Tanie loty na trasie Polska – Puerto Plata od 3 094 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Puerto Plata-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Puerto Plata
Najkrótszy czas lotu25h 18minNajszybszy lot Polska-Puerto Plata zajmuje 25h 18min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Puerto Plata. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Puerto Plata La Union.
Puerto Plata — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Puerto Plata: Puerto Plata La Union (POP)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Puerto Plata?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Puerto Plata?

Air Canada

Air Canada i American Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Puerto Plata.

Która trasa podróży Polska – Puerto Plata jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Puerto Plata La Union

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Puerto Plata La Union, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Puerto Plata.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Puerto Plata

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Puerto Plata, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 mar
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
47h 35min
2 przesiadki
POP13:25Puerto Plata La Union
11 kwi
POP09:35Puerto Plata La Union
18h 15min
2 przesiadki
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 094 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
34h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
5 mar
POP09:17Puerto Plata La Union
18h 38min
2 przesiadki
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 875 zł
Znajdź podobne
American Airlines
8 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
15 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
21h 13min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 949 zł
Znajdź podobne
British Airways
23 lut
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
48h 30min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
16 mar
POP11:20Puerto Plata La Union
25h 25min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 186 zł
Znajdź podobne
SWISS
10 lut
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
1 przesiadka
POP20:20Puerto Plata La Union
17 lut
POP16:30Puerto Plata La Union
16h 40min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 284 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 mar
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
33h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
31 mar
POP09:35Puerto Plata La Union
18h 15min
2 przesiadki
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 143 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Puerto Plata

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Puerto Plata
Kilka linii lotniczych
5 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
46h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
5 mar
POP09:17Puerto Plata La Union
18h 23min
2 przesiadki
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 172 zł
Znajdź podobne
American Airlines
5 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
12 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
21h 13min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 949 zł
Znajdź podobne
United Airlines
7 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
34h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
16 lut
POP09:17Puerto Plata La Union
37h 18min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 423 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
2 przesiadki
POP21:15Puerto Plata La Union
19 lut
POP18:00Puerto Plata La Union
14h 15min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 578 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
46h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
19 lut
POP09:17Puerto Plata La Union
37h 18min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 515 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
46h 52min
2 przesiadki
POP12:52Puerto Plata La Union
5 mar
POP09:17Puerto Plata La Union
18h 23min
2 przesiadki
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 630 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Puerto Plata

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Puerto Plata z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Canada
CenaOd 1 872 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
American Airlines
CenaOd 4 122 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty British Airways: Polska – Puerto Plata

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Polska – Puerto Plata
British Airways
23 lut
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
48h 30min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
16 mar
POP11:20Puerto Plata La Union
25h 25min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 186 zł
Znajdź podobne
British Airways
23 lut
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
48h 30min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
17 mar
POP11:20Puerto Plata La Union
25h 25min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 255 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 lut
WAW14:40Warszawa Lotnisko Chopina
48h 35min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
22 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
21h 28min
2 przesiadki
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
4 308 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Polska – Puerto Plata

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Polska – Puerto Plata
American Airlines
8 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
15 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
21h 13min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 949 zł
Znajdź podobne
American Airlines
12 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
20 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
45h 23min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 014 zł
Znajdź podobne
American Airlines
8 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
POP15:15Puerto Plata La Union
16 lut
POP11:22Puerto Plata La Union
38h 13min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 071 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Puerto Plata La Union oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Puerto Plata La Union, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Air Canada, American Airlines, i British Airways.


Alternatywne trasy Polska-Puerto Plata

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Puerto Plata
Najkrótszy czas lotu25h 18min
Najniższa cena3 094 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Puerto Plata

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Puerto Plata

Loty do innych miast: Dominikana

Puerto Plata to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju