Wypożyczalnie samochodów Sixt w mieście Berlin

Berlin – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Sixt

Berlin, Niemcy
15 gru — 22 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Berlin, Niemcy
czw. 15.12
Południe
czw. 22.12
Południe
Wiek kierowcy:

Berlin, Berlin – oferty wynajmu samochodów z Sixt

Znajdź idealną wypożyczalnię samochodów z momondo

Samochody Małe

175 zł - 1 835 zł

Wszystkie typy samochodów

187 zł - 2 190 zł

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 175 zł. 175 zł za dzień to 69% mniej niż średnia roczna (568 zł) za samochód Sixt z wypożyczalni Małe w mieście Berlin. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście Październik również czasem oferuje dobre ceny na samochód Małe z wypożyczalni Sixt.

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 185 zł. 185 zł za dzień to 43% mniej niż średnia roczna (325 zł) za samochód Sixt z wypożyczalni Średnie w mieście Berlin. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście Kwiecień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Średnie z wypożyczalni Sixt.

Berlin, Berlin – najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Sixt to Sierpień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 199 zł. 199 zł za dzień to 57% mniej niż średnia roczna (460 zł) za samochód Sixt z wypożyczalni Duże w mieście Berlin. Podczas gdy Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak Berlin, najdroższy miesiąc to Grudzień. Oczywiście Grudzień również czasem oferuje dobre ceny na samochód Duże z wypożyczalni Sixt.


Berlin – wypożyczalnie samochodów Sixt

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w mieście Berlin, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.

Sixt

25 lokalizacji
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

8,1

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,4

Berlin – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Sixt

Wypożyczalnia Sixt pragnie zapewnić klientom i pracownikom pełne bezpieczeństwo w mieście Berlin. W związku z tym Sixt przestrzega usprawnionych metod utrzymywania czystości w salonach w mieście Berlin. Podejmowane kroki obejmują dezynfekcję obszarów często dotykanych, jak klamki, kierownice czy konsole.

181 zł za dzień (lub 1 270 zł za tydzień) to średnia cena wypożyczenia samochodu z Sixt w mieście Berlin dla osób, które wynajem auta planują na Styczeń (w oparciu o dane z zeszłego roku). Najniższa cena wypożyczenia samochodu z Sixt na Styczeń znaleziona na momondo to 150 zł za dzień. Należy pamiętać, że ceny zależą od typu wynajmowanego z Sixt samochodu oraz terminu dokonania rezerwacji.

Tak, Sixt posiada 1 wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Berlin Brandenburg pod adresem Melli-Beese-Ring 1.

Najpopularniejszy typ samochodów na wynajem z Sixt w mieście Berlin dla osób, które interesuje Styczeń, to auta Klasa kompaktowa. Średnia cena samochodów Klasa kompaktowa za dzień wynosi około 183 zł w mieście Styczeń, jednak niektórym osobom udało się znaleźć oferty nawet za 150 zł za dzień.

Najtańszy typ samochodu na wynajem z Sixt w mieście Berlin to Klasa kompaktowa, w średniej cenie 183 zł za dzień. W zeszłym roku 44% osób, które wynajęły samochód z Sixt, wybrało Klasa kompaktowa, aby zaoszczędzić. Cena samochodu klasy Klasa kompaktowa jest nawet 24% niższa niż średni koszt najdroższych samochodów w ofercie Sixt w mieście Berlin.

W mieście Berlin znajduje się kilka (25) wypożyczalni Sixt.Zgodnie z danymi wyszukiwania najpopularniejszą wypożyczalnię Sixt w mieście Berlin można znaleźć pod adresem Budapester Str. 45. 60% osób, które zdecydowały się na wypożyczenie auta z Sixt w mieście Berlin, wybrało w zeszłym roku właśnie tę lokalizację.


Niemcy – wynajem samochodów z Sixt w różnych miastach

Niemcy – znajdź samochody na wynajem z Sixt w wielu miastach kraju jak np. Dortmund, Hamburg oraz Düsseldorf