Cheap flights z Berlin do Wilno from 209 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 12.6
pon. 19.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wilno-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Wilno

Znaleziono najlepszą cenę

209 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

pon., śr., czw., pt., sob. i ndz.

Wilno — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Wilno w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 209 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Wilno w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 084 zł.
Najszybszy lot Berlin-Wilno zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Berlin-Wilno – poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to airBaltic.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wilno: Wilno (VNO)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Wilno?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Wilno są najtańsze?

Kwiecień. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Wilno to Kwiecień. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Wilno są najtańsze?

Sobota. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Berlin – Wilno są najtańsze?

Po południu. Loty Berlin - Wilno są około 26% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Wilno?

Ryanair. Ryanair i airBaltic to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Wilno.

Która trasa podróży Berlin – Wilno jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Wilno. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Wilno, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Wilno.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Wilno?

45 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Wilno to 45 dni przed wylotem.

Ile lotów jest dostępnych tygodniowo na trasie Berlin-Wilno?

Liczba lotów dostępnych na trasie Berlin-Wilno to 1 na tydzień (dane na czerwca 2023). Dniem, w którym jest najwięcej wylotów jest sobota. Każdego tygodnia w ten dzień wylatuje 100% samolotów.

Czy zaoszczędzę wybierając lot z przesiadkami na trasie Berlin - Wilno?

Nie. Najtańszą opcją lotu na trasie Berlin - Wilno jest lot bezpośredni.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Wilno

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin – Wilno, zmieniając zakładki.
airBaltic
22 wrz
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
25 wrz
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg
Ryanair
8 lip
BER07:50Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO09:20Wilno
15 lip
VNO06:45Wilno
1h 40min
BER08:25Berlin Brandenburg
Austrian Airlines
17 cze
BER15:45Berlin Brandenburg
17h 25min
1 przesiadka
VNO09:10Wilno
21 cze
VNO11:55Wilno
4h 00min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
8 lip
BER04:20Berlin Brandenburg
14h 39min
1 przesiadka
VNO18:59Wilno
15 lip
VNO06:45Wilno
1h 40min
BER08:25Berlin Brandenburg
airBaltic
11 sie
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
14 sie
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg
airBaltic
8 wrz
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
11 wrz
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Wilno w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Wilno w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i airBaltic.
Ryanair
7 paź
BER07:50Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO09:20Wilno
airBaltic
12 sie
BER04:20Berlin Brandenburg
5h 20min
1 przesiadka
VNO09:40Wilno
Ryanair
10 sie
BER09:05Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO10:35Wilno

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Wilno

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Wilno
airBaltic
14 cze
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
6 paź
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg
Austrian Airlines
17 cze
BER15:45Berlin Brandenburg
17h 25min
1 przesiadka
VNO09:10Wilno
21 cze
VNO11:55Wilno
4h 00min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
15 cze
BER03:45Berlin Brandenburg
4h 20min
1 przesiadka
VNO08:05Wilno
21 cze
VNO11:55Wilno
4h 00min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
1 109 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 cze
BER07:50Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO09:20Wilno
20 cze
VNO01:50Wilno
1h 40min
BER03:30Berlin Brandenburg
1 323 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
16 cze
BER02:55Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
VNO09:25Wilno
19 cze
VNO11:15Wilno
5h 45min
1 przesiadka
BER17:00Berlin Brandenburg
1 444 zł
Znajdź podobne
Finnair
16 cze
BER15:15Berlin Brandenburg
16h 55min
1 przesiadka
VNO08:10Wilno
20 cze
VNO14:35Wilno
14h 30min
1 przesiadka
BER05:05Berlin Brandenburg
1 477 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Wilno

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Wilno z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 275 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
1 306 opinii
Szukaj lotów Ryanair
airBalticCenaOd 334 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
45 opinii
Szukaj lotów airBaltic
  • Loty Ryanair Berlin – Wilno

    Ryanair oferuje średnio 1 połączenie Berlin – Wilno w tygodniu. Linie te oceniane są na 7,0/10 na podstawie 1 306 opinii użytkowników momondo. Najtańsza oferta na połączenie Ryanair na trasie Berlin – Wilno znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 66 zł (podróż w obie strony) i jest o wiele niższa niż cena, jaką oferuje Ryanair na tej trasie (95 zł).


Loty airBaltic: Berlin – Wilno

Nasze najlepsze oferty airBaltic na lot Berlin – Wilno
airBaltic
22 wrz
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
25 wrz
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg
airBaltic
11 sie
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
14 sie
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg
airBaltic
8 wrz
BER11:30Berlin Brandenburg
1h 30min
VNO13:00Wilno
11 wrz
VNO10:15Wilno
1h 35min
BER11:50Berlin Brandenburg

Loty Scandinavian Airlines: Berlin – Wilno

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Berlin – Wilno
Scandinavian Airlines
18 cze
BER11:20Berlin Brandenburg
7h 00min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno
19 cze
VNO02:30Wilno
7h 25min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
1 218 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
25 cze
BER11:20Berlin Brandenburg
7h 00min
1 przesiadka
VNO18:20Wilno
28 cze
VNO02:30Wilno
6h 05min
2 przesiadki
BER08:35Berlin Brandenburg
2 402 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
25 paź
BER08:15Berlin Brandenburg
8h 15min
2 przesiadki
VNO16:30Wilno
31 paź
VNO03:00Wilno
7h 10min
2 przesiadki
BER10:10Berlin Brandenburg
2 411 zł
Znajdź podobne

  • Berlin Brandenburg – Wilno – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Wilno zajmuje ok. 817,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 30min.


Loty do innych miast: Litwa

Wilno to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Wilno jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Wilno i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Berlin – Wilno, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.