Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion i porównuj je.

Tel Awiw, Izrael - Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)
9 gru — 16 gru
Tel Awiw, Izrael - Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

134 zł - 355 zł

Wszystkie typy samochodów

273 zł - 659 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion to Sierpień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 134 zł. 134 zł za dzień to 54% mniej niż średnia roczna cena (294 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Podczas gdy Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion to Luty, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 219 zł. 219 zł za dzień to 54% mniej niż średnia roczna cena (480 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion. Podczas gdy Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

5,7
ZadowalającyNa podstawie 88 zweryfikowanych opinii gości
5,5Odbiór/Zwrot
7,3Czystość
6,6Komfort
5,6Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Sixt? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion?

54% osób wynajmuje auta typu Mini od Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, co czyni je najchętniej wypożyczaną klasą samochodów. Jeśli też chcesz wynająć takie samochód od Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, możesz spodziewać się cen w granicach 272 zł za dzień.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion?

lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion – to znajdująca się najbliżej lotniska Ben Gurion Airport wypożyczalnia samochodów Sixt. Numer telefonu wypożyczalni to: +972 8 919 1153.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion (TLV)?

Tak, Sixt oferuje odbiór z lotniska lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion (TLV).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Tel Awiwu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.