Cheap flights z Lotnisko Barcelona do Rio de Janeiro from 2 660 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rio de Janeiro-Lotnisko Barcelona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Barcelona-Rio de Janeiro

Najkrótszy czas lotu

22h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Rio de Janeiro — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Lotnisko Barcelona-Rio de Janeiro zajmuje 22h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Barcelona-Rio de Janeiro. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Barcelona - Lotnisko Rio de Janeiro-Santos Dumont.
Są 2 lotniska w pobliżu Rio de Janeiro: Rio de Janeiro-Galeão (GIG), Rio de Janeiro-Santos Dumont (SDU)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro są najtańsze?

Kwiecień. Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro to Kwiecień. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro?

Lufthansa. Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Barcelona-Rio de Janeiro.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro, zmieniając zakładki
ITA Airways
17 lut
BCN06:40Barcelona
25h 30min
2 przesiadki
SDU08:10Rio de Janeiro-Santos Dumont
27 lut
SDU05:35Rio de Janeiro-Santos Dumont
20h 15min
2 przesiadki
BCN01:50Barcelona
3 738 zł
Znajdź podobne
Delta
17 sty
BCN07:15Barcelona
29h 25min
2 przesiadki
SDU12:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
15 mar
SDU05:35Rio de Janeiro-Santos Dumont
43h 25min
2 przesiadki
BCN01:00Barcelona
3 953 zł
Znajdź podobne
LATAM Airlines
8 lis
BCN06:25Barcelona
23h 50min
1 przesiadka
SDU06:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
25 lis
SDU16:45Rio de Janeiro-Santos Dumont
54h 45min
2 przesiadki
BCN23:30Barcelona
4 147 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
BCN15:05Barcelona
19h 00min
2 przesiadki
SDU10:05Rio de Janeiro-Santos Dumont
28 lut
SDU09:55Rio de Janeiro-Santos Dumont
18h 30min
2 przesiadki
BCN04:25Barcelona
4 387 zł
Znajdź podobne
Air Europa
24 sty
BCN15:30Barcelona
18h 45min
2 przesiadki
SDU10:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
15 mar
SDU13:00Rio de Janeiro-Santos Dumont
35h 55min
2 przesiadki
BCN00:55Barcelona
4 557 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
9 lut
BCN06:40Barcelona
27h 35min
2 przesiadki
SDU10:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
23 lut
SDU05:35Rio de Janeiro-Santos Dumont
20h 15min
2 przesiadki
BCN01:50Barcelona
3 888 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Barcelona - Rio de Janeiro w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Europa, Delta i TAP AIR PORTUGAL.
Delta
19 lut
BCN07:15Barcelona
29h 25min
2 przesiadki
SDU12:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
2 660 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 mar
BCN14:25Barcelona
20h 50min
2 przesiadki
SDU11:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
2 815 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
13 lut
BCN01:10Barcelona
29h 35min
3 przesiadki
SDU06:45Rio de Janeiro-Santos Dumont
3 588 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro
Kilka linii lotniczych
3 paź
BCN04:10Barcelona
32h 15min
2 przesiadki
SDU12:25Rio de Janeiro-Santos Dumont
19 paź
SDU14:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
34h 40min
2 przesiadki
BCN01:20Barcelona
28 173 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 1 585 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Delta: Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro
Delta
17 sty
BCN07:15Barcelona
29h 25min
2 przesiadki
SDU12:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
15 mar
SDU05:35Rio de Janeiro-Santos Dumont
43h 25min
2 przesiadki
BCN01:00Barcelona
3 953 zł
Znajdź podobne
Delta
24 lis
BCN07:15Barcelona
29h 25min
2 przesiadki
SDU12:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
6 gru
SDU12:30Rio de Janeiro-Santos Dumont
36h 30min
2 przesiadki
BCN01:00Barcelona
4 222 zł
Znajdź podobne
Delta
19 sty
BCN07:15Barcelona
29h 25min
2 przesiadki
SDU12:40Rio de Janeiro-Santos Dumont
17 mar
SDU13:30Rio de Janeiro-Santos Dumont
35h 30min
2 przesiadki
BCN01:00Barcelona
4 267 zł
Znajdź podobne

Loty Air Europa: Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Nasze najlepsze oferty Air Europa na lot Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro
Air Europa
24 sty
BCN15:30Barcelona
18h 45min
2 przesiadki
SDU10:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
15 mar
SDU13:00Rio de Janeiro-Santos Dumont
35h 55min
2 przesiadki
BCN00:55Barcelona
4 557 zł
Znajdź podobne
Air Europa
18 sty
BCN06:50Barcelona
27h 25min
2 przesiadki
SDU10:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
15 mar
SDU13:00Rio de Janeiro-Santos Dumont
35h 55min
2 przesiadki
BCN00:55Barcelona
4 721 zł
Znajdź podobne
Air Europa
24 sty
BCN15:30Barcelona
18h 45min
2 przesiadki
SDU10:15Rio de Janeiro-Santos Dumont
8 mar
SDU12:00Rio de Janeiro-Santos Dumont
19h 35min
2 przesiadki
BCN07:35Barcelona
4 871 zł
Znajdź podobne

  • Barcelona – Rio de Janeiro – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Barcelona – Rio de Janeiro zajmuje ok. 8521,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 18h 45min.



Alternatywne trasy Lotnisko Barcelona-Rio de Janeiro

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Rio de Janeiro
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena5 525 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Barcelona – Rio de Janeiro

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Barcelona – Rio de Janeiro z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Barcelona – Rio de Janeiro na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Barcelona – Rio de Janeiro.

Ceny lotów Barcelona – Rio de Janeiro można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.