Tanie loty na trasie Kraków – Rovaniemi od 940 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rovaniemi-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu8h 35minNajszybszy lot Kraków-Rovaniemi zajmuje 8h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Rovaniemi. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Rovaniemi.
Rovaniemi — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Rovaniemi: Rovaniemi (RVN)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Rovaniemi?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Rovaniemi są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Rovaniemi są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Rovaniemi są około 10% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Rovaniemi?

Finnair

Finnair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Rovaniemi.

Która trasa podróży Kraków – Rovaniemi jest najtańsza?

Kraków Balice - Rovaniemi

Wybierz trasę Kraków Balice - Rovaniemi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Rovaniemi.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Rovaniemi

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Rovaniemi, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 lut
KRK08:45Kraków Balice
8h 35min
2 przesiadki
RVN17:20Rovaniemi
11 lut
RVN16:55Rovaniemi
25h 20min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
Finnair
9 lut
KRK06:35Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
RVN15:15Rovaniemi
11 lut
RVN00:00Rovaniemi
6h 55min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
1 097 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
KRK05:45Kraków Balice
21h 10min
2 przesiadki
RVN02:55Rovaniemi
11 lut
RVN00:00Rovaniemi
6h 55min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 lut
KRK16:35Kraków Balice
22h 40min
2 przesiadki
RVN15:15Rovaniemi
13 lut
RVN04:35Rovaniemi
12h 35min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
1 052 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lut
KRK01:30Kraków Balice
15h 50min
3 przesiadki
RVN17:20Rovaniemi
13 lut
RVN16:30Rovaniemi
20h 55min
2 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
1 137 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
KRK17:30Kraków Balice
21h 45min
3 przesiadki
RVN15:15Rovaniemi
11 lut
RVN16:55Rovaniemi
14h 50min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
1 189 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Rovaniemi

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Rovaniemi z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Finnair
CenaOd 996 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Rovaniemi oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Rovaniemi, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Finnair i Norwegian Air International. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Finnair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Rovaniemi – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Rovaniemi wynosi 1856,3 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 35min.


Alternatywne trasy Kraków-Rovaniemi

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena643 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena904 zł
Loty Poznań - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu23h 30min
Najniższa cena1 498 zł
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu23h 10min
Najniższa cena1 024 zł
Loty Warszawa - Kemi
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena2 880 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Rovaniemi

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Rovaniemi