadka
KUL21:10Kuala Lumpur
26 cze
KUL06:25Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
LHR22:15Londyn-Heathrow
3 743 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 mar
LHR14:40Londyn-Heathrow
18h 05min
2 przesiadki
KUL08:45Kuala Lumpur
18 cze
KUL15:50Kuala Lumpur
19h 25min
2 przesiadki
LHR11:15Londyn-Heathrow
3 859 zł
Znajdź podobne
SWISS
3 mar
LHR12:05Londyn-Heathrow
32h 25min
2 przesiadki
KUL20:30Kuala Lumpur
3 kwi
KUL14:40Kuala Lumpur
28h 40min
2 przesiadki
LHR19:20Londyn-Heathrow
3 546 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
11 maj
LHR18:10Londyn-Heathrow
50h 00min
1 przesiadka
KUL20:10Kuala Lumpur
25 maj
KUL04:50Kuala Lumpur
18h 45min
1 przesiadka
LHR23:35Londyn-Heathrow
3 707 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - Kuala Lumpur w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – Kuala Lumpur w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Etihad Airways, KLM i SWISS.
Etihad Airways
22 sty
LHR14:20Londyn-Heathrow
31h 00min
1 przesiadka
KUL21:20Kuala Lumpur
2 187 zł
Znajdź podobne
SWISS
25 lut
LHR15:05Londyn-Heathrow
53h 25min
2 przesiadki
KUL20:30Kuala Lumpur
2 468 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 mar
LHR13:50Londyn-Heathrow
18h 55min
2 przesiadki
KUL08:45Kuala Lumpur
2 473 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Londyn – Kuala Lumpur

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Londyn – Kuala Lumpur
Etihad Airways
13 gru
LHR04:00Londyn-Heathrow
17h 20min
1 przesiadka
KUL21:20Kuala Lumpur
25 sty
KUL14:05Kuala Lumpur
27h 45min
1 przesiadka
LHR17:50Londyn-Heathrow
6 452 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 gru
LHR04:00Londyn-Heathrow
27h 45min
2 przesiadki
KUL07:45Kuala Lumpur
26 gru
KUL18:50Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
LHR10:40Londyn-Heathrow
7 123 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
13 gru
LHR13:15Londyn-Heathrow
18h 25min
1 przesiadka
KUL07:40Kuala Lumpur
3 kwi
KUL06:20Kuala Lumpur
17h 05min
1 przesiadka
LHR23:25Londyn-Heathrow
7 870 zł
Znajdź podobne
Finnair
13 gru
LHR05:20Londyn-Heathrow
20h 05min
2 przesiadki
KUL01:25Kuala Lumpur
30 mar
KUL13:00Kuala Lumpur
23h 10min
2 przesiadki
LHR12:10Londyn-Heathrow
8 585 zł
Znajdź podobne
Air Mauritius
13 gru
LHR10:00Londyn-Heathrow
59h 10min
2 przesiadki
KUL21:10Kuala Lumpur
31 mar
KUL09:15Kuala Lumpur
25h 45min
1 przesiadka
LHR11:00Londyn-Heathrow
8 853 zł
Znajdź podobne
Emirates
14 gru
LHR08:40Londyn-Heathrow
23h 05min
2 przesiadki
KUL07:45Kuala Lumpur
18 sty
KUL16:25Kuala Lumpur
22h 15min
2 przesiadki
LHR14:40Londyn-Heathrow
8 965 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Londyn – Kuala Lumpur

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Londyn – Kuala Lumpur
Turkish Airlines
20 mar
LHR07:35Londyn-Heathrow
16h 45min
1 przesiadka
KUL00:20Kuala Lumpur
4 kwi
KUL04:50Kuala Lumpur
20h 35min
1 przesiadka
LHR01:25Londyn-Heathrow
3 684 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
11 maj
LHR18:10Londyn-Heathrow
50h 00min
1 przesiadka
KUL20:10Kuala Lumpur
25 maj
KUL04:50Kuala Lumpur
18h 45min
1 przesiadka
LHR23:35Londyn-Heathrow
3 707 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
8 maj
LHR02:45Londyn-Heathrow
17h 25min
1 przesiadka
KUL20:10Kuala Lumpur
25 maj
KUL04:50Kuala Lumpur
20h 35min
1 przesiadka
LHR01:25Londyn-Heathrow
3 716 zł
Znajdź podobne

Loty Singapore Airlines: Londyn – Kuala Lumpur

Nasze najlepsze oferty Singapore Airlines na lot Londyn – Kuala Lumpur
Singapore Airlines
5 cze
LHR05:25Londyn-Heathrow
15h 45min
1 przesiadka
KUL21:10Kuala Lumpur
26 cze
KUL06:25Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
LHR22:15Londyn-Heathrow
3 743 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
6 cze
LHR07:25Londyn-Heathrow
15h 05min
1 przesiadka
KUL22:30Kuala Lumpur
15 wrz
KUL06:25Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
LHR22:15Londyn-Heathrow
3 926 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
8 maj
LHR07:25Londyn-Heathrow
15h 55min
1 przesiadka
KUL23:20Kuala Lumpur
24 maj
KUL06:25Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
LHR22:15Londyn-Heathrow
3 930 zł
Znajdź podobne

  • Londyn – Kuala Lumpur – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Londyn – Kuala Lumpur zajmuje ok. 10538,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 15h 00min.


Loty do innych miast: Malezja

Kuala Lumpur to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Londyn – Kuala Lumpur.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Londyn – Kuala Lumpur z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Londyn – Kuala Lumpur, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Londyn – Kuala Lumpur można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.