Cheap flights z Kraków do Debreczyn from 1 398 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Informacje o trasie Debreczyn-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Debreczyn

Znaleziono najlepszą cenę

6 386 zł

Najkrótszy czas lotu

21h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Debreczyn — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Kraków – Debreczyn znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 386 zł
Najszybszy lot Kraków-Debreczyn zajmuje 21h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Debreczyn. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Debrecen.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Debreczyn: Debrecen (DEB)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Debreczyn?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Debreczyn są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Która trasa podróży Kraków – Debreczyn jest najtańsza?

Kraków Balice - Debrecen

Wybierz trasę Kraków Balice - Debrecen, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Debreczyn.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Debreczyn

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Debreczyn, zmieniając zakładki
Lufthansa
23 sie
KRK15:05Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
30h 50min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
1 398 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sie
KRK06:35Kraków Balice
26h 40min
2 przesiadki
DEB09:15Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
30h 15min
3 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
1 964 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sie
KRK15:05Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
23h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
1 457 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sie
KRK17:25Kraków Balice
15h 50min
3 przesiadki
DEB09:15Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
30h 15min
3 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
2 266 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sie
KRK12:35Kraków Balice
23h 45min
1 przesiadka
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
23h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
2 490 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Debreczyn

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Debreczyn
Lufthansa
23 sie
KRK15:05Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
30h 50min
2 przesiadki
KRK19:45Kraków Balice
1 398 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sie
KRK15:05Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
23h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
1 457 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sie
KRK12:35Kraków Balice
23h 45min
1 przesiadka
DEB12:20Debrecen
28 sie
DEB12:55Debrecen
23h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
2 490 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Debrecen oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Debrecen, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Debrecen – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Debrecen wynosi 307,1 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 15h 50min.



Alternatywne trasy Kraków-Debreczyn

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena128 zł
Loty Poznań - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena132 zł
Loty Katowice - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena402 zł
Loty Kraków - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena101 zł
Loty Wrocław - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena292 zł
Loty Gdańsk - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena283 zł
Loty Rzeszów - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena923 zł
Loty Lublin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena923 zł
Loty Bydgoszcz - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena471 zł
Loty Szczecin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena539 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Debreczyn

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Debreczyn

Loty do innych miast: Węgry

Debreczyn to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Debreczyn. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Debreczyn z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Debreczyn.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Debreczyn. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.