Tanie loty na trasie Warszawa – Abudża od 4 201 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Abudża-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Abudża

Znaleziono najlepszą cenę

18 615 zł

Najkrótszy czas lotu

50h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Abudża — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Warszawa – Abudża znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 18 615 zł
Najszybszy lot Warszawa-Abudża zajmuje 50h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Abudża. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Abudża.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Abudża: Abudża (ABV)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Abudża?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Abudża są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Abudża to Kwiecień. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Abudża są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Warszawa – Abudża są najtańsze?

rano

Loty Warszawa - Abudża są około 11% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Abudża?

Ethiopian Air

Ethiopian Air, Lufthansa i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Abudża.

Która trasa podróży Warszawa – Abudża jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Abudża

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Abudża, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Abudża.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Abudża

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Abudża, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
50h 05min
2 przesiadki
ABV15:15Abudża
3 sie
ABV18:50Abudża
21h 45min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Chopina
4 201 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
27 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
ABV05:10Abudża
3 sie
ABV15:50Abudża
16h 25min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Chopina
4 821 zł
Znajdź podobne
KLM
27 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
50h 05min
2 przesiadki
ABV15:15Abudża
3 sie
ABV18:50Abudża
18h 35min
2 przesiadki
WAW13:25Warszawa Chopina
4 830 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 lip
WAW03:10Warszawa Chopina
29h 50min
3 przesiadki
ABV09:00Abudża
3 sie
ABV15:50Abudża
26h 20min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Chopina
6 301 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Abudża

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Abudża z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 3 193 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Ethiopian AirCenaOd 3 342 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Ethiopian Air
Turkish AirlinesCenaOd 3 410 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Abudża oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Abudża, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Ethiopian Air i Turkish Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa – Abudża – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Warszawa – Abudża – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 4949,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 15h 30min.



Alternatywne trasy Warszawa-Abudża

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena3 891 zł
Loty Kraków - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena3 691 zł
Loty Katowice - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena5 131 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Abudża

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Abudża

Loty do innych miast: Nigeria

Abudża to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Warszawa – Abudża. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Warszawa – Abudża z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Warszawa – Abudża. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Warszawa – Abudża.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.