Tanie loty na trasie Paryż – Bazylea od 295 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Bazylea-Paryż

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Paryż-Bazylea
Znaleziono najlepszą cenę2 480 złNajlepsza oferta na podróż Paryż – Bazylea w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 480 zł. Najlepsza cena lotu Paryż – Bazylea w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 295 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Paryż-Bazylea zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieśr, czw, sob i ndzBezpośrednie loty Paryż-Bazylea – środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air France.
Bazylea — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Jak znaleźć najtańsze loty Paryż - Bazylea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Paryż – Bazylea są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Paryż - Bazylea to Czerwiec. Najdroższa pora to Lipiec.

Która trasa podróży Paryż – Bazylea jest najtańsza?

Paryż Charles de Gaulle - Bazylea EuroAirport Swiss

Wybierz trasę Paryż Charles de Gaulle - Bazylea EuroAirport Swiss, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Paryż - Bazylea.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Paryż – Bazylea?

51 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Paryż - Bazylea to 51 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Paryż - Bazylea

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Paryż - Bazylea, zmieniając zakładki
easyJet
9 mar
CDG16:00Paryż Charles de Gaulle
19h 45min
1 przesiadka
BSL11:45Bazylea EuroAirport Swiss
16 mar
BSL12:45Bazylea EuroAirport Swiss
17h 10min
1 przesiadka
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
Air France
2 lut
CDG04:15Paryż Charles de Gaulle
1h 05min
BSL05:20Bazylea EuroAirport Swiss
5 lut
BSL06:10Bazylea EuroAirport Swiss
23h 45min
1 przesiadka
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
Austrian Airlines
3 lut
CDG15:10Paryż Charles de Gaulle
22h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
6 lut
BSL14:45Bazylea EuroAirport Swiss
23h 40min
1 przesiadka
CDG14:25Paryż Charles de Gaulle
KLM
12 mar
CDG05:20Paryż Charles de Gaulle
12h 15min
1 przesiadka
BSL17:35Bazylea EuroAirport Swiss
13 mar
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
9h 50min
1 przesiadka
CDG12:10Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
16 lut
CDG05:00Paryż Charles de Gaulle
9h 05min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
19 lut
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
8h 15min
1 przesiadka
CDG17:30Paryż Charles de Gaulle
Lufthansa
2 lut
CDG13:30Paryż Charles de Gaulle
3h 20min
1 przesiadka
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
5 lut
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
3h 30min
1 przesiadka
CDG12:45Paryż Charles de Gaulle

Znajdź najtańsze oferty lotów Paryż - Bazylea w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Paryż – Bazylea w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Brussels Airlines, KLM i Lufthansa.
easyJet
17 mar
CDG02:15Paryż Charles de Gaulle
10h 30min
1 przesiadka
BSL12:45Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
28 lut
CDG09:30Paryż Charles de Gaulle
8h 05min
1 przesiadka
BSL17:35Bazylea EuroAirport Swiss
Brussels Airlines
24 mar
CDG04:40Paryż Charles de Gaulle
8h 25min
1 przesiadka
BSL13:05Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Paryż – Bazylea

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Paryż – Bazylea
Austrian Airlines
28 sty
CDG05:00Paryż Charles de Gaulle
9h 05min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
31 sty
BSL04:50Bazylea EuroAirport Swiss
9h 35min
1 przesiadka
CDG14:25Paryż Charles de Gaulle
Lufthansa
28 sty
CDG05:20Paryż Charles de Gaulle
3h 10min
1 przesiadka
BSL08:30Bazylea EuroAirport Swiss
29 sty
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
3h 30min
1 przesiadka
CDG12:45Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
28 sty
CDG05:00Paryż Charles de Gaulle
9h 05min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
30 sty
BSL02:00Bazylea EuroAirport Swiss
5h 45min
2 przesiadki
CDG07:45Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
28 sty
CDG09:30Paryż Charles de Gaulle
20h 10min
1 przesiadka
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
31 sty
BSL06:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 15min
CDG07:15Paryż Charles de Gaulle
Lufthansa
27 sty
CDG01:20Paryż Charles de Gaulle
7h 10min
2 przesiadki
BSL08:30Bazylea EuroAirport Swiss
17 lut
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
8h 10min
2 przesiadki
CDG17:25Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
28 sty
CDG13:15Paryż Charles de Gaulle
4h 20min
1 przesiadka
BSL17:35Bazylea EuroAirport Swiss
31 sty
BSL06:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 15min
CDG07:15Paryż Charles de Gaulle

Loty Austrian Airlines: Paryż – Bazylea

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Paryż – Bazylea
Austrian Airlines
3 lut
CDG15:10Paryż Charles de Gaulle
22h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
6 lut
BSL14:45Bazylea EuroAirport Swiss
23h 40min
1 przesiadka
CDG14:25Paryż Charles de Gaulle
Austrian Airlines
28 sty
CDG05:00Paryż Charles de Gaulle
9h 05min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
31 sty
BSL04:50Bazylea EuroAirport Swiss
9h 35min
1 przesiadka
CDG14:25Paryż Charles de Gaulle
Austrian Airlines
3 lut
CDG15:10Paryż Charles de Gaulle
22h 55min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
6 lut
BSL14:45Bazylea EuroAirport Swiss
23h 40min
1 przesiadka
CDG14:25Paryż Charles de Gaulle
1 072 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Paryż – Bazylea

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Paryż – Bazylea
Lufthansa
2 lut
CDG13:30Paryż Charles de Gaulle
3h 20min
1 przesiadka
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
5 lut
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
3h 30min
1 przesiadka
CDG12:45Paryż Charles de Gaulle
Lufthansa
28 sty
CDG05:20Paryż Charles de Gaulle
3h 10min
1 przesiadka
BSL08:30Bazylea EuroAirport Swiss
29 sty
BSL09:15Bazylea EuroAirport Swiss
3h 30min
1 przesiadka
CDG12:45Paryż Charles de Gaulle
Lufthansa
26 mar
CDG02:45Paryż Charles de Gaulle
6h 05min
2 przesiadki
BSL08:50Bazylea EuroAirport Swiss
29 mar
BSL16:05Bazylea EuroAirport Swiss
3h 20min
1 przesiadka
CDG19:25Paryż Charles de Gaulle

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Paryż – Bazylea.


  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Paryż – Bazylea?

    Czas podróży wynoszący 1h 05min oznacza, że loty na trasie Paryż – Bazylea pozwolą Ci zaoszczędzić czas w porównaniu do przejazdu pociągiem z miasta Paryż do miasta Bazylea, jak i autobusem (Paryż – Bazylea).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Paryż – Bazylea?

    Najtańszą opcją jest przejazd autobusowy na trasie Paryż – Bazylea, który można kupić już za 136 zł. Lot na trasie Paryż – Bazylea jest droższy niż autobus i może kosztować od 562 zł. Pociąg z miasta Paryż do miasta Bazylea kosztuje natomiast ok. 259 zł.

  • Paryż – Bazylea – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Paryż – Bazylea wynosi ok. 414,1 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 05min.


Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju