Cheap flights z Berlin do Melbourne from 1 896 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 14.12
śr. 21.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Melbourne-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Melbourne

Znaleziono najlepszą cenę

1 896 zł

Najkrótszy czas lotu

24h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Melbourne — lotniska

3 lotniska
Najlepsza oferta na lot Berlin - Melbourne w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 896 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Melbourne w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 18 625 zł.
Najszybszy lot Berlin-Melbourne zajmuje 24h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Melbourne. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Melbourne Tullamarine.
Są 3 lotniska w pobliżu Melbourne: Melbourne Avalon (AVV), Melbourne Tullamarine (MEL), Melbourne Essendon (MEB)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Melbourne?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Melbourne są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Melbourne to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Melbourne są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Berlin – Melbourne są najtańsze?

rano. Loty Berlin - Melbourne są około 23% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Melbourne?

China Southern. Air China, China Southern i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Melbourne.

Która trasa podróży Berlin – Melbourne jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Melbourne Tullamarine. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Melbourne Tullamarine, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Melbourne.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Melbourne?

25 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Melbourne to 25 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Melbourne

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Melbourne, zmieniając zakładki
Scoot
5 kwi
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
30 kwi
MEL09:35Melbourne Tullamarine
26h 05min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
4 184 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 kwi
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
30 kwi
MEL07:45Melbourne Tullamarine
36h 15min
2 przesiadki
BER20:00Berlin Brandenburg
5 275 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 mar
BER08:10Berlin Brandenburg
31h 00min
2 przesiadki
MEL15:10Melbourne Tullamarine
13 mar
MEL21:00Melbourne Tullamarine
51h 25min
2 przesiadki
BER00:25Berlin Brandenburg
5 662 zł
Znajdź podobne
American Airlines
5 kwi
BER07:10Berlin Brandenburg
34h 15min
2 przesiadki
MEL17:25Melbourne Tullamarine
30 kwi
MEL16:25Melbourne Tullamarine
51h 10min
2 przesiadki
BER19:35Berlin Brandenburg
5 671 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 kwi
BER12:40Berlin Brandenburg
21h 25min
1 przesiadka
MEL10:05Melbourne Tullamarine
19 kwi
MEL11:15Melbourne Tullamarine
29h 40min
1 przesiadka
BER16:55Berlin Brandenburg
6 771 zł
Znajdź podobne
British Airways
26 kwi
BER15:05Berlin Brandenburg
29h 30min
3 przesiadki
MEL20:35Melbourne Tullamarine
10 maj
MEL07:00Melbourne Tullamarine
31h 05min
3 przesiadki
BER14:05Berlin Brandenburg
6 860 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Melbourne w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Melbourne w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Etihad Airways, KLM i Qatar Airways.
Scoot
5 cze
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
1 896 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
30 mar
BER02:55Berlin Brandenburg
38h 20min
2 przesiadki
MEL17:15Melbourne Tullamarine
3 321 zł
Znajdź podobne
KLM
7 mar
BER09:30Berlin Brandenburg
31h 05min
3 przesiadki
MEL16:35Melbourne Tullamarine
3 508 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Melbourne

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Melbourne
Scoot
14 gru
BER04:30Berlin Brandenburg
26h 00min
1 przesiadka
MEL06:30Melbourne Tullamarine
30 mar
MEL09:35Melbourne Tullamarine
27h 05min
1 przesiadka
BER12:40Berlin Brandenburg
7 826 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
BER09:55Berlin Brandenburg
31h 25min
2 przesiadki
MEL17:20Melbourne Tullamarine
3 kwi
MEL16:05Melbourne Tullamarine
29h 55min
2 przesiadki
BER22:00Berlin Brandenburg
9 393 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
16 gru
BER04:10Berlin Brandenburg
23h 15min
1 przesiadka
MEL03:25Melbourne Tullamarine
11 kwi
MEL11:15Melbourne Tullamarine
23h 35min
1 przesiadka
BER10:50Berlin Brandenburg
9 584 zł
Znajdź podobne
Finnair
19 gru
BER14:15Berlin Brandenburg
27h 15min
2 przesiadki
MEL17:30Melbourne Tullamarine
9 kwi
MEL19:50Melbourne Tullamarine
40h 35min
2 przesiadki
BER12:25Berlin Brandenburg
10 270 zł
Znajdź podobne
Scoot
14 gru
BER04:30Berlin Brandenburg
26h 00min
1 przesiadka
MEL06:30Melbourne Tullamarine
8 kwi
MEL18:30Melbourne Tullamarine
41h 10min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
7 919 zł
Znajdź podobne
Scoot
14 gru
BER04:30Berlin Brandenburg
26h 00min
1 przesiadka
MEL06:30Melbourne Tullamarine
10 kwi
MEL18:30Melbourne Tullamarine
41h 10min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
8 293 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Melbourne

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Melbourne z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
ScootCenaOd 2 214 złBezpłatne odwołanieOcena
6,0
Szukaj lotów Scoot
China SouthernCenaOd 3 178 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów China Southern
Air ChinaCenaOd 3 277 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Air China
Singapore AirlinesCenaOd 4 551 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Singapore Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 5 322 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Finnair: Berlin – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Berlin – Melbourne
Finnair
7 mar
BER08:10Berlin Brandenburg
31h 00min
2 przesiadki
MEL15:10Melbourne Tullamarine
13 mar
MEL21:00Melbourne Tullamarine
51h 25min
2 przesiadki
BER00:25Berlin Brandenburg
5 662 zł
Znajdź podobne
Finnair
7 mar
BER14:15Berlin Brandenburg
27h 15min
2 przesiadki
MEL17:30Melbourne Tullamarine
13 mar
MEL21:00Melbourne Tullamarine
41h 15min
2 przesiadki
BER14:15Berlin Brandenburg
6 005 zł
Znajdź podobne
Finnair
26 kwi
BER15:15Berlin Brandenburg
29h 40min
2 przesiadki
MEL20:55Melbourne Tullamarine
5 maj
MEL19:50Melbourne Tullamarine
40h 35min
2 przesiadki
BER12:25Berlin Brandenburg
6 392 zł
Znajdź podobne

Loty Scoot: Berlin – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Scoot na lot Berlin – Melbourne
Scoot
5 kwi
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
30 kwi
MEL09:35Melbourne Tullamarine
26h 05min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
4 184 zł
Znajdź podobne
Scoot
5 kwi
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
30 kwi
MEL09:35Melbourne Tullamarine
26h 05min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
4 701 zł
Znajdź podobne
Scoot
5 kwi
BER05:30Berlin Brandenburg
27h 00min
1 przesiadka
MEL08:30Melbourne Tullamarine
29 kwi
MEL18:30Melbourne Tullamarine
41h 10min
1 przesiadka
BER11:40Berlin Brandenburg
4 897 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Melbourne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Melbourne, takie jak Scoot, China Southern i Air China, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Melbourne – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Melbourne i Berlin Brandenburg są od siebie oddalone o 15961,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 21h 25min.


Loty podobne do tych na trasie Berlin – Melbourne

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Melbourne

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Berlin – Melbourne z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Berlin – Melbourne tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Melbourne.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Berlin – Melbourne.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.