Cheap flights z Kraków do Mumbaj from 783 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 8.2
śr. 15.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Mumbaj-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Mumbaj

Znaleziono najlepszą cenę

783 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Mumbaj — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Mumbaj w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 783 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Mumbaj w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 13 699 zł.
Najszybszy lot Kraków-Mumbaj zajmuje 16h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Mumbaj. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Mumbaj Chhatrapati Shivaji.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Mumbaj: Mumbaj Chhatrapati Shivaji (BOM)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Mumbaj?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Mumbaj są najtańsze?

Październik. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Mumbaj to Październik. Najdroższa pora to Marzec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Mumbaj są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Kraków – Mumbaj są najtańsze?

po południu. Loty Kraków - Mumbaj są około 8% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Mumbaj?

LOT. LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Mumbaj.

Która trasa podróży Kraków – Mumbaj jest najtańsza?

Kraków Balice - Mumbaj Chhatrapati Shivaji. Wybierz trasę Kraków Balice - Mumbaj Chhatrapati Shivaji, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Mumbaj.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Mumbaj

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Mumbaj, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 mar
KRK03:20Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
BOM20:00Mumbaj Chhatrapati Shivaji
25 mar
BOM00:25Mumbaj Chhatrapati Shivaji
20h 45min
1 przesiadka
KRK21:10Kraków Balice
2 170 zł
Znajdź podobne
SWISS
5 mar
KRK04:45Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
BOM16:20Mumbaj Chhatrapati Shivaji
30 mar
BOM20:55Mumbaj Chhatrapati Shivaji
16h 40min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
2 803 zł
Znajdź podobne
LOT
25 lut
KRK07:10Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
BOM18:30Mumbaj Chhatrapati Shivaji
12 mar
BOM04:40Mumbaj Chhatrapati Shivaji
13h 20min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
2 970 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 mar
KRK01:20Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
BOM15:30Mumbaj Chhatrapati Shivaji
24 mar
BOM21:35Mumbaj Chhatrapati Shivaji
15h 40min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
3 056 zł
Znajdź podobne
Finnair
10 mar
KRK06:35Kraków Balice
14h 15min
1 przesiadka
BOM20:50Mumbaj Chhatrapati Shivaji
16 mar
BOM04:10Mumbaj Chhatrapati Shivaji
31h 15min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
3 347 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 mar
KRK03:20Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
BOM20:00Mumbaj Chhatrapati Shivaji
24 mar
BOM22:10Mumbaj Chhatrapati Shivaji
21h 00min
3 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
2 324 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Mumbaj w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Mumbaj w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SWISS i flydubai.
Kilka linii lotniczych
21 mar
KRK04:20Kraków Balice
30h 20min
1 przesiadka
BOM10:40Mumbaj Chhatrapati Shivaji
Kilka linii lotniczych
7 mar
KRK03:20Kraków Balice
30h 20min
1 przesiadka
BOM09:40Mumbaj Chhatrapati Shivaji
Kilka linii lotniczych
8 mar
KRK01:45Kraków Balice
18h 15min
2 przesiadki
BOM20:00Mumbaj Chhatrapati Shivaji

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Mumbaj

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Mumbaj z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 2 138 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 2 256 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa

Loty SWISS: Kraków – Mumbaj

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Kraków – Mumbaj
SWISS
5 mar
KRK04:45Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
BOM16:20Mumbaj Chhatrapati Shivaji
30 mar
BOM20:55Mumbaj Chhatrapati Shivaji
16h 40min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
2 803 zł
Znajdź podobne
SWISS
5 mar
KRK01:00Kraków Balice
39h 20min
2 przesiadki
BOM16:20Mumbaj Chhatrapati Shivaji
30 mar
BOM20:55Mumbaj Chhatrapati Shivaji
16h 40min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
3 090 zł
Znajdź podobne
SWISS
26 lut
KRK04:45Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
BOM16:20Mumbaj Chhatrapati Shivaji
15 mar
BOM01:35Mumbaj Chhatrapati Shivaji
12h 40min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
3 158 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Mumbaj

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Mumbaj
Lufthansa
7 mar
KRK01:20Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
BOM15:30Mumbaj Chhatrapati Shivaji
24 mar
BOM21:35Mumbaj Chhatrapati Shivaji
15h 40min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
3 056 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 mar
KRK01:00Kraków Balice
13h 25min
1 przesiadka
BOM14:25Mumbaj Chhatrapati Shivaji
13 mar
BOM22:55Mumbaj Chhatrapati Shivaji
13h 30min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
3 265 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 mar
KRK01:00Kraków Balice
13h 25min
1 przesiadka
BOM14:25Mumbaj Chhatrapati Shivaji
14 mar
BOM22:55Mumbaj Chhatrapati Shivaji
24h 55min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
3 325 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Mumbaj Chhatrapati Shivaji oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Mumbaj Chhatrapati Shivaji, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Lufthansa, i Finnair.

  • Kraków Balice – Mumbaj Chhatrapati Shivaji – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Mumbaj Chhatrapati Shivaji zajmuje ok. 5780,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 11h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Mumbaj

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Mumbaj
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena2 148 zł
Loty Wrocław - Mumbaj
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena3 116 zł
Loty Katowice - Mumbaj
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena2 358 zł
Loty Poznań - Mumbaj
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena2 491 zł
Loty Warszawa - Nagpur
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena4 117 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Mumbaj

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Mumbaj

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Kraków – Mumbaj według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Mumbaj na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Mumbaj.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Mumbaj. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.