Cheap flights z Kraków do Quito from 4 653 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Quito-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Quito

Znaleziono najlepszą cenę

17 599 zł

Najkrótszy czas lotu

28h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Quito — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Quito w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 17 599 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Quito w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 22 311 zł.
Najszybszy lot Kraków-Quito zajmuje 28h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Quito. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Quito Mariscal Sucr.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Quito: Quito Mariscal Sucr (UIO)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Quito?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Quito są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Quito to Maj. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Quito są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Quito są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Quito są około 7% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Quito?

Air Canada

Air Canada, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Quito.

Która trasa podróży Kraków – Quito jest najtańsza?

Kraków Balice - Quito Mariscal Sucr

Wybierz trasę Kraków Balice - Quito Mariscal Sucr, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Quito.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Quito

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Quito, zmieniając zakładki
KLM
19 lis
KRK11:50Kraków Balice
29h 25min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
16h 40min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
4 888 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 17min
3 przesiadki
UIO00:37Quito Mariscal Sucr
5 lut
UIO23:44Quito Mariscal Sucr
25h 11min
3 przesiadki
KRK00:55Kraków Balice
6 739 zł
Znajdź podobne
KLM
19 lis
KRK11:50Kraków Balice
29h 25min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
23h 20min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
4 920 zł
Znajdź podobne
KLM
19 lis
KRK06:40Kraków Balice
34h 35min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
16h 40min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
4 952 zł
Znajdź podobne
KLM
28 sty
KRK11:50Kraków Balice
36h 47min
2 przesiadki
UIO00:37Quito Mariscal Sucr
6 lut
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
23h 20min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
5 133 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 wrz
KRK08:20Kraków Balice
33h 20min
2 przesiadki
UIO17:40Quito Mariscal Sucr
19 wrz
UIO12:00Quito Mariscal Sucr
23h 55min
2 przesiadki
KRK11:55Kraków Balice
6 988 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Quito w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Quito w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez United Airlines.
United Airlines
30 sie
KRK02:00Kraków Balice
24h 38min
2 przesiadki
UIO02:38Quito Mariscal Sucr
17 599 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Quito

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Quito z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air CanadaCenaOd 3 661 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Air Canada
KLMCenaOd 4 848 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM
LufthansaCenaOd 5 696 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty KLM: Kraków – Quito

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Quito
KLM
19 lis
KRK11:50Kraków Balice
29h 25min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
16h 40min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
4 888 zł
Znajdź podobne
KLM
19 lis
KRK11:50Kraków Balice
29h 25min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
23h 20min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
4 920 zł
Znajdź podobne
KLM
19 lis
KRK06:40Kraków Balice
34h 35min
1 przesiadka
UIO17:15Quito Mariscal Sucr
10 gru
UIO12:30Quito Mariscal Sucr
16h 40min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
4 952 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Quito Mariscal Sucr oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Quito Mariscal Sucr, takie jak KLM, Lufthansa i Air Canada, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Quito Mariscal Sucr – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Quito Mariscal Sucr wynosi ok. 10622,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 21h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Kraków-Quito

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Quito
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena3 424 zł
Loty Warszawa - Guayaquil
Najkrótszy czas lotu27h 22min
Najniższa cena3 972 zł
Loty Warszawa - Baltra
Najkrótszy czas lotu34h 35min
Najniższa cena6 172 zł
Loty Gdańsk - Quito
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena7 278 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Quito

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Quito

Loty do innych miast: Ekwador

Quito to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Quito. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Quito z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Quito momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Quito. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.