Tanie loty na trasie Berlin – Punta Cana od 1 253 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Punta Cana-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Punta Cana
Znaleziono najlepszą cenę6 954 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Punta Cana w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 6 954 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Punta Cana w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 253 zł.
Najkrótszy czas lotu13h 10minNajszybszy lot Berlin-Punta Cana zajmuje 13h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Punta Cana. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Punta Cana.
Punta Cana — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Punta Cana: Punta Cana (PUJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Punta Cana?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Punta Cana są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Punta Cana to Czerwiec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Punta Cana są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Berlin – Punta Cana są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Punta Cana są około 31% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Punta Cana?

Eurowings

Air Canada, Air France i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Punta Cana.

Która trasa podróży Berlin – Punta Cana jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Punta Cana

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Punta Cana, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Punta Cana.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Punta Cana?

48 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Punta Cana to 48 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Punta Cana

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Punta Cana, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
23 lut
BER07:50Berlin Brandenburg
13h 30min
1 przesiadka
PUJ21:20Punta Cana
16 mar
PUJ19:05Punta Cana
12h 30min
1 przesiadka
BER07:35Berlin Brandenburg
1 583 zł
Znajdź podobne
Air France
11 maj
BER02:15Berlin Brandenburg
16h 05min
1 przesiadka
PUJ18:20Punta Cana
25 maj
PUJ14:55Punta Cana
18h 45min
1 przesiadka
BER09:40Berlin Brandenburg
1 880 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 mar
BER05:50Berlin Brandenburg
14h 55min
1 przesiadka
PUJ20:45Punta Cana
22 mar
PUJ17:15Punta Cana
20h 15min
2 przesiadki
BER13:30Berlin Brandenburg
1 936 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
6 cze
BER09:10Berlin Brandenburg
13h 10min
1 przesiadka
PUJ22:20Punta Cana
13 cze
PUJ18:05Punta Cana
12h 25min
1 przesiadka
BER06:30Berlin Brandenburg
1 587 zł
Znajdź podobne
Air France
27 maj
BER05:55Berlin Brandenburg
12h 35min
1 przesiadka
PUJ18:30Punta Cana
8 cze
PUJ14:55Punta Cana
18h 45min
1 przesiadka
BER09:40Berlin Brandenburg
1 884 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
25 maj
BER02:00Berlin Brandenburg
20h 20min
1 przesiadka
PUJ22:20Punta Cana
8 cze
PUJ18:05Punta Cana
12h 25min
1 przesiadka
BER06:30Berlin Brandenburg
1 739 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Punta Cana w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Punta Cana w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SWISS i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
4 mar
BER07:35Berlin Brandenburg
36h 10min
2 przesiadki
PUJ19:45Punta Cana
1 253 zł
Znajdź podobne
SWISS
25 kwi
BER10:55Berlin Brandenburg
34h 05min
1 przesiadka
PUJ21:00Punta Cana
2 065 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
6 cze
BER09:10Berlin Brandenburg
13h 10min
1 przesiadka
PUJ22:20Punta Cana
2 105 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Punta Cana

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Punta Cana
Kilka linii lotniczych
1 lut
BER04:50Berlin Brandenburg
14h 55min
1 przesiadka
PUJ19:45Punta Cana
5 lut
PUJ16:15Punta Cana
17h 50min
1 przesiadka
BER10:05Berlin Brandenburg
2 065 zł
Znajdź podobne
Air France
3 lut
BER14:05Berlin Brandenburg
30h 40min
1 przesiadka
PUJ20:45Punta Cana
22 lut
PUJ18:05Punta Cana
15h 30min
1 przesiadka
BER09:35Berlin Brandenburg
2 326 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
BER09:30Berlin Brandenburg
28h 51min
2 przesiadki
PUJ14:21Punta Cana
13 lut
PUJ18:05Punta Cana
17h 50min
2 przesiadki
BER11:55Berlin Brandenburg
2 398 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
BER04:50Berlin Brandenburg
14h 55min
1 przesiadka
PUJ19:45Punta Cana
8 lut
PUJ16:15Punta Cana
19h 10min
2 przesiadki
BER11:25Berlin Brandenburg
2 089 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
BER04:50Berlin Brandenburg
14h 55min
1 przesiadka
PUJ19:45Punta Cana
8 lut
PUJ16:15Punta Cana
19h 10min
2 przesiadki
BER11:25Berlin Brandenburg
2 125 zł
Znajdź podobne
Air France
4 lut
BER07:30Berlin Brandenburg
13h 15min
1 przesiadka
PUJ20:45Punta Cana
23 lut
PUJ18:05Punta Cana
13h 05min
1 przesiadka
BER07:10Berlin Brandenburg
2 354 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Punta Cana

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Punta Cana z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Eurowings
CenaOd 1 235 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Air France
CenaOd 2 251 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SWISS
CenaOd 2 395 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Air Canada
CenaOd 2 411 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

Loty TAP AIR PORTUGAL: Berlin – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Berlin – Punta Cana
TAP AIR PORTUGAL
23 lut
BER07:50Berlin Brandenburg
13h 30min
1 przesiadka
PUJ21:20Punta Cana
16 mar
PUJ19:05Punta Cana
12h 30min
1 przesiadka
BER07:35Berlin Brandenburg
1 583 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
6 cze
BER09:10Berlin Brandenburg
13h 10min
1 przesiadka
PUJ22:20Punta Cana
13 cze
PUJ18:05Punta Cana
12h 25min
1 przesiadka
BER06:30Berlin Brandenburg
1 587 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
25 maj
BER02:00Berlin Brandenburg
20h 20min
1 przesiadka
PUJ22:20Punta Cana
8 cze
PUJ18:05Punta Cana
12h 25min
1 przesiadka
BER06:30Berlin Brandenburg
1 739 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Berlin – Punta Cana

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Berlin – Punta Cana
Air France
11 maj
BER02:15Berlin Brandenburg
16h 05min
1 przesiadka
PUJ18:20Punta Cana
25 maj
PUJ14:55Punta Cana
18h 45min
1 przesiadka
BER09:40Berlin Brandenburg
1 880 zł
Znajdź podobne
Air France
27 maj
BER05:55Berlin Brandenburg
12h 35min
1 przesiadka
PUJ18:30Punta Cana
8 cze
PUJ14:55Punta Cana
18h 45min
1 przesiadka
BER09:40Berlin Brandenburg
1 884 zł
Znajdź podobne
Air France
11 maj
BER16:30Berlin Brandenburg
25h 50min
1 przesiadka
PUJ18:20Punta Cana
25 maj
PUJ14:55Punta Cana
32h 10min
1 przesiadka
BER23:05Berlin Brandenburg
1 912 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Punta Cana oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Punta Cana, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Air Canada, Air France i SWISS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Air Canada, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Punta Cana – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Berlin Brandenburg i Punta Cana dzieli dystans 7817,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 12h 25min.


Alternatywne trasy Berlin-Punta Cana

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Santo Domingo
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena2 101 zł
Loty Berlin - Puerto Plata
Najkrótszy czas lotu37h 27min
Najniższa cena8 207 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Punta Cana

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Punta Cana

Loty do innych miast: Dominikana

Punta Cana to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju