Tanie loty na trasie Poznań – Warna od 530 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warna-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Warna

Znaleziono najlepszą cenę

620 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Warna — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Poznań - Warna w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 620 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Warna w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 225 zł.
Najszybszy lot Poznań-Warna zajmuje 8h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Warna. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Varna.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Warna: Varna (VAR)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Warna?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Poznań – Warna są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Poznań – Warna są najtańsze?

wieczorem

Loty Poznań - Warna są około 33% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Warna?

Buzz

Buzz, Czarter i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Warna.

Która trasa podróży Poznań – Warna jest najtańsza?

Poznań Ławica - Varna

Wybierz trasę Poznań Ławica - Varna, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Warna.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Warna

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Warna, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 cze
POZ12:40Poznań Ławica
9h 15min
1 przesiadka
VAR21:55Varna
28 cze
VAR02:20Varna
12h 15min
2 przesiadki
POZ14:35Poznań Ławica
Ryanair
15 cze
POZ03:00Poznań Ławica
33h 25min
2 przesiadki
VAR12:25Varna
19 cze
VAR16:50Varna
28h 30min
2 przesiadki
POZ21:20Poznań Ławica
Lufthansa
8 paź
POZ09:05Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
VAR03:30Varna
23 paź
VAR05:15Varna
15h 25min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
Austrian Airlines
13 cze
POZ09:05Poznań Ławica
25h 10min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
27 cze
VAR12:00Varna
21h 30min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
1 081 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 cze
POZ12:40Poznań Ławica
9h 15min
1 przesiadka
VAR21:55Varna
28 cze
VAR15:30Varna
21h 20min
1 przesiadka
POZ12:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 cze
POZ03:00Poznań Ławica
28h 45min
2 przesiadki
VAR07:45Varna
28 cze
VAR02:20Varna
12h 15min
2 przesiadki
POZ14:35Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Warna w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Warna w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Wizz Air.
Wizz Air
8 cze
POZ12:25Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
VAR21:55Varna
Austrian Airlines
10 lis
POZ11:35Poznań Ławica
21h 40min
2 przesiadki
VAR09:15Varna
Kilka linii lotniczych
11 lip
POZ03:00Poznań Ławica
16h 55min
2 przesiadki
VAR19:55Varna

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Warna

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Warna
Austrian Airlines
2 cze
POZ02:00Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
5 cze
VAR12:00Varna
8h 40min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
1 576 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 cze
POZ02:00Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
27 cze
VAR12:00Varna
21h 30min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
2 084 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 cze
POZ02:00Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
18 cze
VAR12:00Varna
8h 40min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
3 462 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Warna

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Warna z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 620 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
BuzzCenaOd 953 złBezpłatne odwołanieOcena
10,0
Szukaj lotów Buzz

Loty Lufthansa: Poznań – Warna

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Warna
Lufthansa
8 paź
POZ09:05Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
VAR03:30Varna
23 paź
VAR05:15Varna
15h 25min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
Lufthansa
8 paź
POZ10:55Poznań Ławica
16h 35min
1 przesiadka
VAR03:30Varna
23 paź
VAR05:15Varna
14h 10min
1 przesiadka
POZ19:25Poznań Ławica
1 141 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Poznań – Warna

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Poznań – Warna
Austrian Airlines
13 cze
POZ09:05Poznań Ławica
25h 10min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
27 cze
VAR12:00Varna
21h 30min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
1 081 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
2 cze
POZ02:00Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
5 cze
VAR12:00Varna
8h 40min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
1 576 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 cze
POZ02:00Poznań Ławica
32h 15min
2 przesiadki
VAR10:15Varna
27 cze
VAR12:00Varna
21h 30min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
2 084 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Varna oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Varna, takie jak Czarter, Buzz i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Varna – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Varna i Poznań Ławica są od siebie oddalone o 1306,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 15min.



Alternatywne trasy Poznań-Warna

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena224 zł
Loty Warszawa - Warna
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena560 zł
Loty Katowice - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena392 zł
Loty Gdańsk - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena263 zł
Loty Kraków - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena254 zł
Loty Warszawa - Sofia
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena362 zł
Loty Poznań - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena276 zł
Loty Wrocław - Burgas
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena521 zł
Loty Kraków - Warna
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena422 zł
Loty Wrocław - Warna
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena560 zł
Loty Rzeszów - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena267 zł
Loty Katowice - Warna
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena568 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Warna

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Warna

Loty do innych miast: Bułgaria

Warna to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Poznań – Warna. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Poznań – Warna na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Poznań – Warna.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Poznań – Warna, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.