Tanie loty na trasie Polska – Siem Reap od 3 631 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Siem Reap-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Siem Reap

Najkrótszy czas lotu

21h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Siem Reap — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Siem Reap zajmuje 21h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Siem Reap. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Siem Reap.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Siem Reap: Siem Reap (REP)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Siem Reap?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Siem Reap?

Singapore Airlines

Singapore Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Siem Reap.

Która trasa podróży Polska – Siem Reap jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Siem Reap

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Siem Reap, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Siem Reap.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Siem Reap

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Siem Reap, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
27h 40min
2 przesiadki
REP07:30Siem Reap
13 lis
REP13:30Siem Reap
23h 55min
2 przesiadki
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 631 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
30 sie
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
14 wrz
REP06:40Siem Reap
29h 50min
2 przesiadki
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 194 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sie
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
32h 10min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
13 wrz
REP12:10Siem Reap
24h 20min
2 przesiadki
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 005 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sie
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
36h 45min
2 przesiadki
REP06:00Siem Reap
15 wrz
REP15:50Siem Reap
21h 25min
2 przesiadki
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 026 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sie
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
20 wrz
REP12:10Siem Reap
24h 20min
2 przesiadki
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 091 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sie
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
45h 05min
2 przesiadki
REP10:05Siem Reap
21 wrz
REP15:50Siem Reap
21h 20min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 159 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Siem Reap

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Siem Reap
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
48h 15min
2 przesiadki
REP06:05Siem Reap
6 cze
REP06:40Siem Reap
29h 50min
2 przesiadki
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
6 020 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
5 cze
REP06:40Siem Reap
51h 25min
2 przesiadki
WAW10:05Warszawa Lotnisko Chopina
6 523 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
38h 15min
2 przesiadki
REP06:05Siem Reap
5 cze
REP11:00Siem Reap
29h 35min
3 przesiadki
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
7 038 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
38h 15min
2 przesiadki
REP06:05Siem Reap
6 cze
REP11:00Siem Reap
31h 50min
3 przesiadki
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
7 219 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
3 przesiadki
REP05:25Siem Reap
5 cze
REP11:00Siem Reap
29h 35min
3 przesiadki
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
7 610 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
3 przesiadki
REP05:25Siem Reap
6 cze
REP11:00Siem Reap
31h 50min
3 przesiadki
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
7 627 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Siem Reap

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Siem Reap z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Singapore AirlinesCenaOd 2 900 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Singapore Airlines

Loty Singapore Airlines: Polska – Siem Reap

Nasze najlepsze oferty Singapore Airlines na lot Polska – Siem Reap
Singapore Airlines
30 sie
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
14 wrz
REP06:40Siem Reap
29h 50min
2 przesiadki
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 194 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
21 cze
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
REP00:50Siem Reap
28 cze
REP12:10Siem Reap
49h 00min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 042 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Siem Reap oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Siem Reap, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Singapore Airlines, Qatar Airways, i Finnair.



Alternatywne trasy Polska-Siem Reap

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Siem Reap
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena4 005 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Siem Reap

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Siem Reap

Loty do innych miast: Kambodża

Siem Reap to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Siem Reap z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Siem Reap tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Siem Reap, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Polska – Siem Reap można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.