Cheap flights z Poznań do Wilno from 291 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 6.2
pon. 13.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wilno-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Wilno

Znaleziono najlepszą cenę

369 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Wilno — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Poznań - Wilno w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 369 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Wilno w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 994 zł.
Najszybszy lot Poznań-Wilno zajmuje 7h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Wilno. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Wilno.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wilno: Wilno (VNO)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Wilno?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Wilno są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Poznań - Wilno to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Wilno są najtańsze?

niedziela. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Poznań – Wilno są najtańsze?

po południu. Loty Poznań - Wilno są około 47% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Wilno?

LOT. LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Wilno.

Która trasa podróży Poznań – Wilno jest najtańsza?

Poznań Ławica - Wilno. Wybierz trasę Poznań Ławica - Wilno, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Wilno.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Wilno

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Wilno, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 mar
POZ13:35Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
VNO05:10Wilno
13 mar
VNO02:10Wilno
16h 25min
1 przesiadka
POZ18:35Poznań Ławica
Ryanair
1 mar
POZ15:40Poznań Ławica
13h 05min
1 przesiadka
VNO04:45Wilno
7 mar
VNO07:50Wilno
9h 15min
1 przesiadka
POZ17:05Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 mar
POZ13:35Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
VNO05:10Wilno
13 mar
VNO02:10Wilno
16h 25min
1 przesiadka
POZ18:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 mar
POZ13:35Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
VNO05:10Wilno
13 mar
VNO02:10Wilno
16h 25min
1 przesiadka
POZ18:35Poznań Ławica
Ryanair
11 mar
POZ13:35Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
VNO05:10Wilno
13 mar
VNO17:55Wilno
16h 50min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
1 mar
POZ15:40Poznań Ławica
13h 05min
1 przesiadka
VNO04:45Wilno
7 mar
VNO01:45Wilno
15h 20min
2 przesiadki
POZ17:05Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Wilno w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Wilno w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Scandinavian Airlines.
Ryanair
16 maj
POZ02:10Poznań Ławica
13h 35min
1 przesiadka
VNO15:45Wilno
LOT
13 mar
POZ10:45Poznań Ławica
9h 05min
1 przesiadka
VNO19:50Wilno
Kilka linii lotniczych
11 maj
POZ09:45Poznań Ławica
8h 35min
2 przesiadki
VNO18:20Wilno

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Wilno

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Wilno
Ryanair
7 lut
POZ00:50Poznań Ławica
11h 15min
1 przesiadka
VNO12:05Wilno
12 lut
VNO01:30Wilno
10h 55min
1 przesiadka
POZ12:25Poznań Ławica
Lufthansa
7 lut
POZ07:55Poznań Ławica
9h 30min
2 przesiadki
VNO17:25Wilno
12 lut
VNO10:20Wilno
7h 45min
1 przesiadka
POZ18:05Poznań Ławica
2 170 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lut
POZ07:55Poznań Ławica
9h 30min
2 przesiadki
VNO17:25Wilno
12 lut
VNO10:20Wilno
9h 10min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
3 259 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Wilno

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Wilno z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 384 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT

Loty Ryanair: Poznań – Wilno

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Wilno
Ryanair
1 mar
POZ15:40Poznań Ławica
13h 05min
1 przesiadka
VNO04:45Wilno
7 mar
VNO07:50Wilno
9h 15min
1 przesiadka
POZ17:05Poznań Ławica
Ryanair
11 mar
POZ13:35Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
VNO05:10Wilno
13 mar
VNO17:55Wilno
16h 50min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Ryanair
7 lut
POZ00:50Poznań Ławica
11h 15min
1 przesiadka
VNO12:05Wilno
12 lut
VNO01:30Wilno
10h 55min
1 przesiadka
POZ12:25Poznań Ławica

Loty LOT: Poznań – Wilno

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Poznań – Wilno
LOT
24 lut
POZ00:40Poznań Ławica
7h 20min
1 przesiadka
VNO08:00Wilno
26 lut
VNO04:00Wilno
9h 50min
1 przesiadka
POZ13:50Poznań Ławica
1 150 zł
Znajdź podobne
LOT
21 maj
POZ11:00Poznań Ławica
8h 40min
1 przesiadka
VNO19:40Wilno
23 maj
VNO05:00Wilno
9h 35min
1 przesiadka
POZ14:35Poznań Ławica
1 458 zł
Znajdź podobne
LOT
24 lut
POZ01:05Poznań Ławica
9h 10min
2 przesiadki
VNO10:15Wilno
26 lut
VNO04:00Wilno
6h 05min
1 przesiadka
POZ10:05Poznań Ławica
2 122 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Wilno oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Wilno, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Poznań Ławica – Wilno – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Wilno dzieli dystans 606,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 7h 05min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Poznań-Wilno

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena386 zł
Loty Gdańsk - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena230 zł
Loty Kraków - Wilno
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena356 zł
Loty Wrocław - Wilno
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena352 zł
Loty Katowice - Wilno
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena421 zł
Loty Warszawa - Kowno
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena143 zł
Loty Kraków - Połąga
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena759 zł
Loty Warszawa - Połąga
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena417 zł
Loty Kraków - Kowno
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena890 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Wilno

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Wilno

Loty do innych miast: Litwa

Wilno to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Wilno jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Poznań – Wilno i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Poznań – Wilno, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Poznań – Wilno, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Poznań – Wilno, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.