Cheap flights z Mediolanu do Zanzibar from 1 823 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Zanzibar-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Zanzibar

Najkrótszy czas lotu

27h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Zanzibar — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Mediolan-Zanzibar zajmuje 27h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Mediolan-Zanzibar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Mediolan-Linate - Lotnisko Zanzibar Kisauni.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Zanzibar: Zanzibar Kisauni (ZNZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Zanzibar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Zanzibar są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Zanzibar to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Mediolan – Zanzibar są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Mediolan – Zanzibar są najtańsze?

po południu

Loty Mediolan - Zanzibar są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Mediolan – Zanzibar jest najtańsza?

Mediolan-Linate - Zanzibar Kisauni

Wybierz trasę Mediolan-Linate - Zanzibar Kisauni, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Zanzibar.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Zanzibar?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Zanzibar to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Zanzibar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Zanzibar, zmieniając zakładki
KLM
2 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
12 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
17h 15min
2 przesiadki
LIN10:30Mediolan-Linate
2 313 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sty
LIN08:40Mediolan-Linate
16h 15min
2 przesiadki
ZNZ00:55Zanzibar Kisauni
24 sty
ZNZ18:20Zanzibar Kisauni
19h 00min
2 przesiadki
LIN13:20Mediolan-Linate
3 555 zł
Znajdź podobne
British Airways
31 paź
LIN07:15Mediolan-Linate
18h 55min
2 przesiadki
ZNZ02:10Zanzibar Kisauni
16 lis
ZNZ18:15Zanzibar Kisauni
37h 20min
2 przesiadki
LIN07:35Mediolan-Linate
3 673 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 gru
LIN05:35Mediolan-Linate
19h 20min
1 przesiadka
ZNZ00:55Zanzibar Kisauni
22 gru
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
15h 45min
1 przesiadka
LIN20:00Mediolan-Linate
3 737 zł
Znajdź podobne
KLM
11 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
24 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
14h 15min
2 przesiadki
LIN07:30Mediolan-Linate
2 685 zł
Znajdź podobne
KLM
11 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
17 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
26h 40min
2 przesiadki
LIN19:55Mediolan-Linate
2 712 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Zanzibar w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Zanzibar w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Lufthansa.
Lufthansa
14 wrz
LIN03:10Mediolan-Linate
22h 45min
1 przesiadka
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
1 823 zł
Znajdź podobne
KLM
25 sie
LIN02:40Mediolan-Linate
12h 30min
1 przesiadka
ZNZ15:10Zanzibar Kisauni
2 013 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lis
LIN01:25Mediolan-Linate
26h 45min
3 przesiadki
ZNZ04:10Zanzibar Kisauni
2 190 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Zanzibar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Zanzibar
British Airways
22 sie
LIN03:25Mediolan-Linate
24h 05min
2 przesiadki
ZNZ03:30Zanzibar Kisauni
12 wrz
ZNZ19:15Zanzibar Kisauni
23h 20min
2 przesiadki
LIN18:35Mediolan-Linate
5 315 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
LIN14:40Mediolan-Linate
35h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
25 sie
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
14h 45min
1 przesiadka
LIN19:00Mediolan-Linate
6 879 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
LIN09:00Mediolan-Linate
18h 30min
2 przesiadki
ZNZ03:30Zanzibar Kisauni
4 wrz
ZNZ19:15Zanzibar Kisauni
20h 10min
2 przesiadki
LIN15:25Mediolan-Linate
7 260 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
LIN14:40Mediolan-Linate
35h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
25 sie
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
14h 45min
1 przesiadka
LIN19:00Mediolan-Linate
6 916 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
LIN14:40Mediolan-Linate
35h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
25 sie
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
26h 10min
2 przesiadki
LIN06:25Mediolan-Linate
7 024 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
LIN08:40Mediolan-Linate
18h 50min
2 przesiadki
ZNZ03:30Zanzibar Kisauni
1 wrz
ZNZ19:15Zanzibar Kisauni
20h 10min
2 przesiadki
LIN15:25Mediolan-Linate
8 154 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Mediolan – Zanzibar

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Mediolan – Zanzibar
KLM
2 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
12 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
17h 15min
2 przesiadki
LIN10:30Mediolan-Linate
2 313 zł
Znajdź podobne
KLM
11 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
24 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
14h 15min
2 przesiadki
LIN07:30Mediolan-Linate
2 685 zł
Znajdź podobne
KLM
11 sty
LIN06:20Mediolan-Linate
31h 40min
1 przesiadka
ZNZ14:00Zanzibar Kisauni
17 sty
ZNZ17:15Zanzibar Kisauni
26h 40min
2 przesiadki
LIN19:55Mediolan-Linate
2 712 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Mediolan – Zanzibar

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Mediolan – Zanzibar
Lufthansa
14 gru
LIN05:35Mediolan-Linate
19h 20min
1 przesiadka
ZNZ00:55Zanzibar Kisauni
22 gru
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
15h 45min
1 przesiadka
LIN20:00Mediolan-Linate
3 737 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sty
LIN13:40Mediolan-Linate
35h 15min
2 przesiadki
ZNZ00:55Zanzibar Kisauni
29 sty
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
15h 45min
1 przesiadka
LIN20:00Mediolan-Linate
3 841 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
LIN14:40Mediolan-Linate
35h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
25 sie
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
14h 45min
1 przesiadka
LIN19:00Mediolan-Linate
6 879 zł
Znajdź podobne

  • Mediolan – Zanzibar Kisauni – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Mediolan – Zanzibar Kisauni – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 6464,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 12h 35min.



Loty do innych miast: Tanzania

Zanzibar to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Mediolan – Zanzibar z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Mediolan – Zanzibar z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Mediolan – Zanzibar momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Mediolan – Zanzibar, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.