Tanie loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Mediolan-Malpensa

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa-Lotnisko Oslo-Gardermoen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Mediolan-Malpensa

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

pon, czw i ndz
Najszybszy lot Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Mediolan-Malpensa zajmuje 2h 40min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Oslo-Gardermoen-Lotnisko Mediolan-Malpensa – poniedziałek, czwartek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Scandinavian Airlines i Norwegian.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Mediolan-Malpensa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Mediolan-Malpensa są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Mediolan-Malpensa to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Mediolan-Malpensa?

21 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Mediolan-Malpensa to 21 dni przed wylotem.


  • Oslo-Gardermoen – Mediolan-Malpensa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo-Gardermoen i Mediolan-Malpensa dzieli dystans 1625,9 km.Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Mediolan-Malpensa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen – Lotnisko Mediolan-Malpensa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Oslo – Mediolan według Twoich preferencji.

Loty na trasie Oslo – Mediolan z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Oslo – Mediolan dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Oslo – Mediolan można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.