Tanie loty na trasie Kraków – Lotnisko Tokio Narita od 1 808 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Lotnisko Tokio Narita-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Tokio Narita
Znaleziono najlepszą cenę7 198 złNajlepsza oferta na podróż Kraków – Lotnisko Tokio Narita w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 7 198 zł. Najlepsza cena lotu Kraków – Lotnisko Tokio Narita w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 851 zł.
Najkrótszy czas lotu14h 05minNajszybszy lot Kraków-Lotnisko Tokio Narita zajmuje 14h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lotnisko Tokio Narita. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Tokio Narita.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Tokio Narita?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Tokio Narita są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Tokio Narita to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Tokio Narita?

KLM

KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lotnisko Tokio Narita.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Tokio Narita

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Tokio Narita, zmieniając zakładki
LOT
20 maj
KRK07:00Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
NRT21:50Tokio Narita
28 maj
NRT06:30Tokio Narita
14h 05min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
1 808 zł
Znajdź podobne
KLM
7 mar
KRK11:50Kraków Balice
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
13 mar
NRT07:30Tokio Narita
31h 40min
1 przesiadka
KRK15:10Kraków Balice
2 145 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK07:45Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
NRT21:40Tokio Narita
7 cze
NRT06:35Tokio Narita
32h 00min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
2 201 zł
Znajdź podobne
Air France
3 cze
KRK02:40Kraków Balice
18h 45min
2 przesiadki
NRT21:25Tokio Narita
5 cze
NRT06:35Tokio Narita
32h 00min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
2 316 zł
Znajdź podobne
LOT
30 kwi
KRK05:00Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
NRT21:35Tokio Narita
8 maj
NRT06:15Tokio Narita
29h 10min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
1 812 zł
Znajdź podobne
LOT
14 maj
KRK07:00Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
NRT21:35Tokio Narita
21 maj
NRT06:30Tokio Narita
14h 05min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
1 823 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Tokio Narita w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Tokio Narita w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i KLM.
Kilka linii lotniczych
24 sty
KRK09:00Kraków Balice
35h 10min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
1 851 zł
Znajdź podobne
Air France
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
19h 10min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
2 098 zł
Znajdź podobne
KLM
24 sty
KRK11:50Kraków Balice
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
2 205 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Lotnisko Tokio Narita

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Lotnisko Tokio Narita
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK11:50Kraków Balice
32h 20min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
28 sty
NRT06:30Tokio Narita
36h 40min
1 przesiadka
KRK19:10Kraków Balice
2 384 zł
Znajdź podobne
Air France
21 sty
KRK06:40Kraków Balice
37h 30min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
28 sty
NRT06:20Tokio Narita
19h 30min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
2 463 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sty
KRK11:50Kraków Balice
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
28 sty
NRT06:30Tokio Narita
31h 40min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
3 142 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK11:50Kraków Balice
32h 20min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
28 sty
NRT16:55Tokio Narita
33h 30min
3 przesiadki
KRK02:25Kraków Balice
4 485 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK08:25Kraków Balice
44h 30min
2 przesiadki
NRT04:55Tokio Narita
31 sty
NRT16:55Tokio Narita
45h 00min
2 przesiadki
KRK13:55Kraków Balice
4 588 zł
Znajdź podobne
American Airlines
21 sty
KRK06:35Kraków Balice
44h 40min
3 przesiadki
NRT03:15Tokio Narita
28 sty
NRT12:05Tokio Narita
32h 50min
3 przesiadki
KRK20:55Kraków Balice
49 372 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Tokio Narita

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Tokio Narita z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 900 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 2 011 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Kraków – Lotnisko Tokio Narita

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Lotnisko Tokio Narita
LOT
20 maj
KRK07:00Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
NRT21:50Tokio Narita
28 maj
NRT06:30Tokio Narita
14h 05min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
1 808 zł
Znajdź podobne
LOT
30 kwi
KRK05:00Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
NRT21:35Tokio Narita
8 maj
NRT06:15Tokio Narita
29h 10min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
1 812 zł
Znajdź podobne
LOT
14 maj
KRK07:00Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
NRT21:35Tokio Narita
21 maj
NRT06:30Tokio Narita
14h 05min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
1 823 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Kraków – Lotnisko Tokio Narita

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Lotnisko Tokio Narita
KLM
7 mar
KRK11:50Kraków Balice
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
13 mar
NRT07:30Tokio Narita
31h 40min
1 przesiadka
KRK15:10Kraków Balice
2 145 zł
Znajdź podobne
KLM
1 cze
KRK13:55Kraków Balice
31h 45min
1 przesiadka
NRT21:40Tokio Narita
10 cze
NRT06:25Tokio Narita
31h 50min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
2 157 zł
Znajdź podobne
KLM
7 mar
KRK11:50Kraków Balice
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
15 kwi
NRT06:25Tokio Narita
19h 00min
1 przesiadka
KRK01:25Kraków Balice
2 189 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Tokio Narita oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Tokio Narita, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, KLM i Emirates. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Tokio Narita – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Tokio Narita wynosi 8821,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 13h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Tokio Narita

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Tokio Narita
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena2 169 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Tokio-Haneda
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena1 291 zł
Loty Kraków - Lotnisko Tokio-Haneda
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 229 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Tokio-Haneda
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena3 039 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Tokio Narita
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena2 308 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lotnisko Tokio Narita

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lotnisko Tokio Narita